Běžný termín

Glukometr

Očkování +8 Více

Pediatrická konzultace

Preventivní prohlídky

Propíchnutí uší za účelem náušnic

Dětské středisko

Jmenuji se Stanislava Šepsová, narodila jsem se 15.8.1951 v Kladně. V roce 1969 jsem maturovala na gymnaziu v Kladně. Od roku 1969 do roku 1975 jsem s...

• dětské lékařství

Paní doktorka je naprosto skvělá vždy poradí pomůže nemůžu si stěžovat na syna je moc hodná se vším vyjde vstříct :-) promě nejlepší doktorka co znám. :-) Denisa Hermanová

Některé názory tady mě udivují. Jak může někdo napsat, že je paní doktorka Šepsová laxní?? Nechápu. Moje děti se vždy bály chodit k lékařce ke které jsme chodily před tím. Osočovala se na ně když plakaly, protože se bály očkování, stále se mračila, skoro nemluvila a když tak to stálo za to. Když jsme se dostaly sem na doporučení k paní doktorce Šepsové připadala jsem si jak sedmém nebi a děti zrovna tak. Teď už se nebojí a naopak se na naší paní doktorku těší. S jakýmkoliv problémem se kterým jsme u paní doktorky byli nám vždy pomohla. A to, že s každým pacientem povídá?? Sakra lidi, o tom to přeci je. Každého vyslechnout ať už jde k lékaři s čímkoliv. Plná čekárna je vizitkou lékaře. Tam, kde je pusto a prázdno je přece podezřelé. Pokud je někdo šikovný tak se tam lidi rádi vracejí a je jedno zda-li je to lékař nebo kadřnice nebo prodavčka v obchodě.
Bohužel se dnes nelze zavděčit všem. Každopádně Vám paní doktorko moc za vše děkuji, jste prostě skvělá a děkuji hlavně za našeho Petříka a Aničku a za ty jejich úsměvy, když jsme u Vás v ordinaci. Vaši Koubíkovci

Paní doktorka má zastaralé metody, o novinky se nezajímá, už se mi několikrát stalo, že jiný lékař byl překvapen, co mi naše paní doktorka poradila a vždy měl pravdu bohužel ten jiný lékař. Je laxní, malé dítě v poradně nevyšetří, jen zváží, změří, poslechne... Dává i mylné rady. Jinak je velice milá, příjemná, ale bohužel jak je napsáno shora, velice laxní...

K paní doktorce chodila celá má rodina. Dnes jsem rozhodnuta přejít k jinému lékaři. Nezajímá se o novinky. Pokud ano, tak jedině od rodičů, ale nic pro to neudělá. Když jsem potřebovala pro syna očkování které je hrazené pojišťovnou, tak jsem dostala recept a vakcínu jsem si musela v lékárně uhradit+ 100kč za píchnutí od paní doktorky. Při rozhovoru s jinými lékaři jsem žasla. Je u jiných lékařů známa svou "zvláštností". Sama si nedokáže nic zjistit. Uvádí rodiče v omyl. Na pokec dobrá.

S paní doktorkou jsem velice spokojená ,je velmi vstřícná,milá a ze vším poradí :-).

S pani doktorkou sem velmi spokojená.Znám jí už od dětství jako svou dětskou lékařku a tet se stará i o mé děti.Je ochotná ,milá a vždy nám pomohla .Jediné co jí lze ,,vytknout" je ,že si ráda s každým pacientem povídá bez ohledu na plnou čekárnu.

S paní doktorkou Šepsovou jsem velmi spokojena!
Vnímám ji jako opravdového odborníka, který nám vždy ochotně pomůže!