Ordinace PL pro děti a dorost
U Lékárny 316, Odolena Voda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pečlivá, profesionální, milá, praktická, chytrá, skvělá ... je na ní vidět, že sovu práci dělá ráda, což ocení naši nejmenší.
Oproti jiným doktorům člověka vybaví mnoha užitečnými informacemi, nejen ústně, ale často i písemně, což jsem velmi ocenila ( např. u dětských příkrmů)
Doporučuji!!!

I já přidávám svůj názor. paní doktorka je milá, ochotná, má profesionální přístup a i děti jí mají rády, i když jsou nemocné, těší se na ní. Za mě 1*** a přála bych si, aby takových lékařů, jako je ona bylo více.

I já přidám své hodnocení. Mám nedonošené miminko - velký stres a strach. Kdo nezažil nepochopí. Přístup paní doktorky hodnotím jako velmi profesionální. Na první návštěvu přijela k nám domů, abychom nemuseli "mezi" jiné dět. Stále si nás zve na častější lék. prohlídky- dnes je nám 8 měsíců. Jakékoliv mé pochybnosti bere vážně, nic nezanedbává a raději nás posílá ke specialistům, pokud se jí něco nezdá. Očkování jsme měly rozložené (jinak než u donošených miminek). Před každým očkováním zjišťovala aktuální zdrav. stav. Vše důkladně vysvětlí, je trpělivá, ochotná - i po telefonu a k dětem velmi citlivá a empatická. To samé mohu říci též o sestřičce. Ohledně zavádění příkrmů nám dala návod jak co vařit, skladovat, kdy jaké jídlo zavádět apd. Mé kamarádky dostaly od svý Dr. pouze propagační leták Hami a Sunárku. Též jsme dostaly leták na dávkování léků při horečce. Jsem opravdu maximálně spokojená. Přesně takto jsem si dětskou doktorku představovala.

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné a profesionální. Chodím k nim se synem a dcerou a vždycky jsem byla spokojena s jejich přístupem k dětem, pečlivostí a ochotou. Paní doktorka vždy všechno vysvětlí a důkladně vyšetří, všem mohu doporučit.

Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné a pečlivé. Se vším poradí a pomůžou, jako velké plus považuji možnost testu CRP. Paní doktorku můžu jenom doporučit, nic nezanedbává, naopak je hodně opatrná.
Musíme dojíždět, ale jezdíme rádi.

K paní doktroce chodíme s dcerkou už 3 roky a jsme obě moc spokojené, ona i sestřička jsou velmi milé k dětem.Před předepsáním ATB nám automaticky zdarma vyšetřila CRP v ordinaci, vždy mi na vše odpověděla, poradila nebo dala kontakt na specialistu.

Velice dobrá je paní doktorka, nedávno se nám narodil syn, u nás byla dlouhou dobu, se vším poradila. Nesmíme ale opomenout sestru, která je také skvělá! Nikdy jsem je neslyšela hovořit o ničem jiném, než o práci, pacientech apod. Nestalo se, že by rozebíraly soukromí a co se týče ošetřování, tak výborný.

k paní doktorce chodím s 18ti měsíční dcerkou,neměla jsem s ní problémy až do chvíle,kdy už dcerka měla naší lékařky 6.nemoc- následek rotaviry a byli jsme na kapačkách... ano každý se může zmýlit.. Bohužel situace se opět opakovala a zas to byla 6.nemoc.... Nechala jsem to být a pokud to bylo něco vážnějšího,hned jsme jeli na pohotovost.. Skoro vše je u ní 6 nemoc ... I když nemám automobil a s dcerkou se musím trmácet autobusem do Prahy tak jsme se zaregistrovali v Praze u jiní lékařky.. Na vyrážku kterou jsme měli a paní doktorka nám předepisovala mastičky,nám nová dktorka řekla,že je to atopický ekzém a nasadila jinou léčku a naštěstí nám zabírá... a jsem nad míru spokojena s přístupem paní doktorky !!!

Skvělá paní doktorka!!!! Nikdy nic nepodcenila a když se jednalo o něco vážnějšího, hned nás posílala na další vyšetření. Zůstali jsme u ní i když jsme se přestěhovali a musíme za ní dojíždět. Více takových!!

Pani doktorka je výborný pediater..moc milá, poradí a pomůže. Všem doporučuji.