Adresa

Třebízského 183, Slaný
BABY PRAXE s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

H
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám špatnou zkušenost. Po uplakaném víkendu s horečkami, jsme jeli k paní doktorce Opatové, ta tam nebyla a zaskakovala jí jiná lékařka, která zjistila ošklivou anginu, předepsala nám antibiotika a dala zkumavku na moč. Po dvou dnech se mi syn (6 měsíců) osypal, jeli jsme k paní doktorce, už tam byla dr. Opatová a ta mu antibiotika vysadila a zdělila, že mu jiné dávat nebude, že už je to skoro dobré. Trvala jsem na doléčení a bylo mi řečeno, že je syn pravděpodobně na něco alergický tak, že mu žádné dávat nebude. Po třech dnech byl syn opět mrzutý, doktorka opět tvrdila, že je v pořádku a naprosto zdraví. Jeli jsme na pohotovost, kde nám lékař sdělil, že má zarudlý krk a angínu a nasadil antibiotika, nabral krev a moč. K paní doktorce už nikdy více, když nepozná ani zarudlí krk při angíně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsem chtěla chodit se svou dcerou, nicméně bohužel v tu dobu fungoval v její ordinace jakýsi zástup a to byla tragédie největší. Podle názoru zastupující paní lékařky stačí nedonošené, v 7. měsíci narozené dítě pozvat na kontrolu jednou za tři měsíce, jindy jsme přišly na předem řádně domluvenou a objednanou prohlídku a až na místě nám bylo sděleno, že paní doktorka není a nebude celý den, a že oni to přece nebudou dávat vědět, protože vlastní neví koho mají objednaného! Poslední kapka a okamžitě jsem si našla jiného doktora. A už jen taková třešnička, sice mi dali kartu, ale kopie,které zůstali jim jsem musela nechat udělat v copy centru přes ulici na vlastní náklady!!!


Ověřeny pacient

Nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Doktorka výborná a sestřička ještě lepší. DOPORUČUJI!!!
Chleborádová Tereza


M

Mám na p. doktorku velmi dobré vzpomínky, obě dcery, které jsou už dospělé léčila, nikdy nic nepodcenila, vždy milá a ochotná. Vřele doporučuji. Marie.


Dobrá paní doktorka. Milá, ochotná, syn ji má rád, vstřícná.


H

Nejlepší pani doktorka pro dětičky.Takovou lékařku bych přála všem rodičům pro svá dítka!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti