Palackého 83, Kladno
Zdrav.zař.s odborností pediatrie (mapa)

Umístění: Zdrav.zař.s odborností pediatrie

Vynikající paní doktorka, sestřička je taky fajn, mám jen dobré zkušenosti, i když jsme se odstěhovali docela daleko, lékařku jsem pro tři své děti měnit nechtěla.

Vynikající paní doktorka! Mému 2 měs.synovi poznala začínající zápal plic a ihned odeslala do nemocnice. Já sama bych určitě nepoznala v tomto případě, že je onemocnění tak závažné. Takže nevěřím, že by zanedbala začínající astma, jak tu někdo napsal. Naopak myslím, že v tomto je naprostý expert. Vždy nám pomohla. Mám 3 děti. 2 starší chodí k jiné paní doktorce, která je také výborná a mimochodem dr.Reiterovou zastupuje, a to proto, že jsme dříve bydleli jinde. Myslela jsem, že všechny 3 budou mít jednu paní doktorku, ale nemůžeme od té nebo té odejít, protože obě jsou nejlepší ;). Sestřička je také super, vždy poradí i pomůže. A upozorňuji, na lékaře jsem docela náročná, protože jsem částečně z lékařské rodiny, takže vím o čem mluvím. Zkrátka jsem velmi spokojená, i mé děti!!!! :D

Paní doktorka je skvělá, empatická, nic nepodceňuje - děti ji mají rády. Sestřička je moc milá - rozhodně nesouhlasím s tím, že by byla nepříjemná nebo dokonce hrubá! Naopak, obě mají velice profesionální a zároveň osobní přístup. Doporučuji.

Chodila jsem tam už jako dítě i se sourozencema, chodil tam i můj syn, ale odstěhovali jsme se.
Paní doktorce a ani sestře není co vytknout.Určitě doporučuji!

Nejlepší doktroka na světě!vždycky mi pomohla!

Paní doktorka je velice ochotná a jako lékař vynikající.Sestřička je trochu svérázná, ale srdce má na pravém místě. Její dlouholeté zkušenosti s dětmi jí myslím opravnují podat radu i bez lékařky.Myslím, že vyjít se všemi rodiči je někdy problém. Proto nevěřte každému příspěvku zde a hurá za paní doktorkou-je skvělá jako lékař i člověk.

S paní doktorkou a s paní sestřičkou máme ty nejlepší zkušenosti , sama jsem zde chodila jako dítě , nyní mám roční holčičku a mohu jen doporučit .

Pani doktorka je velice hodná a obětavá mám dvě děti, které ya pár měsíců musí přejít k pediatrovi pro dospělé a bude se nám těžko s pani doktorkou loučit.

Já jsem s prací paní doktorky velmi spokojená. Obě mé děti vyrostli pod jejím lékařským dozorem a když onemocněli, věnovala jim veškerou péči a nezanedbala nikdy odborné vyšetření. Vždy byla velmi laskavá a budila důvěru. Pamatovala si příhody dětí z minula. Jedním slovem, LÉKAŘKA.

K pani doktorce chodím už skoro 16 let a nikdy sem sní neměla problém.Myslím si,že je to jedna z mála dobrých doktorek.A sestřička je strašně milá a obětavá.