Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Vepřkova 853, Slaný

Umístění: Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost Jiný

V noci jsme byli na pohotovosti. Syn měl zánět ledvin, bral antibiotika. Volala jsem ráno paní doktorce ohledně výsledků moči z laboratoře a konzultace ohledně léků a potravin. Nejprve paní doktorka vynadala sestřičce, že mě přepojila a nevyřešila to se mnou sama a pak můj hovor po 2 min ukončila s tím, že ordinuje, že to se mnou nemůže dál řešit. Rozhodně se mi přístup paní doktorky nelíbil a nechápu, jak může považovat konzultaci ohledně kombinace léků u zánětu ledvin za podřadnou. Pokud měla něco neodkladného, mohla mě požádat, ať zavolám později.

Bez výhrad, vždy dobrý přístup, dětem vždy pomohla, když měli nějakou nemoc. Všem můžu jen doporučit.

K paní doktorce chodím s dcerou už rok. Je moc milá, sympatická. Sestřička je taky moc super, vždy mě informuje a ráda poradí. Lidský přístup a opravdu milé jednání. Doporučuji!

K paní doktorce jsem chodila už já jako dítě, teď k ní chodí moje děti. Je moc milá, ochotná, empatická. Neměnila bych.

Paní doktorka Peterková je velmi profesionální lékař. Je navíc milá, ochotná, přívětivá. Výborná diagnostička s velkým srdcem. Má moc ráda děti a k rodičům je také moc milá. Mám ji moc ráda a vážím si jí.

Velmi dobrá lékařka, k dětem má milý přístup, ale přitom je profesionál. Zbytečně nedává antibiotika, doporučí i jiné způsoby léčby (byliny, homeopatika atd...)

Paní doktorka je laskavá,sympatická,vše dokonale vysvětlí.Je to člověk na pravém místě!Je vidět,že má moc ráda děti.Sestřička je ochotná a také milá.

P.doktorku bych nedoporučila nikomu.

Paní doktorku jen doporučuji.Má skvělý přístup k dětem.