Ordinace pro děti a dorost
č.d. 252, Velvary

Dobrý den,k paní doktorce Kateřině Bílkové docházíme již 6 rokem. Jsem s ní a její zdravotní sestrou nadmíru spokojena. Má lidský a profesionální přístup k dětem, tak i k rodičům a musím podotknout, že nemají ani jedna problém pomoci i mimo pracovní dobu aniž by jste měli pocit, že obtěžujete. Je jedině dobře, že se nesnaží do dětí hned cpát antibiotika a vždy v pravý čas odhadne, kdy jsou nutná. Zbytečně rodiče nestresuje.. Děkuji paní doktorko i sestřičko za péči o Vojtíka. Spokojení Arltovi.

Paní doktorka je moc hodná a chová se k dětem jako by byli její vlastní a to by mělo být všude.A sestřička je také moc hodná.

DObrý den, také bych se ráda připojila. Já mám s paní doktorkou též dobré zkušenosti. Malou také nikdy v počátku neléčila antibiotiky a je fakt, že jsme od ní antibiotika ještě neměli...:o) jsem spokojená s tím, že u paní doktorky nikdy dlouho nečekáme,k malé je milá a povídá si s ní a vždycky ochotně poradí a odpoví na vše co potřebuji. Pravdou je, že člověk se nezavděčí všem,že..:o)) Prostě my jsme spokojeni a lékařku rozhodně měnit nebudeme.

Asi máme každý své zkušenosti,mé dceři například nikdy krev nebrala.Jen tak bych to sem nepsala.I když je fakt,že jsme na paní doktorku narazily na pohotovosti a nemůžu pro ti ní tentokrát řici ani slovo.Ale to nic nemnění na tom co jsme si prožily před tím a věřte mi,že nic příjemného to opravdu nebylo.Pokud paní doktorka funguje tak jak popisujete tak je to jen pro dobro věci.A přeji ji hodně úspěchů,vám spokojené maminky přeji jen to aby její péče o vaše ratolesti byla tak dokonalá jak jen to půjde.

velmi dobrá lékařka,milá k dětem vše ochotně vysvětlí,nikdy dlouho nečekáme,prostě super.

Četla jsem zde ohlas od paní která napsala na naší ošetřující lékařku negativní hodnocení.Musím se proti tom ohradit.Mám dtři děti do ordinace chodíme již několik let,a sama z vlastní zkušenosti vím že paní doktorka naopak antibiotika nechce dávat,dokonce využívá vyšetření z kapky krve kdy mé děti netrápí jen je maličko píchne do prstu a ví jestli jsou antbiotika potřeba nebo ne,jsem s ní velice spokojena,dokonce využívám i její léčbu homeopatiky a máme s nimi dobré zkušenosti.Vím že má každý právo na svůj názor,já prostě hodnotím péči o moje děti jako velice dobrou,obě paní doktorka i sestřička jsou velmi milé,ochotné,vše mi vždy vysvětlili a se vším pomohli.Jsem u nich spokojená.

Radši by mněla dělat v cukrárně!!!!! Pořád stejné sirupy na kašel,jako kdyby jiné neznala!A to,že mněla moje dcera během dvou měsíců troje antibiotika a za 14 dní dostala angínu,tak to byl vrchol všeho.Ani se nad tím nepozastavila.Dokonce jsem si musela sama vyžádat doporučení na alergologii!Naštěstí jsme změnili lékařku a dcera je v pořádku.A světe div se,za dva roky mněla jen dvoje antibiotika!!!!!!UŽ NIKDY VÍC!!!!!!!!!!!!!!!!