FN Motol
V Úvalu 84, Praha

Baby praxe s.r.o
Třebízského 183, Slaný

S Panem doktorem mam vybornou zkusenost. O mou trinesicni dceru se pri kazde navsteve stara s potrebnou peci a starostlivosti, je laskavy a vzdy vse vysvetli a dobre poradi.
#ProgramHealthPlus

Na pána doktora s nostalgiou spomíname dodnes. Neskutočný prístup k deťom, milý, pozorný, dbal o to, ako sa dieťa cíti, či nie je vystrašené. Každá choroba poctivo vyšetrená, nikdy neodflákol diagnostiku. Boli sme s ním nadmieru spokojní, takto vyzerá lekár, do rúk ktorého zveríte svoje deti a vôbec sa nebudete obávať, že sa o ne nepostará dostatočne. Je nám veľmi ľúto, že odišiel za svojím snom. Moje deti sa na neho stále pýtajú, pretože doktorky, ktoré sa striedajú v ambulancii po MUDr. Luxovi sú ako hrozná. Jedna hrozná, aj druhá hrozná. A najnovšia je číra katastrofa. Z ambulancie určite odídeme, len čo nájdeme aspoň spolovice tak dobrého lekára, akým je MUDr. Lux.

Vynikajici lekar, starostlivy s osobnim pristupem. Reapektuje nazory rodicu. Bohuzel ze Slaneho odesel a zatim za nej nenasli adekvatni nahradu. Pouze predepisovacku antb a kortikoidu.

Nejhodnější a nejlepší doktor.

S panem doktorem jsem se setkala v porodnici po narození mé dcery. Je to velmi příjemný doktor a opravdu to s miminkama umí :)

Chodim k němu už dva roky s malou na kontroly a můžu potvrdit,že je vynikající doktor a velmi milí k dětěm..je hodný a dost ochotný vše vysvětlí.

Doházim k němu s malou na ultrazvuky a jsme velice spokojení,moc milí a příjemný doktor..porádí a vysvětlí...takovích doktorů je málo jako je on

velice milý a ochotný lékař

Setkala jsem se s MUDr. Luxem několikrát (mám 2 malé děti), kromě jeho erudovanosti oceňuji i skutečnost, že je to velmi milý a vstřícný člověk.

Setkal jsem se s ním cca před 4 roky při kontrole mé narozená dcery.
Pokud je i dnes tak ochotný, příjemný a znalý, tak smekám.