Adresa

José Martího 2/407, Praha
Ordinace ortopeda (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

S péčí pana Poštulky jsem byla velmi spokojená. Po úděsné zkušenosti z Motola, kde na mě lékař řval, jsem přešla do jeho péče a vše bylo v klidu. Měl na mě čas a byl ochoten i přizpůsobit léčbu mým požadavkům. Nenutil mě do punkce, místo toho jsme počkali a voda v koleni se začala sama vstřebávat, díky tomu se již nevrátila. Léčba byla možná delší, ale příjemnější a bez stresu, navíc věřím, že s dlouhodobnými pozitivními dopady :) Klasičtí doktoři mě hned chtěli dávat na operaci, pan doktor mi řekl ale rizika s tím spojená. Což mi přijde fér, že řekne, tady jsou takové možnosti , něco doporučí, ale samozřejmě výběr nechá na vás. Tak by to mělo být.


L
Ověřeny pacient

Panu doktoru vděčím za vyléčení již chronického zánětu hrtanu, který mě trápil od 14 let. Také se mu podařilo mě přesvědčit abych přestala kouřit a sundala přebytečná kila. Velmi si vážím jeho přístupu k pacientovi a za vše mu moc děkuji. Vojteková


U pana doktora jsem absolvoval 14ti denni terapii a od te doby me nic neboli!


Z

K tomuto lékaři,ortopedovi i homeopatovi jezdíme více jak 10let a opravdu nám pomohl v mnoha nemocech.Mohu jen doporučit.Každá návštěva se platí, protože pan doktor nemá smlouvy s pojišťovnami.


Velmi zkušený ortoped,milý,vstřícný,dokáže velmi pozitivně stimulovat pacienta,skloubení klasické medicíny s alternativní-vedle ortopedie stejně dokonale ovládá i homeopatii.Rozhodně doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti