José Martího 2/407, Praha
Ordinace ortopeda (mapa)

S péčí pana Poštulky jsem byla velmi spokojená. Po úděsné zkušenosti z Motola, kde na mě lékař řval, jsem přešla do jeho péče a vše bylo v klidu. Měl na mě čas a byl ochoten i přizpůsobit léčbu mým požadavkům. Nenutil mě do punkce, místo toho jsme počkali a voda v koleni se začala sama vstřebávat, díky tomu se již nevrátila. Léčba byla možná delší, ale příjemnější a bez stresu, navíc věřím, že s dlouhodobnými pozitivními dopady :) Klasičtí doktoři mě hned chtěli dávat na operaci, pan doktor mi řekl ale rizika s tím spojená. Což mi přijde fér, že řekne, tady jsou takové možnosti , něco doporučí, ale samozřejmě výběr nechá na vás. Tak by to mělo být.

Panu doktoru vděčím za vyléčení již chronického zánětu hrtanu, který mě trápil od 14 let. Také se mu podařilo mě přesvědčit abych přestala kouřit a sundala přebytečná kila. Velmi si vážím jeho přístupu k pacientovi a za vše mu moc děkuji. Vojteková

U pana doktora jsem absolvoval 14ti denni terapii a od te doby me nic neboli!

K tomuto lékaři,ortopedovi i homeopatovi jezdíme více jak 10let a opravdu nám pomohl v mnoha nemocech.Mohu jen doporučit.Každá návštěva se platí, protože pan doktor nemá smlouvy s pojišťovnami.

Velmi zkušený ortoped,milý,vstřícný,dokáže velmi pozitivně stimulovat pacienta,skloubení klasické medicíny s alternativní-vedle ortopedie stejně dokonale ovládá i homeopatii.Rozhodně doporučuji.