Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dobrý den. Poslouchala jsem dnes pořad "jak to vidí " a měl by jste se, někdy informovat ,na některé věci ,než se k nim vyjádříte. Jánské Lázně jsou lázně rehabilitační. Jedná se hlavně o uzavření dětské léčebny Vesna. Kterou nám mimochodem postavili Italové.A zajímalo by mně, jak chcete odoperovat Dětskou obrnu a svalovou distrofii. Jedte se tam podívat a potom se k tomu vyjadřujte. V televizi se vybírají peníze, aby vůbec nemocné děti s touto diagnozou, mohli vůbec tuto rehabilitaci absolvovat. Nakonec je pošleme jinam a přitom dětská léčebna "Vesna" je na špičkové úrovni. Je mi opravdu smutno ,že se vyjádří každý , k věcem o ktrých neví nic!Osobně se mně to netýká ,ale je mi smutno ze situace, jak se stavíme k dětem které nikdo nevyléčí. Mirka Vyletová

To je skutečně "pan doktor". Vzor pro ostatní.

Pan profesor naplňuje svým skromným a neteatrálním profesním životem nejen do důsledku lékařskou přísahu, ale také nejvyšší mravní principy. Hluboce se před ním skláním.
Pavel

myslim tedy vim z vlastni zkusenosti ze je to velmi dobry doktor a na jeho oddeleni pracuji velmi svedomiti lide jako pan doktor Adamek ten mi moc pomohl po operaci slepeho streva kdy si myslim ze mi tak tochu hodne zachranil zivot . mela jsem velke pooperacni problemy a dnes jsem rada ze je to za mnou.dodnes nemohu zapomenout na ten vrely a chapavy phled pana dokoktora pavka kdy semi jakoby problemy vracely a ja jiz vyplasena z predesleho pobytu stala v jeho kancelari a vse vysvetlovala, on vzal telefon a pa mi rekl at se nebojim ze vse zaridi a stalo se. dnes dekuji za kazdy novy den s mymi detmi temto doktorum. takze moc dekuji Petra Drbalova.

extraextraextra třída