Anoskopie

Barronova ligatura +7 Více

MUDr. Pavel Mašek je zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze.
1979 - promoce s vyznamenáním na Fak...

• Poúrazové stavy
  • Hemoroidy
  • Podkožní nádory

• chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Pan doktor je velmi milý. Vysvětluje každý krok nepříjemného vyšetření předem. Problém byl diagnostikován a byla jsem poslána do nemocnice, kde čekám na podrobnější vyšetření a případný chirurgický zákrok, který na klinice pana Maška nedělají.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Návštěvu proktologie asi nikdo, vzhledem k k nutnému způsobu vyšetření, dobrovolně nevyhledává. Mé značné obavy ale skvělý, empatický, milý pan doktor Mašek velmi rychle rozptýlil. Odešla jsem neponížená a velmi spokojená s navrženou léčbou. Spolu s milou sestřičkou tvoří úžasný tým. Vřele doporučuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Lékař s dlouholetou praxí, velice svědomitý a vstřícný. Vyšetření jsem dlouho odkládala, ale u pana doktora vše na jedničku.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Nejlepší proktolog v Praze a velmi empatický a zkušený lékař. Pana doktora Maška můžu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie odstranění hemoroidů

K panu Maškovi jsem šla s akutním problémem a už při mém popisu problému mi nabídl vyšetření ještě ten samý den. Napoprvé jsem byla velmi vyděšená, ale po příchodu do ordinace se hned vše změnilo - popsala jsem panu doktorovi můj problém, ten mi vysvětlil o co jde a jaký bude postup zákroku. Při samotném průběhu mě na jednotlivé kroky připravoval a než jsem se nadála, bylo vše hotové. Ihned poté jsem cítila neskutečnou úlevu a stačilo jen pár dní klidu, aby se vše krásně zahojilo.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie anoskopie

Pan doktor je velmi milý pán, empatický k pacientům. Vyšetření bylo provedeno velice citlivě. Pana doktora mohu vřele doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál.
Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit.

Y

Very good and calming approach even during sensitive check-up. The doctor explained in detail the origin of the problem and steps I need to take.

S panem Maškem jako proktologem mám výbornou zkušenost. Přišla jsem opravdu vyděšená a i když jsem dospělá ženská, pan doktor i paní sestřička měli svatou trpělivost a oba byli neuvěřitelně hodní. Při opravdu šetrným vyšetření ke mně pan doktor celou dobu mluvil a vše mi trpělivě vysvětlit. Na příští kontrolu určitě půjdu naprosto klidná.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Ambulantní chirurgická léčba – léčba chirurgických onemocnění, indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů a podkožních útvarů)

Zdravím, syn měl úraz, porezani nožem, a ne málo. Byli jsme v Palas Athene u mudr Maška.Zasiti rány,obvaz, Toť vše, žádna dezinfekce. Za dva dny prevaz nasucho, nic víc. Dnes měla být kontrola u mudr Mašek , syn ani k němu nechtěl jít, nedivím se mu, syn si stěžoval na bolest, otok. Šli jsme jinam. Pan doktor,u kterého jsme dnes byli je velice milý, hodný, opatrný na bolistky, synovi vyndal stehy, vyčistil ránu, a vymackal spousty hnisu. Syn trpěl , opravdu. Preciznost pana doktora je na místě, je opravdu skvělý. Ránu vyčistil, přiložil obvaz s léky, které ránu zahojí. Slova pana doktora u kterého jsme dnes byli, řekl, že práci kterou odvedl pan mudr Mašek, to pokazil. A měl pravdu. Ono vůbec Palas Athena je vyhlášena. Ano, jiným určitě přijde vše ok, nám bohužel ne. Po této zkušenosti, i kdyby měl někdo z rodiny jakékoliv zranění, do Palas Athény nikdy více.

1979 - promoce s vyznamenáním na Fak...

• Poúrazové stavy
  • Hemoroidy