Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
272 91.....

Ambulantní chirurgická léčba – léčba chirurgických onemocnění, indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů a podkožních útvarů)

Anoskopie

Barronova ligatura +7 Více

Chirurgie jednoho dne

Infračevená koagulace

Laparoskopická chirurgie

MUDr. Pavel Mašek je zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. 1979 - promoce s vyznamenáním na Fakultě v...

• poúrazové stavy

Chirurgie jednoho dne

Infračevená koagulace

Laparoskopická chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Odstranění hemoroidů

Operace polypů konečníku

Úrazová chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie proktologie

Dnes jsem ukončila léčbu u MUDr. Maška. S takovým taktním a lidským přístupem jsem se dlouho nesetkala, a to sama pracuji ve zdravotnictví téměř 40 let. Je velmi příjemný, vše vysvětlí a svým přístupem zbaví ostychu a strachu z proktologického vyšetření. Takových lékařů bohužel dnes moc není. Určitě mohu pana doktora doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Velmi přívětivý a precizní lékař. Přišla jsem poprvé s obavami kvůli delikátnímu problému, ale už přivítáním mne uklidnil, že pak vyšetření proběhlo bez stresu. je velmi šetrný a precizní, vyšetřuje v souvislostech. udělal na mne velmi dobrý dojem a příště přijdu opět s důvěrou.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Při všech svých návštěvách u MUDr. Pavla Maška jsem byl výrazně spokojen. Vždy mi pomohl a vše mi vysvětlil. Hodnotím pana doktora jako výborného lékaře. Určitě i v budoucnu jej budu preferovat.
Jan Satke

Alena Čepeláková
Máme výborné zkušenosti s panem doktorem, jako proktologem, s léčením i příjemným jednáním.Velmi zkušený lékař, můžeme ho jen doporučit každému pacientovi.Děkujeme.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Poprvé mě léčil úraz - velmi úspěšně.
V současné době mi léčí palec na noze. Je vidět, že je to velmi zkušený lékař. K pacientům je velmi příjemný.
Jsem s ním velmi spokojená a přála bych si víc takových doktorů!

G

S tvořící se dermoidní cystou na kostrči mne poslal domů. Dal mi jen betadine na mazání, po šesti měsících zhoršování se rozhodl začít léčit a poslal mne jinam (Krč) čímž léčba skončila. Sorry, kladně dostávají jen lékaři, kteří vědí, že mají léčit pacienty.

• poúrazové stavy
  • hemoroidy