Ambulantní chirurgická léčba – léčba chirurgických onemocnění, indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů a podkožních útvarů)

Anoskopie

Barronova ligatura +7 Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

MUDr. Pavel Mašek je zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze.
1979 - promoce s vyznamenáním na Fak...

• chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Oceňuji velice milý, empatický přístup a podrobné informace. Děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

The appointment was cancelled because lady on the reception said “if you don’t know Czech language the doctor will not accept you.” Translation with phone didn’t work for them as well.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Potřebovala jsem konzultaci ohledne stavu hemeroidů doporučenou při kolonospkopii, měla jsem z vyšetření obavy, ale potvrdil se milý, vstřícný a citlivý přístup, který jsem již dříve objevila na těchto stránkách při hledání odborného lékaře.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Drobný chirurgický zákrok - pigmentové znaménko. Oceňuji slušný přístup, vysvětlení, pečlivost. Pana doktrora mohu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie úrazová chirurgie

Pan doktor Mašek je možná dobrý proktolog ale z mé zkušenosti není dobrý chirurg na klouby. Po zranění kolene jsem v ordinaci byla včetně svlečení, vyšetření a oblečení asi pět minut s konstatováním, že na kosti nic není a odeslána na ortopedii (za 30 dní). Musela jsem navštívit jiné zdravotnické zařízení, kde zjistili vážné poškození kolene a zajistili operaci.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Pan doktor je velmi milý. Vysvětluje každý krok nepříjemného vyšetření předem. Problém byl diagnostikován a byla jsem poslána do nemocnice, kde čekám na podrobnější vyšetření a případný chirurgický zákrok, který na klinice pana Maška nedělají.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Návštěvu proktologie asi nikdo, vzhledem k k nutnému způsobu vyšetření, dobrovolně nevyhledává. Mé značné obavy ale skvělý, empatický, milý pan doktor Mašek velmi rychle rozptýlil. Odešla jsem neponížená a velmi spokojená s navrženou léčbou. Spolu s milou sestřičkou tvoří úžasný tým. Vřele doporučuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Lékař s dlouholetou praxí, velice svědomitý a vstřícný. Vyšetření jsem dlouho odkládala, ale u pana doktora vše na jedničku.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Nejlepší proktolog v Praze a velmi empatický a zkušený lékař. Pana doktora Maška můžu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie odstranění hemoroidů

K panu Maškovi jsem šla s akutním problémem a už při mém popisu problému mi nabídl vyšetření ještě ten samý den. Napoprvé jsem byla velmi vyděšená, ale po příchodu do ordinace se hned vše změnilo - popsala jsem panu doktorovi můj problém, ten mi vysvětlil o co jde a jaký bude postup zákroku. Při samotném průběhu mě na jednotlivé kroky připravoval a než jsem se nadála, bylo vše hotové. Ihned poté jsem cítila neskutečnou úlevu a stačilo jen pár dní klidu, aby se vše krásně zahojilo.