Anoskopie

Barronova ligatura +7 Více

MUDr. Pavel Mašek je zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze. 1979 - promoce s vyznamenáním na Fakultě v...

• Poúrazové stavy

Chirurgie jednoho dne

Infračevená koagulace

Laparoskopická chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Odstranění hemoroidů

Operace polypů konečníku

Úrazová chirurgie

Y
Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Léčba fissur-prasklin konečníku konzervativní a dle potřeby operační

Very good and calming approach even during sensitive check-up. The doctor explained in detail the origin of the problem and steps I need to take.

S panem Maškem jako proktologem mám výbornou zkušenost. Přišla jsem opravdu vyděšená a i když jsem dospělá ženská, pan doktor i paní sestřička měli svatou trpělivost a oba byli neuvěřitelně hodní. Při opravdu šetrným vyšetření ke mně pan doktor celou dobu mluvil a vše mi trpělivě vysvětlit. Na příští kontrolu určitě půjdu naprosto klidná.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Ambulantní chirurgická léčba – léčba chirurgických onemocnění, indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů a podkožních útvarů)

Zdravím, syn měl úraz, porezani nožem, a ne málo. Byli jsme v Palas Athene u mudr Maška.Zasiti rány,obvaz, Toť vše, žádna dezinfekce. Za dva dny prevaz nasucho, nic víc. Dnes měla být kontrola u mudr Mašek , syn ani k němu nechtěl jít, nedivím se mu, syn si stěžoval na bolest, otok. Šli jsme jinam. Pan doktor,u kterého jsme dnes byli je velice milý, hodný, opatrný na bolistky, synovi vyndal stehy, vyčistil ránu, a vymackal spousty hnisu. Syn trpěl , opravdu. Preciznost pana doktora je na místě, je opravdu skvělý. Ránu vyčistil, přiložil obvaz s léky, které ránu zahojí. Slova pana doktora u kterého jsme dnes byli, řekl, že práci kterou odvedl pan mudr Mašek, to pokazil. A měl pravdu. Ono vůbec Palas Athena je vyhlášena. Ano, jiným určitě přijde vše ok, nám bohužel ne. Po této zkušenosti, i kdyby měl někdo z rodiny jakékoliv zranění, do Palas Athény nikdy více.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Pan Mudr.Masek je absolutne nejlepsi proktolog co jsem kdy videl!!!Operoval me,vse mam v poradku,vse vyresil,prijemnej a zkusenej,naprosta špička v oboru!!Moc dekuji a doporucuji na 100% vsem!!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie proktologie

Dnes jsem ukončila léčbu u MUDr. Maška. S takovým taktním a lidským přístupem jsem se dlouho nesetkala, a to sama pracuji ve zdravotnictví téměř 40 let. Je velmi příjemný, vše vysvětlí a svým přístupem zbaví ostychu a strachu z proktologického vyšetření. Takových lékařů bohužel dnes moc není. Určitě mohu pana doktora doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Velmi přívětivý a precizní lékař. Přišla jsem poprvé s obavami kvůli delikátnímu problému, ale už přivítáním mne uklidnil, že pak vyšetření proběhlo bez stresu. je velmi šetrný a precizní, vyšetřuje v souvislostech. udělal na mne velmi dobrý dojem a příště přijdu opět s důvěrou.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Při všech svých návštěvách u MUDr. Pavla Maška jsem byl výrazně spokojen. Vždy mi pomohl a vše mi vysvětlil. Hodnotím pana doktora jako výborného lékaře. Určitě i v budoucnu jej budu preferovat.
Jan Satke

Alena Čepeláková
Máme výborné zkušenosti s panem doktorem, jako proktologem, s léčením i příjemným jednáním.Velmi zkušený lékař, můžeme ho jen doporučit každému pacientovi.Děkujeme.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Poprvé mě léčil úraz - velmi úspěšně.
V současné době mi léčí palec na noze. Je vidět, že je to velmi zkušený lékař. K pacientům je velmi příjemný.
Jsem s ním velmi spokojená a přála bych si víc takových doktorů!

G

S tvořící se dermoidní cystou na kostrči mne poslal domů. Dal mi jen betadine na mazání, po šesti měsících zhoršování se rozhodl začít léčit a poslal mne jinam (Krč) čímž léčba skončila. Sorry, kladně dostávají jen lékaři, kteří vědí, že mají léčit pacienty.

• Poúrazové stavy
  • Hemoroidy