Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: ICHTYS DENT s.r.o. Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, právě jsem ho doporučila kamarádce. Implantát, který mi udělal byl naprosto bezbolestný , oceňuji pěkný a odborný přístup i rady.

Umístění: ICHTYS DENT s.r.o. Jiný

Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu a znecitlivující injekce můžou být bezbolestné, ale s panem doktorem Luklem to tak opravdu je. Moc oceňuji i to, že si na mě pan doktor udělal čas, vše se mnou probral a vysvětlil. Neměla jsem pocit, že to chce mít rychle za sebou a brát dalšího pacienta, jako je to u jiných doktorů. Pana doktora moc doporučuji!

Pan doktor je špička, extrakce osmiček, nebo znecitlivující injekce - vše bez bolesti. Doporučuji všem, kteří mají panickou hrůzu z podobných ošetření. Čekací doba je kvůli vytížení cca 2 měsíce, ale myslím si, že to plně odpovídá kvalitě. D O P O R U Č U J I :-)

Z dosavadních návštěv zubaře jsem neměl nejlepší pocity. Po návštěvě ICHTYS DENT musím ale změnit názor. Před ošetřením, během i po ošetření jsem se cítil příjemně. Dovolím si říci, že jsem si i odpočinul. Lékařský tým na mne působí pozitivním dojmem, stejně jako velmi kvalitní vybavení. Dostalo se mi prvotřídní péče a ochoty. Návštěvu ICHTYS DENT vřele doporučuji a těším se na další.

V době dovolené mého zubního lékaře jsem musela pro problémy vyhledat jiného lékaře, zvolila jsem si ordinaci MUDr.Lukla a velmi toho lituji.Po příchodu do ordinace jsem vysvětlila jaký mám problém a pan doktor mi řekl, že se mě ujme jiný pan doktor ( jméno jsem zapomněla). Až v průběhu ošetření, které trvalo téměř 3 hodiny, jsem z rozhovoru, který tento pan "doktor" vedl s personálem jsem pochopila, že to vůbec není lékař ale medik, zřejmě na prázdninové praxi.Tento si absolutně nevěděl rady.Měl za úkol čistit kanálky mrtvého již zaplněného zubu.Po téměř 3 hodinách jsem se doslova vypotácela z ordinace a myslela jsem, že bolestí zkolabuju.Prožila jsem bolestí plný víkend a v pondělí ráno jsem šla k mému zubnímu lékaři, který se vrátil z dovolené a po zhotovení rentgenu mi sdělil, že v ordinaci MUDr.Lukla mi perforovali celý kořen zubu a že už se s tím nedá nic dělat, jen zub vytrhnout. Takže jestli hledáte dobrého zubaře, hledejte jinde.Velmi mě udivuje, že mě doktor Lukl vůbec neupozornil, že mě svěřuje do péče člověka, který vůbec není lékař.Toto bych okamžitě odmítla a šla jinam.H.Bartošíková

Jsem s ošetřením velice spokojena. Pan doktor Lukl mi zachránil zub, který mi v jiné ordinaci chtěli vytrhnout. Jeho sestra je perfektní,vše mi vysvětlila a měla trpělivost i na moje stálé otázky. Děkuji. Doporučuji.

Po velmi špatných zkušenostech s jinými zubaři v Brně,je Dr. Lukl podle mě špička ve svém oboru.
Příjemný,bezbolestné a dokonalé ošetření.Maximální spokojenost !!!Cena odpovídá kvalitě.

Neošetřoval mě přímo pan doktor Lukl, ale jiný pan doktor z ordinace IchtysDent. Špatný odhad problému, špatný roentgen, v té době provizorní vybavení ordinace, sestřička odbíhala pro vrtáky, které neměli v ordinaci, injekci nabídli až na můj dotaz, i když byla v ceně, provizorní plomba sice nepřekáží, ale je nepřirozeně vysoká a vyžaduje speciální čištění po každém jídle. Na mé požádání nebyla upravena. Pan doktor a sestřička spěchali na poradu...což mně jako plátce plné ceny vůbec nezajímá. Tragická úroveň.

Dobrý den, přidávám i svůj názor. Týká se celé ordinace, která funguje pod jménem pana doktora. Bohužel musím říci, nemám dobré zkušenosti. Při registraci v ordinaci, mi po mnoha dotaznících a základní prohlídce zubů, bylo sděleno, že musím zaplatit velmi vysokou částku, pouze za vstupní prohlídku, na což mě před tím nikdo neupozornil. Když jsem ji zaplatila, přesto jsem se po roce dozvěděla, že registrovaná nejsem. Z jakého důvodu, nevím. Další špatná zkušenost: při akutním ošetření bolavého zubu, jsem byla přijata praktikantem, který nebyl lékař, nikdo mi to neoznámil. Dokonce na zákrok nedohlížel ani zkušený lékař. Samozřejmě, že byl zákrok špatně proveden a další den to musel opravovat jiný lékař. Ve zkratce, praktikant mi umrtvil jinou část úst než potřeboval, následně umrtvil správnou. Navrtal se mi až do dřeně a zacpal amalgamem, bez podložky, což je nepřípustné v takové hloubce. Další den mi ze zubu museli vytrhnout nervi, jelikož krvácel a pomalu se tvořil zánět. Při placení , nikdo nevěděl, jakou částku fakturovat, proto mi bylo oznámeno, že mi dá paní doktorku "nějakou nižší", nechápu proč nemají zveřejněné ceny zákroků jako jiní lékaři. kromě toho mi praktikant provedl rentgen, přesto, že jsem mu oznámila, že je možnost, že jsem těhotná. Prý je záření tohoto rentgenu minimální. Za pár dní se mi těhotenství potvrdilo, zbývá mi doufat, že to nebude mít trvalý postih na miminko. Je mi líto, ale tuto ordinaci, nemohu doporučit. Přesto, že by člověk čekal, že když se tam platí takové peníze, může očekávat férový přístup, ale není tomu tak.

The best! Doporučuji i svým známým a rodině. Pan doktor "zná svoje řemeslo" a nebojí se ani nejnovějších trendů. Kdyby takto ošetřovali všichni zubaři, byl by ráj na zemi! :))

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, opravdu se bojím zubaře, takže pravidelně prohlídky zanedbávám a nyní mám jeden zkažený zub. Tento zub ale do teď vůbec nebolel a začal až včera a bolest se stále zvětšuje. Vytrhnou mi zub na pohotovosti nebo se musím objednat u svého zubaře?

Na pohotovosti Vám zub opravdu vytrhnou. Vždy je lepší domluvit se se svým lékařem. Třeba půjde zub zachovat, vyčistit kanálky a vymyslet lepší řešení.

MUDr. Pavel Lukl