Služby

O nás

Soukromá stomatologická klinika.

V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profesionalita zubaře podle nás začíná komunikací, která buduje důvěru.

Naši lékaři:
Mudr. Pavel Lukl, MDDr. Tomáš Zajíček, Mudr. Jitka Oralová, MDDr. Katarína Myhályová, MDDr. Andrea Babinská, MDDr. Aleš Pachl, MDDr. Anna Zichová

Dentální hygiena:
Simona Švestková Dis., Jana Polreichová Dis, Markéta Stuchlíková Dis.
Přečtěte si více

ICHTYS DENT s.r.o.
Vodní 13, Brno 60200
ICHTYS DENT s.r.o. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MDDr. Tomáš Zajíček Jiný

Veľmi milý, skoro vždy v dobrej nálade, vždy keď som chcel odpoveď na nejakú otázku, rád sa rozhovoril, k veci. Už k nemu chodím dlhšie a som veľmi spoko.

MDDr. Tomáš Zajíček Jiný

Původně nás měla v péči lékařka, která se odstěhovala a oba se synem nás předala Dr. Zajíčkovi. Pan doktor zvládá péči o mého syna, v ordinaci je k dispozici i rajský plyn za úhradu, tím pádem se dá plombovat zub i velmi neklidnému dítěti. Jeden mléčný zub zlobil a plombovali nám ho vícekrát, syn pak zvládal i s umrtvením. Celkově přístup k dítěti je úžasný. Mléčné zoubky plombují barevně růžovou nebo modrou, takové zpestření pro děti.

MUDr. Pavel Lukl Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, právě jsem ho doporučila kamarádce. Implantát, který mi udělal byl naprosto bezbolestný , oceňuji pěkný a odborný přístup i rady.

MUDr. Pavel Lukl Jiný

Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu a znecitlivující injekce můžou být bezbolestné, ale s panem doktorem Luklem to tak opravdu je. Moc oceňuji i to, že si na mě pan doktor udělal čas, vše se mnou probral a vysvětlil. Neměla jsem pocit, že to chce mít rychle za sebou a brát dalšího pacienta, jako je to u jiných doktorů. Pana doktora moc doporučuji!