ICHTYS DENT s.r.o.

(34 názorů)

Soukromá stomatologická klinika. V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profe... Více

ICHTYS DENT s.r.o.

Vodní 13

60200 , Brno , jihomoravský

Spolupracujeme s pojišťovnami:
Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Soukromá stomatologická klinika.

V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profesionalita zubaře podle nás začíná komunikací, která buduje důvěru.

Naši lékaři:
Mudr. Pavel Lukl, MDDr. Tomáš Zajíček, Mudr. Jitka Oralová, MDDr. Katarína Myhályová, MDDr. Andrea Babinská, MDDr. Aleš Pachl, MDDr. Anna Zichová

Dentální hygiena:
Simona Švestková Dis., Jana Polreichová Dis, Markéta Stuchlíková Dis.

Vyšetření

• CBCT vyšetření

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Š
    Lékař: MDDr. Tomáš Zajíček Jiný

Původně nás měla v péči lékařka, která se odstěhovala a oba se synem nás předala Dr. Zajíčkovi. Pan doktor zvládá péči o mého syna, v ordinaci je k dispozici i rajský plyn za úhradu, tím pádem se dá plombovat zub i velmi neklidnému dítěti. Jeden mléčný zub zlobil a plombovali nám ho vícekrát, syn pak zvládal i s umrtvením. Celkově přístup k dítěti je úžasný. Mléčné zoubky plombují barevně růžovou nebo modrou, takové zpestření pro děti.

Lékař: MUDr. Pavel Lukl Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, právě jsem ho doporučila kamarádce. Implantát, který mi udělal byl naprosto bezbolestný , oceňuji pěkný a odborný přístup i rady.

Lékař: MUDr. Pavel Lukl Jiný

Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu a znecitlivující injekce můžou být bezbolestné, ale s panem doktorem Luklem to tak opravdu je. Moc oceňuji i to, že si na mě pan doktor udělal čas, vše se mnou probral a vysvětlil. Neměla jsem pocit, že to chce mít rychle za sebou a brát dalšího pacienta, jako je to u jiných doktorů. Pana doktora moc doporučuji!

Lékař: MUDr. Jitka Oralová

U pani doktorky jsem byla na osetreni kazu s 5-letym synem. Pani doktorka byla skvela - i kdyz syn moc nespolupracoval, byla velice trpeliva a prijemna, vse vysvetlovala. Velmi ocenuji citlivy a profesionalni pristup, zejmena pokud dite moc nespolupracuje a ke kazdemu kroku se musi slozite presvedcovat. Myslim, ze i syn mel nakonec z osetreni dobry pocit, ze to zvladl a rika, ze na dalsi osetreni chce take k teto pani doktorce (pro srovnani mame zkusenost i s jinou pani doktorkou, ke ktere jiz vic nechce). I ve vybaveni cekarny se mysli na deti - maji zde hracky a knizky. Velmi doporucuji.

O
    Lékař: MUDr. Pavel Lukl

Pan doktor je špička, extrakce osmiček, nebo znecitlivující injekce - vše bez bolesti. Doporučuji všem, kteří mají panickou hrůzu z podobných ošetření. Čekací doba je kvůli vytížení cca 2 měsíce, ale myslím si, že to plně odpovídá kvalitě. D O P O R U Č U J I :-)

Lékař: MUDr. Pavel Lukl

Z dosavadních návštěv zubaře jsem neměl nejlepší pocity. Po návštěvě ICHTYS DENT musím ale změnit názor. Před ošetřením, během i po ošetření jsem se cítil příjemně. Dovolím si říci, že jsem si i odpočinul. Lékařský tým na mne působí pozitivním dojmem, stejně jako velmi kvalitní vybavení. Dostalo se mi prvotřídní péče a ochoty. Návštěvu ICHTYS DENT vřele doporučuji a těším se na další.

Lékař: MUDr. Pavel Lukl

V době dovolené mého zubního lékaře jsem musela pro problémy vyhledat jiného lékaře, zvolila jsem si ordinaci MUDr.Lukla a velmi toho lituji.Po příchodu do ordinace jsem vysvětlila jaký mám problém a pan doktor mi řekl, že se mě ujme jiný pan doktor ( jméno jsem zapomněla). Až v průběhu ošetření, které trvalo téměř 3 hodiny, jsem z rozhovoru, který tento pan "doktor" vedl s personálem jsem pochopila, že to vůbec není lékař ale medik, zřejmě na prázdninové praxi.Tento si absolutně nevěděl rady.Měl za úkol čistit kanálky mrtvého již zaplněného zubu.Po téměř 3 hodinách jsem se doslova vypotácela z ordinace a myslela jsem, že bolestí zkolabuju.Prožila jsem bolestí plný víkend a v pondělí ráno jsem šla k mému zubnímu lékaři, který se vrátil z dovolené a po zhotovení rentgenu mi sdělil, že v ordinaci MUDr.Lukla mi perforovali celý kořen zubu a že už se s tím nedá nic dělat, jen zub vytrhnout. Takže jestli hledáte dobrého zubaře, hledejte jinde.Velmi mě udivuje, že mě doktor Lukl vůbec neupozornil, že mě svěřuje do péče člověka, který vůbec není lékař.Toto bych okamžitě odmítla a šla jinam.H.Bartošíková

Lékař: MUDr. Pavel Lukl

Jsem s ošetřením velice spokojena. Pan doktor Lukl mi zachránil zub, který mi v jiné ordinaci chtěli vytrhnout. Jeho sestra je perfektní,vše mi vysvětlila a měla trpělivost i na moje stálé otázky. Děkuji. Doporučuji.

Lékař: MUDr. Pavel Lukl

Po velmi špatných zkušenostech s jinými zubaři v Brně,je Dr. Lukl podle mě špička ve svém oboru.
    Příjemný,bezbolestné a dokonalé ošetření.Maximální spokojenost !!!Cena odpovídá kvalitě.

Lékař: MUDr. Pavel Lukl

Neošetřoval mě přímo pan doktor Lukl, ale jiný pan doktor z ordinace IchtysDent. Špatný odhad problému, špatný roentgen, v té době provizorní vybavení ordinace, sestřička odbíhala pro vrtáky, které neměli v ordinaci, injekci nabídli až na můj dotaz, i když byla v ceně, provizorní plomba sice nepřekáží, ale je nepřirozeně vysoká a vyžaduje speciální čištění po každém jídle. Na mé požádání nebyla upravena. Pan doktor a sestřička spěchali na poradu...což mně jako plátce plné ceny vůbec nezajímá. Tragická úroveň.