ICHTYS DENT s.r.o.

(3 názory)

Soukromá stomatologická klinika. V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profe... Více

ICHTYS DENT s.r.o.

Vodní 13

60200 , Brno , jihomoravský

Spolupracujeme s pojišťovnami:
Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Soukromá stomatologická klinika.

V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profesionalita zubaře podle nás začíná komunikací, která buduje důvěru.

Naši lékaři:
Mudr. Pavel Lukl, MDDr. Tomáš Zajíček, Mudr. Jitka Oralová, MDDr. Katarína Myhályová, MDDr. Andrea Babinská, MDDr. Aleš Pachl, MDDr. Anna Zichová

Dentální hygiena:
Simona Švestková Dis., Jana Polreichová Dis, Markéta Stuchlíková Dis.

Vyšetření

• CBCT vyšetření

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Š
    Lékař: MDDr. Tomáš Zajíček Jiný

Původně nás měla v péči lékařka, která se odstěhovala a oba se synem nás předala Dr. Zajíčkovi. Pan doktor zvládá péči o mého syna, v ordinaci je k dispozici i rajský plyn za úhradu, tím pádem se dá plombovat zub i velmi neklidnému dítěti. Jeden mléčný zub zlobil a plombovali nám ho vícekrát, syn pak zvládal i s umrtvením. Celkově přístup k dítěti je úžasný. Mléčné zoubky plombují barevně růžovou nebo modrou, takové zpestření pro děti.

• H
    Lékař: MUDr. Pavel Lukl Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, právě jsem ho doporučila kamarádce. Implantát, který mi udělal byl naprosto bezbolestný , oceňuji pěkný a odborný přístup i rady.

• M
    Lékař: MUDr. Pavel Lukl Jiný

Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu a znecitlivující injekce můžou být bezbolestné, ale s panem doktorem Luklem to tak opravdu je. Moc oceňuji i to, že si na mě pan doktor udělal čas, vše se mnou probral a vysvětlil. Neměla jsem pocit, že to chce mít rychle za sebou a brát dalšího pacienta, jako je to u jiných doktorů. Pana doktora moc doporučuji!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu