ICHTYS DENT s.r.o.

(28 názorů)
Zobrazit lékaře

Soukromá stomatologická ambulance. Více

O nás

Ordinace

ICHTYS DENT s.r.o.

Vodní 13/258, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje

O nás

Soukromá stomatologická ambulance.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Zuzana Jordová

  Zubař, MDDr.

  • Milá, usměvavá a ochotná paní zubařka. Byl jsem včera trhat osmičku a vše probíhalo bez problému. Příjemné prostředí a dá se s nimi individuálně domlivit Super. František K.


 • Pavel Lukl

  Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MUDr.

  • O

   Pan doktor je špička, extrakce osmiček, nebo znecitlivující injekce - vše bez bolesti. Doporučuji všem, kteří mají panickou hrůzu z podobných ošetření. Čekací doba je kvůli vytížení cca 2 měsíce, ale myslím si, že to plně odpovídá kvalitě. D O P O R U Č U J I :-)

  • S

   Z dosavadních návštěv zubaře jsem neměl nejlepší pocity. Po návštěvě ICHTYS DENT musím ale změnit názor. Před ošetřením, během i po ošetření jsem se cítil příjemně. Dovolím si říci, že jsem si i odpočinul. Lékařský tým na mne působí pozitivním dojmem, stejně jako velmi kvalitní vybavení. Dostalo se mi prvotřídní péče a ochoty. Návštěvu ICHTYS DENT vřele doporučuji a těším se na další.

  Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře


 • Jitka Oralová

  Zubař, MUDr.

  • P

   U pani doktorky jsem byla na osetreni kazu s 5-letym synem. Pani doktorka byla skvela - i kdyz syn moc nespolupracoval, byla velice trpeliva a prijemna, vse vysvetlovala. Velmi ocenuji citlivy a profesionalni pristup, zejmena pokud dite moc nespolupracuje a ke kazdemu kroku se musi slozite presvedcovat. Myslim, ze i syn mel nakonec z osetreni dobry pocit, ze to zvladl a rika, ze na dalsi osetreni chce take k teto pani doktorce (pro srovnani mame zkusenost i s jinou pani doktorkou, ke ktere jiz vic nechce). I ve vybaveni cekarny se mysli na deti - maji zde hracky a knizky. Velmi doporucuji.


 • Eva Jordová

  Zubař, MDDr.

  • L
   Umístění: jiné místo

   Zubařka, která se snaží jenom vytáhnout peníze. Přítel potřeboval akutně spravit zub. Bylo mu řečeno, že bez rentgenu s tím nemůže nic dělat. Místo toho mu spravila jiný zub bílou plombou za 1350 aniž by nám nabídla možnost amalganu. S původním zubem nakonec za dva dny šel k jiné zubařce, ktera mu zub spravila cementem okamžitě a zdarma. Mně u prohlídky řekla, že mam pod staryma plombama kazy a bude je muset vyvrtat a vyměnit opět za bílé. Po pečlivé prohlídce u jiné zubaŕky jsem zjistila, že žádné kazy nemám, ani pod amalganovýma plombama. Takže paní zubařka Jordová chce pouze vytáhnout peníze z lidí tím, že bezdůvodně vyměňuje staré plomby za nové bílé na naprosto zdravém zubu. S tím, že pacientovi řekne, že tam má kaz, ikdyž to není pravda. Takhke stejně vyměnila plomby člověku, který mě k ní poslal. Bohužel je jasné, že běžný člověk kaz z rentgenového snímku nepozná a proto se stane, že lidé často naletí.

  • P

   Mám naprosto opačnou zkušenost, paní doktorka pracuje pečlivě a trpělivě. Zatím všechny zuby, které mi spravila, "drží" a nemám žádné potíže. Člověk se v ordinaci i dobře pobaví :-)

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře