ICHTYS DENT s.r.o.

(27 názorů)

Soukromá stomatologická klinika. V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profe... Více

ICHTYS DENT s.r.o.

Vodní 13

60200 , Brno , jihomoravský

Spolupracuje s pojišťovnou:
Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Soukromá stomatologická klinika.

V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profesionalita zubaře podle nás začíná komunikací, která buduje důvěru.

Naši lékaři:
Mudr. Pavel Lukl, MDDr. Tomáš Zajíček, Mudr. Jitka Oralová, MDDr. Katarína Myhályová, MDDr. Andrea Babinská, MDDr. Aleš Pachl, MDDr. Anna Zichová

Dentální hygiena:
Simona Švestková Dis., Jana Polreichová Dis, Markéta Stuchlíková Dis.

Vyšetření

Nejbližší zařízení

• Jitka Oralová

Zubař, MUDr.

• P

U pani doktorky jsem byla na osetreni kazu s 5-letym synem. Pani doktorka byla skvela - i kdyz syn moc nespolupracoval, byla velice trpeliva a prijemna, vse vysvetlovala. Velmi ocenuji citlivy a profesionalni pristup, zejmena pokud dite moc nespolupracuje a ke kazdemu kroku se musi slozite presvedcovat. Myslim, ze i syn mel nakonec z osetreni dobry pocit, ze to zvladl a rika, ze na dalsi osetreni chce take k teto pani doktorce (pro srovnani mame zkusenost i s jinou pani doktorkou, ke ktere jiz vic nechce). I ve vybaveni cekarny se mysli na deti - maji zde hracky a knizky. Velmi doporucuji.

• Pavel Lukl

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, MUDr.

• M
      Umístění: ICHTYS DENT s.r.o.Služby: Jiný

Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu a znecitlivující injekce můžou být bezbolestné, ale s panem doktorem Luklem to tak opravdu je. Moc oceňuji i to, že si na mě pan doktor udělal čas, vše se mnou probral a vysvětlil. Neměla jsem pocit, že to chce mít rychle za sebou a brát dalšího pacienta, jako je to u jiných doktorů. Pana doktora moc doporučuji!

• O

Pan doktor je špička, extrakce osmiček, nebo znecitlivující injekce - vše bez bolesti. Doporučuji všem, kteří mají panickou hrůzu z podobných ošetření. Čekací doba je kvůli vytížení cca 2 měsíce, ale myslím si, že to plně odpovídá kvalitě. D O P O R U Č U J I :-)

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře