O nás

Soukromá stomatologická klinika.

V naší ordinaci děláme vše proto, aby se naši pacienti cítili dobře a chodili k nám rádi. Máme za to, že v českých ordinacích se často vrtá a málo vysvětluje. Profesionalita zubaře podle nás začíná komunikací, která buduje důvěru.

Naši lékaři:
Mudr. Pavel Lukl, MDDr. Tomáš Zajíček, Mudr. Jitka Oralová, MDDr. Katarína Myhályová, MDDr. Andrea Babinská, MDDr. Aleš Pachl, MDDr. Anna Zichová

Dentální hygiena:
Simona Švestková Dis., Jana Polreichová Dis, Markéta Stuchlíková Dis.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MDDr. Tomáš Zajíček Jiný

Veľmi milý, skoro vždy v dobrej nálade, vždy keď som chcel odpoveď na nejakú otázku, rád sa rozhovoril, k veci. Už k nemu chodím dlhšie a som veľmi spoko.

MDDr. Tomáš Zajíček Jiný

Původně nás měla v péči lékařka, která se odstěhovala a oba se synem nás předala Dr. Zajíčkovi. Pan doktor zvládá péči o mého syna, v ordinaci je k dispozici i rajský plyn za úhradu, tím pádem se dá plombovat zub i velmi neklidnému dítěti. Jeden mléčný zub zlobil a plombovali nám ho vícekrát, syn pak zvládal i s umrtvením. Celkově přístup k dítěti je úžasný. Mléčné zoubky plombují barevně růžovou nebo modrou, takové zpestření pro děti.

MUDr. Pavel Lukl Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojena, právě jsem ho doporučila kamarádce. Implantát, který mi udělal byl naprosto bezbolestný , oceňuji pěkný a odborný přístup i rady.

MUDr. Pavel Lukl Jiný

Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu a znecitlivující injekce můžou být bezbolestné, ale s panem doktorem Luklem to tak opravdu je. Moc oceňuji i to, že si na mě pan doktor udělal čas, vše se mnou probral a vysvětlil. Neměla jsem pocit, že to chce mít rychle za sebou a brát dalšího pacienta, jako je to u jiných doktorů. Pana doktora moc doporučuji!

Kontakt

Vodní 13, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna