Umístění: stomatologické centrum extrakce osmičky

Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji

stomatologické centrum (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Operace horních a dolních víček + 3 Více

Welldent s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Operace horních a dolních víček + 3 Více

Zubní chirurgie

certifikace a licence- licence České stomatologické komory pro praktické zubní lékařství licence České stomatologické komory pro ústní, čelistní a ...

Umístění: stomatologické centrum extrakce osmičky

Pan doktor je nejlepsi! Trhal mi tri osmicky, dve byly komplikovanejsi, vzdy naprosto bezbolestne a profesionalne. Velmi doporucuji

Má dlouhodobou praxi. A je to i vidět.
Byl to nejrychlejší doktor, který mně vytrhával zub.
Ani jsem se nestačila rozkoukat a už jsem měla zašito a nashledanou.
Babička říkala, že můj dědeček byl jeho profesorem a pan doktor byl prý odvážný. A mluvil o něm v dobrém.
Děkuji moc. Zase někdy

Slavena A

Velmi jemný. ohleduplný a pokud mohu soudit i profesionální. Doporučuji, nebojte se jeho zákroku. Anna Baierlová.

Cena není uvedená

Operace horních a dolních víček

Umístění: stomatologické centrum extrakce osmičky

Má dlouhodobou praxi. A je to i vidět.
Byl to nejrychlejší doktor, který mně vytrhával zub.
Ani jsem se nestačila rozkoukat a už jsem měla zašito a nashledanou.
Děkuji moc. Zase někdy

Slavena A