Estetická stomatologie Zlín

Jakého specialistu hledáte?
  • Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„U paní Urbanové jsem absolvoval svou první návštěvu dentální hygieny, a již teď se těším na další. Paní Urbanová je velmi milá a vstřícná. Vše pečlivě vysvětlí a ráda zodpoví jakékoliv dotazy. Po celou dobu mé návštěvu se mnou zacházela velmi svědomitě a jemně. Díky tomu i samotný zákrok čištění, ze kterého člověk nejdříve může mít obavy, probíhal v naprostém klidu. Paní Urbanová se dokáže vžít do pozice člověka, který takový výkon ještě nikdy nezažil, a provede jej celým procesem s nevídaným ohledem na jeho pohodlí. Paní Urbanová mi také vysvětlila, jak správně používat zubní kartáček a čistit mezizubní prostory, a také mi poradila s výběrem samotných kartáčků. Musím říct, že s její pomocí cítím na mých dásních rozdíl již po pár dnech. Návštěvu dentální hygieny paní Urbanové mohu vřele doporučit a věřím, že kdokoliv se rozhodne k ní zavítat, bude velmi spokojený, stejně jako já. Více

Antonínova 4466, Zlín Mapa

Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h.

Bělení zubů

3 500 Kč

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Já jsem spokojená, chodím k panu doktorovi již několik let a předtím jsem vystřídala zubařů až až. Dnes poprvé i s 1.5 letou princeznou a byl velice milý. Za me super! Mily, sympaticky a dokonce je s nim i sranda. Palec hore! Jediné co bych navíc uvítala je RTG v ordinaci (Pokud tam už není ) Více

Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Oceňuji i krásnou ordinaci. Mohu jen doporučit! Drlíková K.

Náměstí míru 64, Zlín Mapa

Stomatologie Zlín

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• Zubař, Plastický chirurg

„Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji Více

Kvítková 475, Zlín Mapa

Welldent s.r.o.

• „Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-) Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „K paní doktorce chodím od začátku co převzala ordinaci a dávám plné hodnocení. Paní doktorka je milá a velmi pečlivá. Jediné mínus je, že tam většinou nechám hodně peněz...ale je to za kvalitní zubní péči. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

DENTI - STA privátní zubní ordinace

• „Na to že jsem byl u zubaře po hooodně dlouhé době a měl jsem ze zubaře panickou hrůzu a teď mě dělala zub včetně tahání nervů tak jsem vůbec nic necítil Paní zubařka i sestřička jsou velmi šikovné a příjemné. Dokonce se zubaře už nebojím jsem naprosto spokojený. A paní zubařce moc děkuji Vaculík Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

K dental zubni ordinace s.r.o.