Stomatologie Zlín

(29 názorů)

Stomatologie Zlín

Náměstí míru 64

760 01, Zlín, zlínský

Snažíme se poskytovat kvalitní a odbornou péči v souladu s poznatky moderní medicíny. Pracovat v příjemném prostředí s ohledem na individuální potřeby klientů. Současným trendem moderní stomatologie je především přihlédnutí k vysokým estetickým nárokům klientů. Součástí našeho pracoviště je také stomatologická laboratoř.

Zákroky

• Stomatochirurgické zákroky
  • Bezbolestná léčba zubního kazu a jeho komplikací.
  • Výplně: FOTOKMPOZITNÍ nebo AMALGAMOVÉ
  • Endodontické ošetřní: výplně kořenových kanálků
  • Bělení zubů

• Erika Přikrylová

Zubař, MUDr.

• E
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Oceňuji i krásnou ordinaci.
      Mohu jen doporučit!
      Drlíková K.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Přikrylová je výtečná, skutečný profík ve svém oboru! Při práci hbitá, citlivá a pečlivá, vše ochotně vysvětlí ještě před zákrokem a vy se tak můžete s klidem uvelebit v zubařském křesle - bez katastrofických představ a panické hrůzy z neznáma :-) Byla jsem velmi mile překvapena perfektním přístupem k pacientovi - dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak milým a uctivým jednáním, hned bych k paní doktorce poslala všechny ty zapšklé a arogantní "doktory" na proškolení. K dobré náladě v moderní ordinaci přispívá i sympatická sestřička, jí i paní doktorce moc děkuji za péči a prvně v životě mohu říci, že se k zubařovi těším. Jen houšť takových lékařů!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Václav Přikryl

Zubař, MUDr.

• Výborný přístup, nevím co tady někdo píše o aroganci a o tom, že je drahý. Ke mě byl vždycky milí a i když jsem zavolala, že mám nějaký problém objednal mě na druhý den. Pan doktor je sympatický, ochotný a vždycky mi zodpoví moje dotazy. Za mě nejlepší zubař ve Zlíně, neměnila bych.

• M

Výborný přístup,profesionalní chování i péče.Byla jsem moc spokojena.Pan doktor je opravdu milý a není žádny nesympatický nebo arogantní.Navíc fešák.
      moc děkuji
      Monika N.