Rafael dentální klinika

(2 názory)

Rafael dentální klinika

L. Váchy 1567

760 01 , Zlín , zlínský

MUDr. Rafael Chajrušev se svým přátelským kolektivem nabízí zákroky vynikající preventivní, záchovné i estetické stomatologie s výhodnou polohou v centru města Zlína se snadným parkováním přímo na parkovišti kliniky a dojezdem městské hromadné dopravy téměř před budovu. Naším pacientům poskytujeme zubní péči splňující mezinárodní standardy a i proto k nám po léta přijíždí i nároční klienti ze zahraničí, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem je poskytovat bezbolestné, komfortní, estetické a trvanlivé zubní ošetření. Rafael dentální klinika je zcela bezbariérová, umožňující ošetření i pohybově hendikepovaných klientů.

Přijďte si i Vy k nám pro nový úsměv !

Těšíme se na Vaši návštěvu : MUDr. Rafael Chajrušev a celý kolektiv Rafael dentální kliniky

Zákroky

• Záchovná stomatologie
  • Endodoncie
  • Estetická stomatologie (estetické výplně v barvě zubu, keramické fazety, korunky a výplně)
  • Protetika (metalokeramické a celokeramické korunky, můstky, snímací náhrady)
  • Zavádění zubních implantátů
  • Parodontologie (léčba onemocnění dásní a závěsného aparátu zubu)
  • Stomatochirurgie (extrakce zubů, resekce kořenů atd.)

Vyšetření

• Preventivní prohlídky
  • Dentální hygiena
  • Dětská stomatologie (citlivá péče o chrup dětí od nejútlejšího věku)

Nemoci

• Léčba kořenových kanálků v místním znecitlivění
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• S
    Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev zubní chirurgie

Dobrý den, včera jsem navštívila tuto úžasnou kliniku a byla jsem mimořádně spokojena.Snaha pomoci, příjemná komunikace, citlivé ošetření a profesionalita
    MDDr. Marcela Mitruka mě dostala. Doporučuji všem, vaše zoubky budou v dobrých rukou.Diky pane doktore!

• I
    Lékař: MDDr. Dorota Kluzová

Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-)

• Došlo k chybě, zkuste to znovu