Rafael dentální klinika

(26 názorů)

Rafael dentální klinika

L. Váchy 1567

760 01 , Zlín , zlínský

MUDr. Rafael Chajrušev se svým přátelským kolektivem nabízí zákroky vynikající preventivní, záchovné i estetické stomatologie s výhodnou polohou v centru města Zlína se snadným parkováním přímo na parkovišti kliniky a dojezdem městské hromadné dopravy téměř před budovu. Naším pacientům poskytujeme zubní péči splňující mezinárodní standardy a i proto k nám po léta přijíždí i nároční klienti ze zahraničí, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem je poskytovat bezbolestné, komfortní, estetické a trvanlivé zubní ošetření. Rafael dentální klinika je zcela bezbariérová, umožňující ošetření i pohybově hendikepovaných klientů.

Přijďte si i Vy k nám pro nový úsměv !

Těšíme se na Vaši návštěvu : MUDr. Rafael Chajrušev a celý kolektiv Rafael dentální kliniky

Zákroky

• Záchovná stomatologie
  • Endodoncie
  • Estetická stomatologie (estetické výplně v barvě zubu, keramické fazety, korunky a výplně)
  • Protetika (metalokeramické a celokeramické korunky, můstky, snímací náhrady)
  • Zavádění zubních implantátů
  • Parodontologie (léčba onemocnění dásní a závěsného aparátu zubu)
  • Stomatochirurgie (extrakce zubů, resekce kořenů atd.)

Vyšetření

• Preventivní prohlídky
  • Dentální hygiena
  • Dětská stomatologie (citlivá péče o chrup dětí od nejútlejšího věku)

Nemoci

• Léčba kořenových kanálků v místním znecitlivění
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev zubní chirurgie

Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora.

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev dětská stomatologie

Skvělá péče o dítě, vrtání a plombování proběhlo bez bolesti a s úsměvem (rajský plyn). Pak doktor i sestřičky jsou výborní.

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev zubní chirurgie

Dobrý den, včera jsem navštívila tuto úžasnou kliniku a byla jsem mimořádně spokojena.Snaha pomoci, příjemná komunikace, citlivé ošetření a profesionalita
    MDDr. Marcela Mitruka mě dostala. Doporučuji všem, vaše zoubky budou v dobrých rukou.Diky pane doktore!

Lékař: MDDr. Dorota Kluzová

Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-)

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev

Pan doktor přesně ví ,co dělá .Je velmi pečlivý a sestřička příjemná .Ani vrtání zubního kazu na téhle klinice doopravdy nebolí!

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev

Dobrý den všem, kteří mají problémy se svými dosavadními zubaři, kteří zaspali dobu a místo aby zuby uzdravovali, vědomě je několik let bolestně "spravují", tak že po několika letech není v puse krásně bílý, zdravý zub, ale několik můstků, černých pahýlů, nebo v puse není již žádný apod. /mluvím trochu za své blízké přátele a svoji milovanou rodinu/
    Za mě, byl jsem strašpytel, který se 30 let vyhýbal zubařům, nebudu podrobně popisovat zážitek z dětství, kdy mě drželi 4 dospělí a násilím mi trhali 2 šestky, které byli údajně špatné, nic méně tento zážitek jsem v sobě držel několik desítek let a nebyl jsem schopen překonat strach ze zubaře. Denně jsem si čistil a drhl zuby tak, abych prostě k zubaři nemusel. Samozřejmě, že jsem sledoval každou změnu v puse, spotřeboval jsem tisíce párátek, jehel jen abych se zbavil zbytků jídel v mezizubním prostoru, několik desítek zánětů jsem si léčil sám, nespal jsem několik desítek nocí v bolestech a myšlenkách, jak překonat strach ze zubaře. Po tomto mém opravdu stupidním přístupu se stal pro mě zázrak. Potkal jsem se s p. DOKTOREM CHAJRUŠEVEM, moje trápení je od té doby pryč. Jedna návštěva v jeho ordinaci a blok byl překonán. S neuvěřitelným ochotným přístupem se mi věnoval a touto cestou mu chci poděkovat, že mi zachránil některé zuby, které již vypadalo, že nepůjdou zachránit. Přiznám se, že se těším na každou návštěvu a snažím se dohnat to, co jsem zanedbal za 30 let. Dokonce se můžu už smát s otevřenou pusou a usmívat se s vyceněnými zuby !!!!! Děkuji p. DOKTORE a paní asistentko !!!!

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev

Zažila jsem pana doktora i jeho kolegy v ordinaci a jsem velmi spokojená s celkovým přístupem a jejich prací, konečně se nemusím bát jít k zubaři.

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev

Pan zubař je nejlepší kterého znám !!! musim doporučit.....je strašne hodný milý a u něho nebolí ani injekce :) má špičkový personál,vybavení dalo by se říct "budoucnosti" ..........

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev

Mě nezklamal, vždy perfektní zákrok, navíc je moc fajn. Peníze, no, ano, ale za fakt skvělou práci!!!

Lékař: MUDr. Rafael Chajrušev

Příjemné prostředí i kvalitní personál. Ceny srovnatelné, přístup velmi nadstandartní. Díky Terko!