Rafael dentální klinika

Rafael dentální klinika

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

MUDr. Rafael Chajrušev se svým přátelským kolektivem nabízí zákroky vynikající preventivní, záchovné i estetické stomatologie s výhodnou polohou v centru města Zlína se snadným parkováním přímo na parkovišti kliniky a dojezdem městské hromadné dopravy téměř před budovu. Naším pacientům poskytujeme zubní péči splňující mezinárodní standardy a i proto k nám po léta přijíždí i nároční klienti ze zahraničí, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem je poskytovat bezbolestné, komfortní, estetické a trvanlivé zubní ošetření. Rafael dentální klinika je zcela bezbariérová, umožňující ošetření i pohybově hendikepovaných klientů.

Přijďte si i Vy k nám pro nový úsměv !

Těšíme se na Vaši návštěvu : MUDr. Rafael Chajrušev a celý kolektiv Rafael dentální kliniky
Přečtěte si více

Adresa

Rafael dentální klinika
L. Váchy 1567, Zlín 760 01
Rafael dentální klinika logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  I
  MUDr. Rafael Chajrušev zavádění zubních implantátů

  Dlouhodobá praxe, nejmodernější technika,odbornost na vysoké úrovni, spúsob jednání, to všechno je srovnatelné se špičkovými zubními klinikami v západních zemích. To je dúvod, že navštěvuji kliniku Rafael jako pacient žijící v zahraničí.

  A
  MUDr. Rafael Chajrušev zubní chirurgie

  Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora.

  D
  MUDr. Rafael Chajrušev dětská stomatologie

  Skvělá péče o dítě, vrtání a plombování proběhlo bez bolesti a s úsměvem (rajský plyn). Pak doktor i sestřičky jsou výborní.

  S
  MUDr. Rafael Chajrušev zubní chirurgie

  Dobrý den, včera jsem navštívila tuto úžasnou kliniku a byla jsem mimořádně spokojena.Snaha pomoci, příjemná komunikace, citlivé ošetření a profesionalita
  MDDr. Marcela Mitruka mě dostala. Doporučuji všem, vaše zoubky budou v dobrých rukou.Diky pane doktore!

  I
  Ověřený profil
  MDDr. Dorota Kluzová

  Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-)

  Došlo k chybě, zkuste to znovu