Diagnostik Zlín

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Plastický chirurg Více

Okružní 4701, Zlín Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

• Diagnostik, Onkolog, Chirurg

„Skvělý pan doktor i sestřička. Nápomocny, příjemný. A asi nikdy jsem nemusela čekat a šla přesně na čas.

tř. Tomáše Bati 3910, Zlín Mapa

Mediekos Labor, s.r.o.

• Diagnostik, Chirurg, Diabeto… log, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

• „Poprvé jsem ho navštívila kvůli dlouhotrvajícím velkým problémům se žaludkem, kdy už jsem zhubla 10 kg. Čím více mě lékaři léčili tím mi bylo hůře. Šla jsem k němu jen na naléhání rodiny, říkala jsem si "škoda peněz", absolutně jsem mu nevěřila. Avšak už ve dveřích, když jsme se pozdravili mi řekl: "Paní, Vy máte zánět žaludku." Nevím, jak to poznal. Dal mi čaj "Stříbro", dosti odporný, ale za pár dní se mi velmi ulevilo a čaj mě vyléčil, na kontrole to ještě pan doktor doladil bylinnými tabletami "Utišení větrné bouře". Takže vzhledem k mojí nedůvěře si myslím, že to nemohlo fungovat jako placebo. Příště jsem přišla se svědivými fleky na lýtkách, které mi kožní lékařka půl roku léčila jako ekzém z žilní nedostatečnosti. Nakonec mi řekla, že se toho nezbavím. Mudr. Maček mi řekl, že je to plíseň, předepsal mi čaje a hned po prvním čaji přestalo úporné svědění a během dvou měsíců nebylo po skvrnách ani památky. Posledně jsem za ním přišla, že jsem prakticky neustále nemocná, trpím infekty dýchacích cest a několikrát po sobě mi v průběhu roku a to dokonce i v létě našli v krvi chřipku A. Že se vždy 3 týdny léčím, týden jsem zdravá a vše se opakuje. Už jsem byla úplně fyzicky vyčerpaná, už mi dělala problém chůze po rovině, jak mě všechny svaly na nohou bolely a nezvládala jsem dýchat. Opět mi dal čaje a už asi po 4 čajích mě přešla únava a za celý měsíc, co už ty čaje piju jsem ani jednou nebyla nemocná, což je zázrak. A to ty čaje budu pít ještě 2 měsíce. Takže poprvé to určitě jako placebo nefungovalo, protože jsem tomu nevěřila. Myslím, že jako placebo to nefunguje ani teď, myslím, že ty správné byliny opravdu fungují a MUDr. Maček je borec, protože vždy pozná, co člověku je, poradí mu a naordinuje čaje nebo bylinné tablety, které vždy zaberou - tedy aspoň mně. Více

Objízdná 1628, Otrokovice Mapa

Správní budova BARUM CONTINENTAL

• Diagnostik, Praktický lékař

„s pani doktorkou jsem velmi spokojena.vzdy me ochotne poradi a chodime k ni cela rodina a nemenili by jsme.je to velmi mila a ve svem oboru dobra pani doktorka.preji pekny den. Více

Dolní 247, Kvasice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Diagnostik, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Diagnostik, Onkolog

„Pan doktor je ochotný vždy pomoci,k pacientkám je vstřícný a citlivě vyšetří,poradí.Děkuji za vyšetření.

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Diagnostik, Onkolog

„komunikativní , empatický jen tak dále

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice Tomáše Bati, a.s. - Onkologické centrum

• „Jsem velmi spokojena s paní doktorkou.Velmi hodná a milá.Přeji jí hodně úspěchů v její práci a paradoxně čím dál méně moc těžkých pacientů.Malíková Eva Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s. - Onkologické centrum