Zobrazit lékaře

Kvítková 475

76001 , Zlín , zlínský

• Olga Kudlová Havlíková

Zubař, MUDr.

• Pani doktorku si nemuzu vynachvalit! Navstevuji jeji ordinaci nekolik let. Velmi pecliva a precizni prace. Pro nekoho se zda mozna draha, ale v pripade zubu ja toto absolutne neresim! Doporucuji!

• B

Já jsem naprosto spokojená, ikdyž si za to musím zaplatit víc. Nicméně za zuby a oči jsem ochotná zaplatit téměř cokoliv. Před tím jsem měla strach ze zubaře a díky paní Olze jsem se přestala bát. Současně pro mě mnoho udělala, to co mi žádný jiný zubař nenavrhl, ona zvládla udělat za 2 sezení a mám teď opět krásný úsměv. Je velmi šikovná, rychlá a precizní.

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Zdeněk Diviš

Zubař, MUDr.

• Umístění: Ordinace

Dle mého názoru je to ten nejhorší zubař jakého znám. Přišel jsem k němu, aby mi vytrhl zub, který se mi již dávno kýval. Místo toho mi tento "doktor" vytrhal naráz všechny zuby a nechal mi tam jen ten špatný. Na krvácející dáseň mi narazil provizorní protézu a když jsem za ním přišel znovu s tím, že chci protézu jinou, vytrhl mi i ten poslední zub a řekl mi, že mu mám zaplatit 4.000,- za protézu, kterou mi narazil ihned po vytrhání.
      Nyní jsem si našel jiného a lepšího doktora a pan "doktor" Diviš není schopný poslat mému novému doktorovi moji kartu.

• +

Velice nespokojen. Trhání zubu - myslel jsem, že mi utrhne hlavu. Arogantní jednání a při zákroku neslušné výrazy, asi že se mu práce nedaří ... Zákrok byl proveden nedbale s následnými komplikacemi. Třetí den popraskaly švy. Ceny příšerné .... Rozhodně nedoporučuji !!!!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Pavel Krejzlík

Zubař, Plastický Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: stomatologické centrumSlužby: extrakce osmičky

Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji

• R

Pan doktor je nejlepsi! Trhal mi tri osmicky, dve byly komplikovanejsi, vzdy naprosto bezbolestne a profesionalne. Velmi doporucuji

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Martina Vydrová

Zubař, MDDr.

• Umístění: Welldent s.r.o.Služby: Rekonstrukce zubů

Mladá, talentovaná a k tomu ještě šikovná zubařka. Hned po druhé návštěvě jsem zjistil, že jsem v dobrých rukou. Paní doktorka byla velice důsledná a trpělivá. Také šlo vidět, že ji práce baví. Toto jsou klíčové vlastnosti, které vedou k úspěchu. Dělala mě kompletní rekonstrukci zubů, která trvala rok intenzivní práce. Takže abych to zkrátil, tak určitě DOPORUČUJI a ještě jednou děkuji za pěkný výsledek.