STOMATOLOGICKÉ CENTRUM Praha s.r.o.
Vodičkova 30, Praha

Pan primář Konečný na mne udělal výborný dojem, nejen jako stomatolog - odborník, ale i jako člověk. Velká škoda, že jsem si ho nevybrala dříve, mohla jsem si ušetřit několik nepovedených zákroků. Hodnotím tedy jako nejen velmi dobrý, ale jako super.

Ano,za trhání osmiček si zaplatit nechají, i když jste pojištěni. K pokladně tam musí asi každý. Doporučuji pouze movitým.

CHODÍME K PANU PRIMÁŘI S CELOU RODINOU A K TOMU PŘIBYLA I SPOUSTA ZNÁMÝCH,VŠICHNI JSOU VELMI SPOKOJENI.JE TO ODBORNÍK V CHIRURGII A SKVĚLÝ ČLOVĚK.VŮBEC CELÁ SESTAVA STOMATOLOGICKÉHO CENTRA JE VELI PŘÍJEMNÁ A JSOU TAM KRÁSNÍ LIDÉ.OBČAS SI ŘÍKÁME,ŽE DĚLAL KONKURS NA MISS.PANE PRIMÁŘI DĚKUJEME.

Ráda se připojuji k výbornému hodnocení p. primáře. Mám stejné zkušenosti s předchozími názory, perfektní odborník-zručný chirurg s lidským a vstřícným přístupem k pacientovi a se zájmem o něj a jeho problémy. Děkuji.

Vynikající stomatochirurg, vstřícný,příjemný v jednání .

Pan primář je frajer. Mám za sebou trhání osmiček před 3 roky, bez problémů, vše během 20 minut, skvělá komunikace, vstřícný přístup. Nezapomněl na krytí antibiotiky a poskytl číslo na mobil pro případ komplikací. Děkuji! :-)

Pan primář mi dělal resekci zubu a musím říct, že byl fakt perfektní. Ve svém oboru je kapacita a budu ráda když se na podobné zákroky dostanu zase jen a jen k němu.

Znám primáře Konečného už téměř 30 let ještě od totáče, Zuby od něj spravené drží do dneska. Před pár lety mi trhal zub, ani jsem nevěděl, že už je venku.
Mám od něj implantát, drží jak židovská víra. Prostě to umí.

Pan primář Konečný je špičkou ve svém oboru a jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. O trhaní osmičky jsem ani nevěděla !! Po celou dobu se mnou komunikoval, uklidňoval mě, protože viděl, jak velký strach a obavy jsem měla. Veškerá péče v tomto soukromém stomatologickém centru je opravdu na úrovni.

Pan primář je moc hodný a šikovný chirurg!!!!!!!!