Pavel Dungl, ortoped Praha

Prof. MUDr. Pavel Dungl

Uložit

Ortoped Více

83 názorů

Uložit


Adresa

Budínova 2, Praha
Fakultní nemocnice na Bulovce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Před lety jsem měl úraz 20 let v že době byl profesor šéfem kliniky a nepomohli mě byl jsem tam prezentován rovnou u něj na semináři po letech mě nabízí operaci a léčení když jmmam trvalé znehybnění části těla a najednou lze něco provádět proč to nešlo v té době neskutečně mě tahák za část těla jak to že je nehybná či by stě čekali po tolika Letech nechtěli mě léčit a odbyli mě pokračovat na svém pracovišti jde jsem byl léčen dávno jsem se domáhal léčby ti by bylo fakt na stížnost

A
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Pan profesor Dungl mě rozchodil a dokázal mě zpravit!
Moc ze srdce děkuji!
Vaše věrná pacientka
Anna Špr.
Liberec

L
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Best/nejlepší/Včera jsem byla u pana profesora Dungla je to výjimečný člověk s velkým srdcem, empatický,skvělý.Jsem ráda, že jsem jeho pacientkou.Pane profesore děkuji..

M
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Od puberty mě léčil s kyčlí, mohu mu být vděčná za to, že jsem několik let chodila velmi dobře. Negativní zkušenost mám jen jednu, když mě vyrazil z ordinace, protože jsem se bála nechat si lupnout injekci do kyčle. Ale pro mě od mládí zůstane panem Božským.

Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Konzultace u prof. Dungla

Tedy já nestačím zírat, co se tady píše.. Jak byla u prof. Dungla na konzultaci a objednat se na operaci,v privátní ambulanci..a ano.. čekala jsem dlouho, byť jsem byla objednaná, ale vůbec mi to nevadilo..ono to často na čas prostě nejde..a ano, platila jsem poplatek..ale to mi také nevadilo, o něm jsem věděla a zaplatila bych i víc, kdybych musela a to nejsem bohatá a také jsem nepřijela zrovna kousek. ALE..pán profesor byl naopak strašně příjemný, ochotný, empaticý.. vše mi vysvětlil, odpověděl na všechny mé i trapné otázky a byl celkově dost trpělivý a jako jediný dokázal to, že jsem.se na operaci rozhodla jít, přestože jsem se bála. A také mi nabídl zcela jinou alternativu a postup než u nás v KNL v Liberci. Rozdíl je markantním i v následné délce rekonvalescence. Takže nevím o co jde, za mě rozhodně top..a věřím, že to tak i zůstane.

Hajdíková Karla

Z
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce bolest nohy

Dobrý den,

pročítám recenze na pana doktora a nevidím tu svou negativní, kterou jsem přidala před několika lety!!! Byla jsem objednána na konkrétní čas, čekala také hodiny, "léčena" 5 minut a k mému překvapení jsem měla zaplatit 1000Kč! Léčba znamenala prohlédnutí nohy a navrhnutí injekcí- takže nic zvláštního, objevného, podobné postupy volí každý ortoped. Netřeba tedy chodit k panu doktorovi.Jana

T
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce osteotomie

Já jsem s panem profesorem velice spokojená. Přes 10 let trpím chronickou bolestí kolen a stejně dlouhou dobu běhám po doktorech, je mi 21 let. A byl to až pan profesor, kdo konečně přišel na to, co je špatně. Původně jsem byla u jiného ortopeda na Bulovce, který pro moji diagnózu stanovil zbytečně náročnou operaci. Pan profesor mě viděl dvě hodiny před operací poprvé a řekl, že takto náročnou operaci mi dělat nebudou. Svolal schůzi všech ortopedů a snažil se vymyslet, co se mnou. A nakonec to vymyslel. Byl velice přátelský a ujistil mě, že operaci provede on, a že zůstanu jeho pacientkou :). Psychicky jsem byla připravená na operaci kyčlí, ale díky němu jsem podstoupila "pouze" operaci kolene, kde o berlích strávím o polovinu méně času. Ještě mě tedy pár operací čeká, ale vím, že jsem v dobrých rukou.

E
Ověřený profil

Já mám také velmi negativní posudek.Chodim na Ort.Bulovka už mnoho let.Mam problemi s kolenimi klouby.Vzdy při vizite pana profesora Dungla,jsem se psychicky složila,protoze jeho jednání bylo nehorázné jeho funkci.Nejsem z Prahy ,ale byla jsem tam odeslána z jiného krajského Ort.odd.Jezdim tam už mnoho let a všechny operace byly provedeny zde.Na jeho osobu mohu říci jen to že je velmi arogantní .Prodělala jsem více nepovedených operaci zde.Pri jeho vizitach mě stále už odmítal léčit a arogantně mě posílal zpět na mou Ort .v mém kraji i když kazby ví nebo si aspoň myslím,ze vás zpět nevemou ,když vse bylo operovano zde.Dokonce jsem byla už připravena na sál ,na opravu jejich zkažené operace a bylo mi panem prof.tesne před odjezdem řečeno,ze na žádnou operaci nepůjdu,ze jsem ho stala už dost peněz.Pak odešel na další vizitu.Takze jsem šla na sál psychicky rozrušená to si nikdo nedokáže predstavit.Toto jednání pana profesora bylo při každé jeho velké vizite.Ne pouze u mě.To vse o panu profesorů Dunglovi.

P
Ověřený profil

Byla jsem objednána na e-mailovou žádost (jinak nelze žádost o konzultaci ani podat), kde jsem popsala, že potřebuji zkonzultovat neuspokojivý výsledek operace haluxů. Na stejný čas nás bylo objednáno cca sedm. Konzultace proběhla v tom smyslu, "proč jsem vůbec přišla a že on rozhodně nebude hodnotit výsledky práce jiného operatéra" . Po cca 5 minutovém pro mě nepříjemném rozhovoru (nadřazené a arogantní chování), z kterého jsem se nedozvěděla vůbec nic, pan profesor odešel a sestřička mě požádala o "poplatek za konzultaci" ve výši 1000 Kč. Nikdo mě na tento poplatek předem neupozornil, vzhledem k 5 minutám, které mě prof. Dungl věnoval, mně připadne nehorázný. Výsledek: den dovolené pryč, čas strávený na cestě z Krkonoš a zpátky, 5minutová konzultace úplně k ničemu. Výsledek pro privátní ambulanci pana profesora Dungla, kterou provozuje "vychytrale" v prostorách Ortopedie na Bulovce, kde je zároveň přednostou ortopedické kliniky: 1000 Kč za 5 minut arogantního povýšeného chování. Když jsem rozporovala, že jsem nevěděla o zpoplatnění konzultace, údajně mně to mělo být jasné z mailu, kterým jsem byla objednána (tam je opravdu mezi ostatním textem uvedeno: "... na privátní ambulanci pana prof. Dungla jste objednána na....". Já jsem ale při objednání byla přesvědčena o tom, že se objednávám na Ortopedii na Bulovku k jejímu přednostovi prof. Dunglovi, takže když jsem dostala odpověď, zajímal mě jen datum a čas objednání, mail jsem slovo po slovu nerozebírala. Sestřička mně nepříjemným a povýšeným tónem do telefonu řekla, že uvedením informace do mailu, že jsem objednána na privátní ambulanci, je jasné, že konzultace bude zpoplatněna a že jsem si měla zavolat, pokud jsem chtěla vědět, kolik bude konzultace stát... pak zavěsila (bez slova rozloučení, přitom jsem se jí slušně snažila doporučit, že by bylo vhodné uvést výši poplatku za konzultaci přímo do mailu s časem objednání případně na ni upozornit telefonem, aby ostatní lidé neměli podobný pocit, jako já - cítím se totiž, nevím, jak to ale slušně vyjádřit - asi tedy podvedena...). A ještě jedno doporučení, rozhodně na této ambulanci nenavštěvujte záchody - ani na jednom záchodě nesvítí světlo, umyvadlo nefunkční, rozbité dlaždice, připadáte si jako v provinční nemocnici ze "země třetího světa"...

N
Ověřený profil

Moje zkušenost je rozporuplná. Děsivě špatná organizace - člověk je nepříjemnou sestrou objednán ne na konkrétní hodinu, ale jen na nějaký den (obvykle tak za měsíc a později), a pak se stane, že čeká třeba čtyři hodiny v neútulné čekárně. Chování sester, které profesora Dungla obklopují je vůbec strašné. Sám Dungl je velký odborník, ale má na pacienta nanejvýš pár minut a vůbec nestihl odpovědět na moje otázky. Asi dvakrát přesně diagnostikoval, co mi je a doporučil správnou léčbu, ale napotřetí se sekl a poslal mě na zbytečnou operaci. Za ty peníze bych čekal trochu víc. Doporučuji spíše těžším případům, s méně závažnými problémy jděte jinam.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti