Fakultní nemocnice na Bulovce
Budínova 2, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Byla jsem ze synem 2,5roku,v ordinaci jsem byla 3minuty zaplatila XXXX,- a dozvedela se ze osa ditete se tvori do 3 let.

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Skvělý lékař s empatickým přístupem, příjemná komunikace. Schválil mé přání - TEP hlezna (což byl v jiných nemocnicích problém, nabízeli mi pouze artrodézu = totální znehybnění kotníku, případně termín operace za dva roky) a navrhl termín operace pouze 5 měsíců (!) od první konzultace. Nyní po 3 měsících od operace jsem velice spokojená, kotník krásně pohyblivý, sice přes den ještě otéká, ale chodím bez berlí a hlavně téměř bez bolesti, což jsem už několik let před operací nezažila. Pane profesore, DĚKUJI !!!

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Před lety jsem měl úraz 20 let v že době byl profesor šéfem kliniky a nepomohli mě byl jsem tam prezentován rovnou u něj na semináři po letech mě nabízí operaci a léčení když jmmam trvalé znehybnění části těla a najednou lze něco provádět proč to nešlo v té době neskutečně mě tahák za část těla jak to že je nehybná či by stě čekali po tolika Letech nechtěli mě léčit a odbyli mě pokračovat na svém pracovišti jde jsem byl léčen dávno jsem se domáhal léčby ti by bylo fakt na stížnost

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Pan profesor Dungl mě rozchodil a dokázal mě zpravit!
Moc ze srdce děkuji!
Vaše věrná pacientka
Anna Špr.
Liberec

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Best/nejlepší/Včera jsem byla u pana profesora Dungla je to výjimečný člověk s velkým srdcem, empatický,skvělý.Jsem ráda, že jsem jeho pacientkou.Pane profesore děkuji..

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Jiný

Od puberty mě léčil s kyčlí, mohu mu být vděčná za to, že jsem několik let chodila velmi dobře. Negativní zkušenost mám jen jednu, když mě vyrazil z ordinace, protože jsem se bála nechat si lupnout injekci do kyčle. Ale pro mě od mládí zůstane panem Božským.

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce Konzultace u prof. Dungla

Tedy já nestačím zírat, co se tady píše.. Jak byla u prof. Dungla na konzultaci a objednat se na operaci,v privátní ambulanci..a ano.. čekala jsem dlouho, byť jsem byla objednaná, ale vůbec mi to nevadilo..ono to často na čas prostě nejde..a ano, platila jsem poplatek..ale to mi také nevadilo, o něm jsem věděla a zaplatila bych i víc, kdybych musela a to nejsem bohatá a také jsem nepřijela zrovna kousek. ALE..pán profesor byl naopak strašně příjemný, ochotný, empaticý.. vše mi vysvětlil, odpověděl na všechny mé i trapné otázky a byl celkově dost trpělivý a jako jediný dokázal to, že jsem.se na operaci rozhodla jít, přestože jsem se bála. A také mi nabídl zcela jinou alternativu a postup než u nás v KNL v Liberci. Rozdíl je markantním i v následné délce rekonvalescence. Takže nevím o co jde, za mě rozhodně top..a věřím, že to tak i zůstane.

Hajdíková Karla

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce bolest nohy

pročítám recenze na pana doktora a nevidím tu svou negativní, kterou jsem přidala před několika lety!!! Byla jsem objednána na konkrétní čas, čekala také hodiny, "léčena" 5 minut a k mému překvapení jsem měla zaplatit 1000Kč! Léčba znamenala prohlédnutí nohy a navrhnutí injekcí- takže nic zvláštního, objevného, podobné postupy volí každý ortoped. Netřeba tedy chodit k panu doktorovi.Jana

Umístění: Fakultní nemocnice na Bulovce osteotomie

Já jsem s panem profesorem velice spokojená. Přes 10 let trpím chronickou bolestí kolen a stejně dlouhou dobu běhám po doktorech, je mi 21 let. A byl to až pan profesor, kdo konečně přišel na to, co je špatně. Původně jsem byla u jiného ortopeda na Bulovce, který pro moji diagnózu stanovil zbytečně náročnou operaci. Pan profesor mě viděl dvě hodiny před operací poprvé a řekl, že takto náročnou operaci mi dělat nebudou. Svolal schůzi všech ortopedů a snažil se vymyslet, co se mnou. A nakonec to vymyslel. Byl velice přátelský a ujistil mě, že operaci provede on, a že zůstanu jeho pacientkou :). Psychicky jsem byla připravená na operaci kyčlí, ale díky němu jsem podstoupila "pouze" operaci kolene, kde o berlích strávím o polovinu méně času. Ještě mě tedy pár operací čeká, ale vím, že jsem v dobrých rukou.

Já mám také velmi negativní posudek.Chodim na Ort.Bulovka už mnoho let.Mam problemi s kolenimi klouby.Vzdy při vizite pana profesora Dungla,jsem se psychicky složila,protoze jeho jednání bylo nehorázné jeho funkci.Nejsem z Prahy ,ale byla jsem tam odeslána z jiného krajského Ort.odd.Jezdim tam už mnoho let a všechny operace byly provedeny zde.Na jeho osobu mohu říci jen to že je velmi arogantní .Prodělala jsem více nepovedených operaci zde.Pri jeho vizitach mě stále už odmítal léčit a arogantně mě posílal zpět na mou Ort .v mém kraji i když kazby ví nebo si aspoň myslím,ze vás zpět nevemou ,když vse bylo operovano zde.Dokonce jsem byla už připravena na sál ,na opravu jejich zkažené operace a bylo mi panem prof.tesne před odjezdem řečeno,ze na žádnou operaci nepůjdu,ze jsem ho stala už dost peněz.Pak odešel na další vizitu.Takze jsem šla na sál psychicky rozrušená to si nikdo nedokáže predstavit.Toto jednání pana profesora bylo při každé jeho velké vizite.Ne pouze u mě.To vse o panu profesorů Dunglovi.