Lublaňská 24/673, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Laserové odstranění kožních výrůstků

Léčba celulitidy

Operace křečové žíly

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Žilní a chirurgická praxe

Klinika jednodenní chirurgie – Žilní klinika začala v roce 1994 jako první v České republice s ambulantní léčbou křečových žil a svoji specializaci s...

Léčené nemoci

• Křečové žíly - varixy
  • Celulitida
  • Pigmentová znaménka

• cévní chirurgie

Umístění: Žilní a chirurgická praxe Jiný

Mimořádně empatická komunikace. Odborné zdravotní souvislosti.

Umístění: Žilní a chirurgická praxe Jiný

Naprosto perfektní,spokojenost po operaci křečových žil,bez bolesti, krátká rekonvalescence, pan doktor má i skvělý humor, svou přírodní péči po operaci, kterou jsem dostala domů.

Umístění: Žilní a chirurgická praxe Jiný

V této ordinaci jsem se setkala s velice arogantním přístupem paní doktorky, vzala si peníze za vyšetření aby mi pak řekla že jsem pro jejich kliniku nevhodný pacient, protože moje váha přesahuje 90kg a mám prý přijít až zhubnu na váhu kterou jsem měla v 17, to znamená před 16lety...to mohla říct rovnou, peníze bych investovala jinak než do ponižujícího a absolutně bezduchého
přednesu o mojí váze, takže jsem odešla bez pomoci s přetrvávajícími bolestmi, tak Vám tedy paní doktorko pěkně děkuji..

Umístění: Žilní a chirurgická praxe operace křečové žíly

Skvělá klinika, výborný, lidský přístup. Objednání na čas, operace s úžasným výsledkem. Jen čekací doby trošku delší. Ale při té péči se vyplatí počkat :-).
Nejprve jsem se objednala na první konzultaci k paní doktorce. Udělala mi ultrazvuk, probraly jsme dědičné zatížení a typ pro mne vhodné operace. Do týdne jsem pak šla na předoperační vyšetření. Operace proběhla dopoledne a odpoledne už jsem šla domů. Druhý den kontrola a převaz. Vše opravdu načas, bez dlouhého čekání. Výsledek úžasný. Nohy jsou hladké bez jizev.

Jsem druhý den po operaci a musím jen chválit. Naprostá profesionalita, milý personál, vše vysvétlí dopředu, usméjí se. Tady jste pacient, který nikdy neobtěžuje. Operace je bezbolestná, dnes jsem byla na převazu a vše funguje rychle a spolehlivě. Určitě mohu jen doporučit. Celému týmu moc děkuji za všechny spokojené pacienty.

Chci se zeptat, jak dlouho se po zákroku nosí punčochy? A Jaké? A jestli jsou nepříjemné a vadí na těle? A ohledně více tohoto zákroku. Děkuji za odpověd

Sice nemám zatím křečové žíly, ale od 13-ti let mám modré metličky po celých nohách (dědičné). K dr.Schutzovi chodím již několik let, občas na sklerotizaci - ta je ovšem všeobecně bez efektu, vydrží to tak 1/2 roku a udělají se žilky nové, ať chodíte k jakémukoliv žilnímu lékaři. Pak mi p.doktor operovat jednu nohu s tím, že vytáhl jednu žílu - operace byla skvělá, nebolela, z mojí první anestezii v životě jsem byla naprosto unešená. Efekt je o něco lepší než sklerotizace, jizvičky nejsou vidět. Pana doktora a jeho tým můžu doporučit, je profesionál, ochotný a šikovný,jeho práce je na vysoké úrovni.

Absolvovala jsem zde operaci křečových žil v roce 1996, do dnešního dne nemám žádné problémy ani recidivu. Personál pod vedením MUDr.Schütze absolutně profesionální, příjemné prostředí, 100% informovanost.

Skvělý chirurg, skvělý personál

Doporučuji, již jsem u pana doktora podstoupila 3 operace křečových žil. Vždy průběh před i po naprosto dle informací předem. Jinam bych nešla, kdyby jsem musela znova ...