Svinov Ostrava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Děkuji za péči pane doktore, jste vynikají odborník. Mohu doporučit všem ženám, které hledají nového gynekologa.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• Sexuolog, Porodní asistentka… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Paní doktorka Košková a celý tým v této ordinaci jsou naprostí profesionálové s příjemným lidským přístupem k pacientům, mohu jen doporučit! Obavy a nervozita před vyšetřením naprosto zbytečné, vše se dá bez problému zvládnout. Více

Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

• Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• „Za mě perfektní! Velmi příjemný a vždy usměvavý personál a zubaři jsou špičkoví. Všem můžu jen doporučit. Moc a moc děkuji že mě pan doktor Mlynář přibral do stavu pacientů a jsme už u něj celá rodina. Více

Bachmačská 1023/3, Ostrava Mapa

Bachmačská 1023/3, Mapa

Profibělení

Bělení zubů

5 500 Kč

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• Plastický chirurg, Chirurg

„Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny