Mariánské Hory a Hulváky Ostrava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Děkuji za péči pane doktore, jste vynikají odborník. Mohu doporučit všem ženám, které hledají nového gynekologa.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Kostelní 3, Hať, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hať

Československé armády 12C, Hlučín Mapa

Gynekologická ordinace Hlučín

Antonína Vaška 82, Háj ve Slezsku, Mapa

Gynekologická ordinace Háj ve Slezsku

• Sexuolog, Porodní asistentka… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• Rehabilitační lékař, Interni… sta, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• „Paní doktorka Košková a celý tým v této ordinaci jsou naprostí profesionálové s příjemným lidským přístupem k pacientům, mohu jen doporučit! Obavy a nervozita před vyšetřením naprosto zbytečné, vše se dá bez problému zvládnout. Více

Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

• Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• „Za mě perfektní! Velmi příjemný a vždy usměvavý personál a zubaři jsou špičkoví. Všem můžu jen doporučit. Moc a moc děkuji že mě pan doktor Mlynář přibral do stavu pacientů a jsme už u něj celá rodina. Více

Bachmačská 1023/3, Ostrava Mapa

Zubní ordinace DENTIMO