Polanka nad Odrou Ostrava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Děkuji za péči pane doktore, jste vynikají odborník. Mohu doporučit všem ženám, které hledají nového gynekologa.

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Gynmater s.r.o., gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Sexuolog, Porodní asistentka… , Gynekolog Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• „Za mě perfektní! Velmi příjemný a vždy usměvavý personál a zubaři jsou špičkoví. Všem můžu jen doporučit. Moc a moc děkuji že mě pan doktor Mlynář přibral do stavu pacientů a jsme už u něj celá rodina. Více

Bachmačská 1023/3, Ostrava Mapa

Bachmačská 1023/3, Mapa

Profibělení

Bělení zubů

5 500 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• Plastický chirurg, Chirurg

„Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Fyzioterapeut

„Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda. Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci. Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce: Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit. Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji? Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient. S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul. Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání. PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient. Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu. Tímto ji zdravím... Více

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Lenka Jůzová

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog