MUDr.

Ondřej Vít

verifiedCreated with Sketch.

7 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

MUDr. Ondřej Vít Nabízíme kvalitní a dostupnou stomatologickou péči s důrazem na citlivý přístup k pacientům. Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. www.ondrejvit.cz Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• L

Skvělý zubař s citlivým přístupem k pacientům. Odvádí kvalitní práci, vím, že se na něj můžu spolehnout. Škoda, že jsem se s takovým špičkovým odborníkem nepotkala dřív, mé zuby by to jistě ocenily. Velká pochvala patří i milé sestřičce.

• Byl jsem velmi příjemně překvapen. K panu doktorovi jsem se dostal na doporučení. Měl jsem se zuby problémy, ale kdybych věděl jak to půjde tak nic neodkládám. Po první návštěvě mi popsal situaci, prošel se mnou rentgeny a ukázal mi kde je jaký problém a navrhl řešení. Věděl jsem jaké jsou možnosti, kolik co bude stát, co mi doporučuje... Profesionalita a přístup jak pana doktora tak sestřičky jsou super. Jak již někdo napsal, je to bezbolestné a výsledek předčil má očekávání. Doporučuji.

• Ja som este tak dobreho zubara nemala. Opravil co bolo pokazene od predoslej Dr. a to na jednicku. Moje prehlasenie, ze bez anestezie u mna nic nepojde, sa tiez stretlo s pochopenim :) Zacal k nemu chodit aj manzel a pan Dr. vzal bez problemov aj malu dcerku. K tej bol nezny a zvladol ju bez stresu a s usmevom. So sestrickou su bezva tym, vsetko bezi ako po masle. V cakarni som cakala snad len raz, asi 15 minut, a aj to vysla sestricka a velmi sa mi ospravedlnovala. Ceny su primerane vykonu a kvalite pouzitych materialov. Za nas 5*.

• Vřele doporučuji. Jak sestřička tak i pan doktor jsou profesionálové, pro které je pacient na prvním místě. Hlavně bych vyzdvihla pečlivost a milé zacházení. Tady člověk může opravdu říct, že se k zubaři těší. Velká spokojenost.

• P

Naprostá spokojenost. Zubař i sestra jsou velice příjemní. Zákroky jsou bezbolestné. Rozhodně doporučuji všem.

• K

K panu doktorovi uz par let chodim a je naprosto perfektni profesional! Zvladne vyborne i komplikovane zakroky. Klient se nemusi bat, ze je u zubare!

• Vlídný a profesionální přístup, nakonec velmi kvalitní práce. Poprvé konečně bez většího strachu ze zubaře. Spokojenost, zůstávám u něj.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Ondřej Vít
    Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.
    www.ondrejvit.cz

• zubní lékař - stomatolog