FN Na Bulovce - Ortopedická klinika
Budínova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: FN Na Bulovce - Ortopedická klinika Jiný

Pan doktor mi pomohl a provedl složitou operaci nohy, která napravila fušerství několika ortopedů, kteří se mi v noze vrtali. Jeho odborný přístup mohu jen doporučit. Samozřejmě nemůžete v ambulanci Bulovky čekat, že v tom blázinci, který tam kvůli návalu pacientů panuje, že se bude hned s každým kamarádit, ale to mi nevadí. Při mých několika hospitalizacích jsem konstatoval, že nechápu, kdy vlastně žije osobní život - byl tam téměř nonstop a vždy mi podával jasné a profesionální informace. Jsem za jeho péči velmi vděčný.

Umístění: FN Na Bulovce - Ortopedická klinika Jiný

Nemohu říci křivého slova. Profesionální i lidsky přístup. Napravil to, co na Proseku zkazili. Jsem rád, že jsem narazil na tohoto ortopeda. Děkuji

C

Pro me velice dobrý ortoped přestože se mnou dlouho nikdo nic nedělal přes me velké bolesti z důvodů poruchy kostniho metabolismu pan doktor Schwarz alespoň člověka pošle na řádné vyšetření kde mi bohužel pár nepříjemných výsledků přibylo ale alespon vim na čem jsem a dle toho se chovám!Myslim ze Vy kritici a stezovatele by jste měli být soudní zda by jste po sichtach ktere slouzi lékaři a a ve stresovych podminkach zejmena z urazovky kde se musi nechat urazet od fetaku a ozralu za to ze jim zachranuji zivoty!ZKUste se 24 hod.i dele stale se usmivat a byt jen prijemni!!!kolikrat to nejde nam vsem ani pri kratsi směně že?

Pan doktor je arogantní a zcela mimo mísu. Je to skutečně "odborník" na svém místě.
Po vlastní zkušenosti jsem rozhodnuta, že se mu vyhnu velkým obloukem. Vyšetřuje jen pouhým pohledem a dá Vám jasně na jevo, že jen simulujete. Měla jsem natržený vaz v kotníku, udělal mi rentgen s tím, že to nic není a poslal mě domů, že berle vlastně nepotřebuji, když nějak chodit můžu. Při odchodu se ani neobtěžoval odpovědět na pozdrav. Vaz mi sice srostl, ale s jizvou a noha mě i po dvou měsících pořád bolí.

Má zkušenost je velmi negativní. Pracuji ve zdravotnictví více jak 25 let, přesto s tak odtažitým a neprofesionálním chování jsem ještě nesetkala. Pan MUDr. Schwarz má možná před jménem titul, ale lékař to rozhodně není. Na Bulovce jsem byla hospitalizovaná po úrazu, na pokoji jsem byla ještě se starší paní. Pan MUDr. Schwarz při vizitě stojí tak 1,5 metru od postele, nevyšetřuje (nezajímá ho rozsah pohybu, kde to bolí, nezajímá ho nic z toho, co říkáte). Naopak je velmi arogantní, naprosto zbytečně pacienty zesměšňuje, a to i když se jedná o starou paní (86 let). To, že neumí pozdravit, je jen nejmenší prohřešek.

Doktor Schwarz je mladý, vysoký, arogantní doktor - řekla bych téměř ukázkový příklad. Nezlobte se na mne, ale od doktorů rozhodně nepožaduji, aby se na mne sladce usmívali a dokonce, ani aby zdravili (když si přijde na výši, je to přece jeho věc....) - jde nmi především a jen o jeho profesionalitu a kompetentnost a tu doktor Schwarz dokázal 100%. S pobolívajícím kolenem jsem byla u několika věhlasných a doporučených odborníků a nikdo vlastně moc nevěděl, co se mnou. Doktor Schwarz nejenže poznal, že se jedná o utržený meniskus, který znovu srůstá, ale ještě mne dostal na operaci o dva měsíce dříve než dle pořadníku a ušetřil mi tím spoustu bolesti a několik týdnů rekonvalescence.
Takže ano, možná ho nezajímají povídačky okolo a možná se chová malinko nevycválaně, ale skutečně si nemyslím, že to jsou kritéria, za která by měl dostat mínusové body :)

Souhlasím s názorem výše, neprofesionální a hrubé vystupování. Bohužel i jeho odborné znalosti jsou na bodu mrazu...

Tento lékař má velmi neprofesionální a hrubé chování. Když preventivně vyšetřoval kyčle naší dvouměsíční dcerky, nejprve mě vynadal, že dcera začla (ze strachu) plakat, pak na mě začal řvát, že nejsem schopná ji ani uklidnit. Poté znovu nadával, když se dcera počůrala do naší podložky. Když na nás doktor křičel, holčička brečela ještě víc a on také zesílil a řekl, co jsem to za matku, že nedokážu své dítě ani uklidnit a navrhl ať jí uklidním svýma prsama. Mimoto lékař při našem příchodu ani odchodu neodpověděl na můj pozdrav. Nevím, jaký je tento lékař odborník, ale chování má opravdu otřesné (a to je mu zhruba 30 let).