MDDr.

Ondřej Kříž verifiedCreated with Sketch.

Zubař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • M

  Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho přístupu. Je vzorný, velmi pečlivý a já se konečně nebojím zubaře. :)

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Dalibor Korčák
  Dalibor Korčák
  Zubař
  Lesnická 1802/11, Brno
  pana doktora Korčáka mohu hodnotit velmi pozitivně, jak z hlediska lidského tak z hlediska odborosti, která vzhledem… Více

  Lenka Krivankova
  Lenka Krivankova
  Zubař
  Durďákova, Brno

  Lucia Opletalová
  Lucia Opletalová
  Zubař
  Lesnická 19, Brno
  Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí.… Více

  Tomáš Kubík
  Tomáš Kubík
  Zubař
  Jugoslávská 25, Brno
  S panem doktorem Kubíkem jsem velmi spokojená. Chodím k němu už asi 10 roků, je velmi příjemný a práci v žádném… Více

  Veronika Kršková
  Veronika Kršková
  Zubař
  Rotalova, Brno
  Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

  Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Vážení klienti,

   věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každém aspektu naší práce kvalitu nad kvantitou. Nechceme být zařízením, kde se střídají pacienti po čtvrt hodině, problém se sice vyřeší, ale jen na krátkou dobu, než zase začne znovu. Naším cílem je komplexní přístup k Vašemu zdraví, porozumět vašim potížím a potřebám, v klidu si o tom pohovořit a následně vše do detailu naplánovat a ošetřit.

   Základem všech špičkových světových ordinací je nejmodernější technika, dokonalé plánování výkonů a samozřejmě co nejlépe erudovaný ošetřující tým. Toto vše se snažíme stále držet na co nejlepší úrovní a nabídnout Vám tak tu nejlepší zubní péči, která v tuto chvílí existuje.

  Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

  Nemoci

  Služby

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • M

   Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho přístupu. Je vzorný, velmi pečlivý a já se konečně nebojím zubaře. :)

  • P

   Velmi drahý.Pacient a pojišťovna se pořádně prohnou.Mám to zjištěno z výpisu na kartě života.Okamžitě jsem od něj utekl.

  • P

   nejlepší zubař v mém životě, lituji toho, že jsem jej nepotkal dříve, je to veliký profesionál ve svém oboru

  • B

   Doporucuji pana Krize kazdemu. Krasne se o me stara. Dokonce mi radi i po internetu, kdyz me rozboli zub v zahranici. Parada.
   Nova generace zubaru.

  • H

   Přešla jsem nedávno k panu Křížovi, a lituji, že jsem o neudělala mnohem dříve. Zákroky jsou u něho bezbolestné a už se nebojím chodit k zubaři. Za kvalitní péči se u něho ale dost doplácí, např. pojišťovna proplácí jen standardní plomby a pan doktor dělá jen bílé, kvalitnější.

  • P

   Oceňuji hlavně profesionální přístup, klid na vysvětlení pacientovi i práci samotnou, je vidět, že stomatologie ho baví. Má tendenci najít optimální řešení problému, ne jak někteří "odborníci", kterým se nechce ani dělat ani přemýšlet- prostě "vyřeší" problém nejjednodušší cestou bez ohledu na to, co to pro pacienta bude znamenat do budoucna!!!!

  • P

   Opravdu šikovný a pečlivý lékař, práci nedokončí dokud není vše úplně podle jeho představ, prostě perfekcionalista každým coulem. Má velmi citlivý přístup k pacientovi, používá moderní postupy ošetření a kvalitní materiály. Konečně mám dobrý pocit, že jsem našla lékaře, který se mi věnuje podle mých představ a to vše za slušnou cenu.

  • M

   Chodím k panu doktorovi a mohu ho jen vřele doporučit!! Pan doktor je opravdu precizní, pečlivý, milý a sympatický. Ošetření u něj je velmi příjemné, ač jsem si myslela, že je to u zubaře nemožné. Jsem velmi spokojena. Navíc bílé plombičky od pana doktora vypadají nádherně:)

  • A

   Pan doktor je velmi šikovný a příjemný a já i moje děti k němu velmi rádi a bez obav chodíme. Rozhodně doporučuji jak za dospělé, tak i za děti.

  • M

   S panem doktorem jsme velmi spokojení. Vše perfektně vysvětlí, udělá a výsledek je prostě úžasný! Vůbec nevím co je to bolest a navíc se na něj velmi pěkně dívá :0)