Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je naše srdíčko, chodíme k ní z manželkou 27let!!! Přístup k pacientům je 100 procentní!! Má již svůj věk ,ale že by jí šlo o peníze???Kromě kdysi povinného poplatku neplatíme skoro nic!! Když vyprávím známím kolem mne, že při prevent.prohlídkách jsem ještě neplatil ,tak jen zírají!! Oni většinou tak kolem 550Kč!!Nevím proč když prevent. prohlídky proplácí pojištovna,naší paní doktorce to stačí,a jinde né To tolik vzpomínané čekání ?? Jak se dá odhadnout,aby jste se dostali na řadu přesně dle vaší objednací doby?? Podívejte se jak se třeba čeká u obvodních lékařů!!!!

Jako doktorka je skvělá, ovšem její organizace práce je více než zoufalá. Ač objednává pacienty na čas, tak se to absolutně nedodržuje a sedí se tam o několik hodin více.

Celkem se podivuji zdejším pozitivním názorům, ačkoli i moje mamka si dlouho myslela, že je paní doktorka dobrá a až po delší době přišla na to, že to tak asi nebude. Já k ní chodil několik let a až při určitých problémech mi došlo, že paní doktorka nebude velký odborník. Paní doktorku jsem upozornil na cosi, co vypadá jako kaz (kdo ví, co to přesně bylo) na předních zubech - aniž by se mě na cokoli zeptala, hned se to jala vrtat, dávat výplň a pak mě zkasírovala o několik stovek (resp. částka šla už do řádu tří nul). Horor nastal následující dny - vždy do cca 2 týdnů jedna z výplní (na třech zubech) vypadla a já musel k paní zubařce. Což pro mě znamenalo hodinu cesty, x hodin čekání v čekárně + nová výplň. Když se to stalo už asi počtvrté, raději jsem přešel k zubařce mé sestry. Ta když viděla moje zuby, tak se celkem podivovala - kromě výplní i dvěma fazetám, které paní Sedláčková dělala. Prý takovou hroznou práci dlouho neviděla. Výplně mi udělala (již nová zubařka) znovu a od té doby nevypadla ani jedna a to už je to asi 7 let! Z paní Sedláčkové jsem měl po čase pocit, že jí jde hlavně o to, vysát z člověka nějaké peníze a měl jsem i pochybnosti o jejím zraku. Mojí mamku přiměla ke změně (odejití od paní Sedláčkové) situace, kdy jí paní doktorka vytrhla zub a ačkoli jí mamka upozorňovala na horší srážlivost krve, paní doktorka jí poté rovnou poslala domů (místo aby jí pro jistotu nechala nějakou chvíli v čekárně, kdyby něco). Mamce to poté začalo doma neskutečně krvácet a sanitka ji odvezla na zubní pohotovost, kde jí to museli zašít (což teoreticky měla udělat paní Sedláčková)... A čekání 2-4 hodiny (pokaždé!) ačkoli je člověk objednán na konkrétní hodinu, to je také síla! U mé současné zubařky jsem nejdéle čekal asi 5 minut - když doktorce nejde o množství pacientů a chce to mít dobře organizované, tak to jde...

S pani doktorkou jsem nebyla spokojena a tak jsem odesla k jine. Jeji pristup byl sice lidsky, prijemny a casto s ni byla vazne legrace, ale zuby mam diky ni ve spatnem stavu. Po pravidelne prohlidce kazdych 6 mesicu mi roky rikala, jak je vse v poradku. Pote jsem ale v jine zemi mela obrovsky problem se zubnim kanalkem a zaplatila tak mnohonasobne vice nez v CR. Nicmene ani potom, kdy mi tam lekar tvrdil, ze mam dalsi 3 kazy, tak po navratu do CR mi je nepotvrdila a tvrzeni lekare zesmesnovala. Nyni mam 5 velkych kazu a skoro rok krvacejici dasne. Na ne mi doporucila pastu, kterou si mam koupit u ni a nejlepe i zubni vodu, ze mam zacinajici paradentozu. Nyni mi ale moje nova zubarka doporucila dentalni hygienu, nebot moje dasne krvaci kvuli zubnim kamenum pod nimi. A kdyz jsem myslela, ze se mi kazy vytvorili v prubehu tehotenstvi, tak mi moje nova zubarka rekla, ze je tam mam jiz nekolik let. Takze ja nedoporucuji.. Jinak jak tu uz nekdo psal - jsem objednana na presnou hodinu, ale cekam treba i 3 (jednou dokonce 4) hodiny a to mi v praci nikdo neveril..

Nemyslím si, že ji zajímají peníze a mám velmi dobrý důvod si to myslet. Sice si umím představit lepšího lékaře, ale všichni (a že jsem jich v minulosti vystřídal) byli horší. Nežijeme v nebi a na zemi je skutečně velmi dobrá.

X

Doktorka Sedláčková Olga, je vinikající, je mi 78 a díky ní mám své rostlé zuby. Chodím k ní od roku 1984 a od této doby se nebojím zubaře. Před ní mi kazili zuby různí patlalové, tuhle dokorku jsem dostal jako zadostiučinění za to, co mi způsobovali ti předešlí.

Pani doktorka je skvělá!

Síce delší čekací doby , ale paní doktorka nemá chybu. Vždy se u ní vyplatí
posedět v čekárni. Je skvělá!!!

Zlata Štiková s rodinou

Je příšerně dobrá a moje dcera se díky ní nebojí zubaře. Laďka

Pani doktorka je velmi prijemna, ma lidsky pristup a provadi jen ukony, ktere jsou opravdu treba !!!(pri kazde navsteve, kdy na mych zubech nebyl potreba zadny zakrok, pani doktorka jen s usmevem prohlasila, ze to vse bezvadne - znam z vlastni zkusenosti i z vypraveni, ze si lecktery zubni lekar problemy - napr. kazy - vyfantaziruje, aby si mohl uctovat vice za praci)!