Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze Jiný

Skvělý odborník a skvělý člověk. Jeho přistup k pacientům je vyjímečný a tak nesmírně lidský. Měla jsem štěstí, že mě léčil pravě on.

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze operace

15. dubna 2019 jsem podstoupila operaci tlustého střeva, kterou provedl Mudr. Oldřich Paul. Jeho přístup mě ohromil ještě před výkonem.
Den před operací mě navštívil v nemocničním pokoji, představil se mi a řekl, že mě bude následující den operovat. Byla jsem ohromená jeho přístupem a musím říct, že mě jeho návštěva natolik uklidnila, že jsem se přestala té operace obávat. Asi by to tak mělo být, ale bohužel se to vždy neděje a spolu pacientka, která se mnou ležela na pokoji z toho byla v šoku, protože jí se nikdo představit nepřišel, takže ani nevěděla, kdo jí ten žlučník operoval.
Prostě stará dobrá škola a přístup k pacientovi. Samotná operace dopadla výborně, jak jinak a následná pooperační péče samotným panem doktorem Mudr. Paulem byla a je i nadále velmi pečlivá, starostlivá a hlavně profesionální, prostě nevídaná. Jsem tak trochu přecitlivělá a on jako výborný psycholog to vycítil a dle toho ke mě přistupoval, bylo to vždy jako když vás polije živou vodou. Je to odborník a vzácný člověk na pravém místě a musím říct, že ostatní spolu pacientky mě ho záviděly. Ony takové štěstí neměly.
V dnešní době přístup pana doktora Paula je prostě nevídaný.
Pane doktore, děkuji.
Gabriela Pazderová

Vrátila jsem se po týdenní hospitalisaci z oddělení, kterému pan doktor vládne- a to zcela právem.Na oddělení skvělý personál,od uklizeček přes kuchyňky a sestřičky, až po lékaře.
Pan doktor je zázrak v podobě starých učitelů ve svém oboru, profesně zcela jistě vynikající,ale co mně úplně dostalo, je vztah k pacientům-který je mimořádně individuální- ač chirurg, tak i výborný psycholog, což u lékařů v tomto oboru nebývá až tak časté.A jak jsem ho "prohlédla" za krátkou dobu- určitě ho neustále baví předávání svých zkušeností mladým a to v dnešní době již není úplným pravidlem ani ve fakultních nemocnicích. Prostě vynikající lékař po všech profesních i lidských stránkách. Děkuji, pane doktore, V. Ovčarová