Ohmova 271, Praha
Chirurgická privátní ordinace (mapa)

Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Docházeli jsme k němu pravidelně s úrazy celá rodina a upřímně je to jediný doktor, u kterého mi nevadilo čekat dlouho v čekárně - fantastická péče, perfektní přístup i k dětským pacientům.

Nejlepší lékař, skvělý chirurg, jěště lepší člověk, maximální obětavost, dokonalá péče, skvělý přístup. Vstřícný, pečlivý na vysoké úrovni. Naslouchá pacientům a vždy se jim snaží vyjít vstříc. Škoda, že i další lékaři nejsou tací jako p. doktor Felbr. Jinak by vypadalo naše zdravotnictví, kdyby bylo více takových doktorů jako je p. doktor FELBR. Každý lékař by se měl pohlédnout jak vypadá péče p. doktora FELBRA.
Je to super doktor!!!!!!!

Dnes jsem s panem doktorem potkal při vyšetření, zaskakoval za moji lékařku. Jsem rád, že tam nebyla. Pan doktor je milý, rychlý a hlavně mluví!!! Všechno vysvětlí. Mám z vyšetření moc dobrý pocit.

Dobrý den, k panu doktoru Felbrovi jsem docházel již nejednou a vždy s velkou péčí a odborným nadhledem dokázal svuj postup vystvětlit a mě jako pacientovi dát vyčerpávající odpověď na všechny dotěrné a zvýdavé otázky. Není mnoho takových proesionálů s tak lidským přístupem.

Nejlepší lékař, vynikající odborník a hlavně velmi vzácnýz člověk. Člověk před kterým se musíte sklonit. Přeji panu doktorovi pevné zdraví a za vše velký dík.

MUDr. Felbr t.č. pracuje ve středu dopoledne (7.30 - 12h vždy 1x za 2 týdny, bohužel), na Poliklinice Plaňanská v Malešicích v Praze 10 (v ordinaci MUDr. Michalové). Taky s ním mám ty nejlepší zkušenosti.

Můžete mi sdělit,kde teď pan doktor ordinuje?V Petrovicích už není tak snad v Malešicích?Děkuji

Velmi vstřícný, pečlivý, zodpovědný, naslouchá potížím, snaží se pomoci jak nejlépe to jde

Dnes jsem se poprvé s panem doktorem setkal na poliklinice v Malešicích a musím říct, že na mě udělal velký dojem. Určitě zatím, alespon co se komunikace s pacientem týká, nejlepší kterého jsem potkal. A je vidět, že pan Mudr. Felbr nebere svoji práci jen jako zaměstnání, ale spíš jako poslání pomáhat druhým lidem. Více takových
O.P.