Neurolog Roztoky

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

KlinNeuro s.r.o.

• „Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista, vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění. Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek. Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila. Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat. Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit, protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte, co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc mi pomáhá a moc si toho vážím. Více

Budečská 33, Praha Mapa

DADO MEDICAL

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

• Neurolog, Dermatolog, Diagno… stik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• Neurolog, Fyzioterapeut

„Nastoupil jsem u dr. Rychlíka jako pacient polohové medicíny šest let poté, co jsem se začal léčit v centru tišení bolesti - plotýnky, a rok poté, co jsem na bolest dostal poloviční invalidní důchod. Vyšetřil mne, pak na mně vykonal čtyři "srovnání", kdy se mnou zacloumal, až ve mě praskalo, a mě jako zázrakem úplně přestala bolet záda. Pak mi předepsal rehabilitaci, a mně se najednou skokově zvýšila kvalita života. Chodím rehabilitovat každý týden, den před cvičením už se zase sotva hýbu, ale pak mě za půl hodiny v jeho ordinaci srovnají páteř, a já další týden funguju v podstatě přijatelným způsobem. Péče dr. Rychlíka a rehabilitace u něj znamenala zásadní zlepšení mé nemoci, a já jsem mu přes nabubřelost takového prohlášení mimořádně zavázán. Úleva od silné fyzické bolesti je pomoc, jakou si zdravý člověk neumí představit. Děkuji! Více

Hradčanské náměstí 5, Praha Mapa

Neurologie, ambulance bolesti

• „Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru. Po jiném a velmi nepříjemném lékaři, který mě doporučoval potrat jsem na doporučení mého gynekologa přešla k paní doktorce. Je úžasná a díky ní mám krásnou dcerku a i snížené léky na epilepsii. Za to moc děkuji. Více

Šustova 2/1930, Praha Mapa

MEDISCAN GROUP, s.r.o.

• „Skvělá pani lékařka!Skvělý neurolog,emapucky přístup!kez by bylo takových lékařů u nás po republice víc...

Havelská 517/14, Praha Mapa

Centrum klinické imunologie, s.r.o.

• „Pan doktor Jiří Piťha, je nejen velký odborník na správném místě, ale také úžasný a skvělý člověk s velkým srdcem. Jeho přístup je lidský a zároveň profesionální, zároveň vždy hledá cestu jak pacientovi pomoci tim nejlepším způsobem. Vždy jsem si moc vážil jak mi vše vysvětlil a mluvil na rovinu. Moc mi pomohl, nebýt jeho tak nevím jestli bych tu byl. Pane doktore moc děkuji za vše. Více

Kateřinská 30, Praha Mapa

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

• Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

Ostrovského 3/253, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorku jsem si našla na netu. Nemůžu si jí vynachválit. Pomohla a poradila. Její přístup a profesionalita je až neuvěřitelná. Jsem velice spokojená, kéž by většina doktorů měla stejný přístup k pacientům jako paní doktorka. Mohu jen vřele doporučit!! (y) Více

U Hranic 3419/12b-12c, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Dobrý den chtěla bich moc poděkovat paní doktorce moc mi pomohla moc vám děkuji paní doktorko vaše pacientka Jana Více

Praha, Praha Mapa

• „Pan doktor je vynikající člověk na svém místě. On má porozumění, nejste pro něj jen pacient, ale člověk, který přišel pro pomoc. Vždy velmi galantní a vyslechne si všechny starosti. Já mám s doktory mužského pohlaví problém, raději vyhledávám ženy, ale jeho bych nevyměnila. Působí velmi příjemným dojmem. Více

Legerova 389/56, Praha Mapa

Poliklinika I.P. Pavlova

• „Souhlasím se všema pozitivníma ohlasama na tuto paní doktorku. Strašně si vážím jejího přístupu. Myslím, že je to člověk na správném místě a dělá to opravdu ze srdce. Díky za takové lidi. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

NEURONIKA spol. s r.o.

• „Jednoduše skvělý lékař. Nejenom, že mi pomáhá s mými zdravotními problémy, ale vždy z jeho ordinace odcházím plný optimistické nálady. K panu doktorovi chodím na pravidelné kontroly a léčení již léta, od doby, kdy ještě ordinoval v Hostivaři v ulici Ke Stáčírně. Jedním slovem doporučil bych jej každému, který má problémy v oblasti neurologie. Kéž by byli všichni takoví jako on. Více

Vocelova 7, Praha Mapa

City med