Na Kuthence 14/1217, Praha
Zubní ordinace

ORDINAČNÍ HODINY Po: 8,00 - 14,00 (objednaní pacienti a akutní případy) Po: 14,00 - 15,00 (kontroly a administrativa) Út: 14,00 - 20,00 (objednaní ...

• zubní lékař - stomatolog

Je to po léta naše rodinná zubní ordinace. Od malých dětí po dnes už plombované přerostence si neumíme představit lepší péči.Děkujeme a doufáme, že to tak ještě dlouho vydrží.

Skvělá lékařka, nedá se jí nic vytknout. Chodíme k ní také celá rodina a máme všichni jen ty nejlepší zkušenosti!

Zubní lékař se zde rovná náš přítel, ošetřuje celou naší početnou rodinu. Nejmladší se nebojí a my velcí víme, že jsme v nejlepších rukách. Zdeňka Š.

Skvělá zubařka, která je velmi ohleduplná a ochotná.

Nelze jí nic vytknout, je velmi milá a ohleduplná (taktéž její sestřička Markétka), má naprosto profesionální přístup k pacientovi - pozitivní. Díky.

Skvělá a příjemná zubní lékařka, začala jsem k ní chodit před prvním porodem před 4 lety a jsem jí vděčná, že mi dala moje problémové zuby dohromady, vždy velmi ochotná a milá, profesionální přístup a velmi dobře vybavená ordinace.Jsem ráda, že k ní nyní mohou chodit i moje dcery.

• zubní lékař - stomatolog