MUDr. MUDr. Michael Nekula

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

URO MEDICO
Wilsonova 301/10, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Wilsonova 301/10, Praha

Dozvědět se více

URO MEDICO

Jsem členem České urologické společnosti a České lékařské komory. Věnuje se a specializuji se na urologii a andrologii. Působím na privátní klinice UR...

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, 2016
  • 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Ph.D. studium v oboru experimentální chirurgie, 2018 – doposud

• urologie

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Jak už tady zmiňoval jiný pacient, doktor nepředepisuje na bakteriální infekci antibiotika a nechá vás trápit v bolestech s vytékající hlenem a leukocytózpu. Jeho léčba fyzioterapie a čípky na bolest neučinné.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO.

Pan doktor je velmi milý, jsem po operaci ledvin, všemi řádně vysvětlil, včetně doporučení stravování. Byla jsem velmi spokojená s jeho příjemným jednáním. A to jsem lékařů ve vztahu k mým ledvinám pozná opravdu dost.
Děkuji.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Pan doktor přišel mému tatínkovi na rakovinu prostaty a léčbu zahájil okamžitě a svědomitě a díky tomu jsem mu neskonale vděčná. Je to opravdoví profesionál a člověk na svém místě. Moc Vám děkujeme.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Vynikající přístup k pacientovi, nadstandartně vybavená ordinace přístroji, veškerý personál včetně recepce přátelský, vůbec jsem se zde necítil jako u doktora. Vřele doporučuji.

Přišel jsem se zánětem nadvarlete, lékař mi diagnostikoval ledvinovou koliku, předepsal mi lék proti otokům, antibiotika nenapsal, léčba bolesti nevyřešila, potřeboval jsem antibiotika, která jsem od pana Nekuly nedostal, ale po trvání velmi silných bolestí varlete jsem musel jinam na urologii, tam mi antibiotika dali. Jeho léčba se mi už zpočátku nezdála, ale lékař se odmítal domluvit na antibioticích, byl přesvědčený o tom, že zánět nadvarlete to není. Nebyl jsem spokojený s léčbou.