MUDr. Michael Nekula, urolog Praha

Urolog Více

176 návštěv profilu během 30 dní

Wilsonova 301/10, Praha
URO MEDICO

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Jsem členem České urologické společnosti a České lékařské komory. Věnuje se a specializuji se na urologii a andrologii. Působím na privátní klinice UR...

• Nádory močových cest
  • Poruchy močení
  • Močové kameny

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, 2016
  • 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Ph.D. studium v oboru experimentální chirurgie, 2018 – doposud

• urologie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Wilsonova 301/10, Praha

Dozvědět se více

URO MEDICO

Názory

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je velmi milý, jsem po operaci ledvin, všemi řádně vysvětlil, včetně doporučení stravování. Byla jsem velmi spokojená s jeho příjemným jednáním. A to jsem lékařů ve vztahu k mým ledvinám pozná opravdu dost.
Děkuji.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Pan doktor přišel mému tatínkovi na rakovinu prostaty a léčbu zahájil okamžitě a svědomitě a díky tomu jsem mu neskonale vděčná. Je to opravdoví profesionál a člověk na svém místě. Moc Vám děkujeme.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Vynikající přístup k pacientovi, nadstandartně vybavená ordinace přístroji, veškerý personál včetně recepce přátelský, vůbec jsem se zde necítil jako u doktora. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Přišel jsem se zánětem nadvarlete, lékař mi diagnostikoval ledvinovou koliku, předepsal mi lék proti otokům, antibiotika nenapsal, léčba bolesti nevyřešila, potřeboval jsem antibiotika, která jsem od pana Nekuly nedostal, ale po trvání velmi silných bolestí varlete jsem musel jinam na urologii, tam mi antibiotika dali. Jeho léčba se mi už zpočátku nezdála, ale lékař se odmítal domluvit na antibioticích, byl přesvědčený o tom, že zánět nadvarlete to není. Nebyl jsem spokojený s léčbou.

• Nádory močových cest
  • Poruchy močení