Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

MUDr. Monika Purmová, FEBU vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studií nastoupila na Urologickou kliniku Všeobe...

2.5

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Paní doktorku Moniku Purmovou všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Veškerá péče je poskytována lege artis, vyšetření šetrně, zručně s taktem, ale i s lidskostí a úsměvem.

Všem co něco trápí doporučuji nechat doma stud, objednat se k této lékařce a přesvědčit se o jejích profesních i osobních kvalitách osobně.

Aleš Šťastný

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za hodnocení, pane Šťastný. Jsem ráda, že jste spokojený s vyšetřením, přístupem, Vaše hodnocení je pro mne velkou motivací. Pokud budete potřebovat další vyšetření, neváhejte se na mě obrátit.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Uroklinikum jsem vyhledala kvůli mým neustále se vracejícím zánětům močových cest. Byla jsem objednána k paní doktorce Purmové a doufala, že to s odborníkem konečně vyřeším.. Co se mi ale dostalo byl laxní a mírně arogantní přístup, svalování problému na mojí psychiku (stres, maturita, přijímačky) a v podstatě žádné pořádné vyšetření a nějaké testování (opakované kultivace moči, stěry, nic..) O cystoskopii jsem musela opakovaně žádat, jelikož paní dr. Purmové přišla zbytečná. Kultivaci mi udělala jednou, ani tam pořádně nic nenašla a předepsala atb., ze kterých už jsem za ten půl rok měla úplně zhuntované tělo. Když jsem se tam už nemohla ani dovolat a na email mi paní doktorka neodpověděla, tak jsem se rozhodla změnit urologa. Ten mi po první - úvodní návštěvě našel pomocí stěrů ureaplasmu.. Takže děkuju paní doktorce, že jsem kvůli ní prodloužila zbytečnou antibiotickou léčbu něčeho, s čím jsem neměla problém o další půl rok a za tu bolest, která se s ureaplasmou a záněty pojí.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Dobrý den, děkuji za upozornění a podrobný popis vašich zkušeností. Je mi velice líto, jaký dojem si odnášíte a zejména, že jsme vám ve vašich obtížích nepomohli. Vaše sdělení beru naprosto vážně a udělám taková opatření, která opakování zabrání. Omlouvám se a je mi líto, že více pro vás asi udělat aktuálně nemůžeme. V případě potřeby mne můžete kdykoli kontaktovat. S pozdravem. Petr Kocian, jednatel UroKlinikum

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Milý přístup, příjemné prostředí, kvalitní vyšetření a léčba. Ráda lékařku doporučím i svým známým a příbuzným.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za milé hodnocení. Moc si ho vážím! Kdykoliv zase budete potřebovat, obraťte se na mě.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Paní doktorka velmi příjemná,komunikativní,vše mi řádně vysvětlila,provedla očekávané vyšetření a navrhla lečbu.Zatím jsem velmi spokojen.Výsledky se teprve uvidí,za měsíc nová kontrola.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkujeme za milé hodnocení. Věříme, že s naší péčí budete spokojen i nadále. Vaše UroKlinikum

Š
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Byl jsem velmi nespokojený, doktorce Purmové jsem se snažil vysvětlit co mi je, přinesl jsem zprávy z předchozích návštěv nemocnice aby se lépe zorientovala v historii problému, začátek léčby jsem totiž absolvoval tam. Vůbec jí nezajímalo, co tam je za výstupy, jen mě osočila, že obcházím nemocnice. Přitom jsem neměl jinou možnost protože mi v jedné řekli, že mě zaléčí akutně a pak si mám najít ambulantního urologa, jenže díky tomu, že objednací lhůta na Uroklinikum byla skoro měsíc, musela jsem mezitím jít ještě do jiné nemocnice na ambulanci abych nepřerušil léčbu. Léčil jsem si urogenitální infekci včetně zánětu nadvarlete způsobenou E.coli. Požadoval jsem vědět, jak dlouho se tedy mám dále léčit, jakými atb., jaká je prognoza. K mému údivu mi bylo řečeno, že bolesti budu mít pořád, že to je bolestivý syndrom. Přitom potíže se zlepšovaly a bylo to měsíc od začátku infekce. No a když jsem přišel na kontrolu v červenci, tak si doktorka vůbec nepamatovala, že jsem měl infekci E.coli protože si neudělala kopie mých lékařských zpráv, které jsem přinesl v dubnu a tvrdila mi, že mi předtím v nemocnicích, které jsem obešel žádnou infekci nenašli. Po celou dobu velmi nepříjemná s nezájmem pochopit intenzitu a typ bolesti pacienta.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní MUDr. Monika Purmová je nejlepší uroložkou, kterou jsem poznal. Vždy ochotná, komunikativní a úsměvná. Mě moc pomohla a kdykoliv se na ní mohu obrátit. Moc děkuji.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji, to je radost číst. Jsem ráda, že jste s péčí spokojen. Kdybyste cokoliv potřeboval, neváhejte se na mě zase obrátit.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Doktorka mě při bolesti varlat udělala jen ultrazvuk a otestovala moč proužkem papírku, kde jí vyšlo údajně, že nemám zánět protože tam nejsou leukocyty...na ultrazvuku prý taky nic neviděla přitom jsem měl bolest nadvarlete silnou a doma to musel ledovat...neposlala mě na krev, kultivaci moči ani ejakulátu...udělala jen výtěr na chlamydie, které se nepotvrdily a řekla, že mám bolestivý syndrom a asi jsem moc sportoval...nakonec u jiného doktora protože bolest byla silná a začalo mě bolet i v zádech lékař udělal kultivaci moči a ejakulátu, kde vyšla E.coli...dostal jsem antibiotika na 2 týdny Ofloxin a bylo vyřešeno...ale tato doktorka mi tvrdila, že mám bolestivý syndrom a ne zánět...důrazně nedoporučuji, navíc na kliniku se nedá vůbec dovolat...volají pak zpátky za x hodin.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha urologické konzultace

Bohuzel musim naprosto souhlasit s nazorem Jiriho (srpen 2019). Pani doktorka je arogantni a bez empatie k pacientovi. Pacientovi potize, bolesti naprosto neveri. Nevim, do jake laboratore vzorky posila ani jake metodu pro stanoveni agens pouzivaji, ale ocividne neni presne. Zaplatila jsem si soukromou laborator se stanovenim agens modernimi metodami DNA analyzami a ejhle... puvodce se nasel i pres lecbu atb. Mila pani doktorka nejenze pacientovi neveri, ale jeste se po Vas sveze. Pri opakovanych problemech s infekcemi Vas necha popsat, kde Vas boli a jak se to projevuje, pak Vam rekne, ze Vam to neveri, ze Vas na drazsi vysetreni neposle a primo Vam rekne, at si najdete jineho urologa. Príma reseni. Takze tuto urolozku nedoporuji.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Zánět močové trubice a prostaty

Naprosto arogantní doktorka, zákeřná bez citu ke zdraví pacienta. Při řešení zánětu močové trubice a prostaty na mou žádost udělala výtěr z močové trubice, to proběhlo v pořádku, ovšem na kontrole vznikl problém. Protože se ve výtěru nic nenašlo řekla, že mám počkat 3 měsíce, když jsem říkal, že to je dlouhá doba stav neléčit, říkala, že antibiotika mi dávat nebude, což mi nevadilo, nechtěl jsem je, když se zeptala co tedy chci, tak jsem navrhl vyšetřit moč nebo ejakulát. Na můj návrh vystřelila, že mi tedy udělá masáž prostaty a ihned vstala od stolu a začala si chystat věci s tím ať si jdu lehnout na lehátko. Přišlo by mi normální pacientovi toto vyšetření navrhnout, nikoliv mu oznámit, že se to udělá a nezeptat se ho. Poté ani nevysvětlila co masáž bude obnášet a jak probíhá. Když jsem stál u lehátka a chtěl jsem říci, že masáž prostaty nechci riskovat kvůli možnému zhoršení stavu, tak mě dvakrát poměrně přísně zaurgovala at si lehnu a dám kalhotky ke kolenům. Člověk zkrátka neměl prostor říci, že nechce nebo se zeptat, jak to bude probíhat. V domnění, že masáž prostaty probíhá pár minut a začíná se šetrně jsem ač nerad "masáž" podstoupil, ovšem doktorka strčila prst přes konečník k prostatě a ihned začala velmi násilně na prostatu tlačit, žádná komunikace s pacientem zda může přitlačit, zda ho to bolí nebo něco takového, celé to trvalo asi 10 sekund, kdy jsem se bolestí musel zvednout a zatáhnout zadek, až pak skončila, ovšem následky byly takové, že mi prostata za půl dne otekla, zhmoždila se a začala velmi bolet. Výsledkem tedy je, že člověk přišel s občasným pálením v oblasti prostaty a odešel s bolavou prostatou způsobenou velmi nešetrnou mechanickou iritací. Prostata před tímto byla 10 gramů a nyní je 20 gramů, tlačí mě a je rozbolavěná, když jsem toto doktorce za pár dnů říkal se stížností, tak jejím řešením byly léky na bolesti a prý, že jsem moc citlivý asi. Každý urolog ví, že masáž prostaty se ani u aktuálního zánětu dělat nemá, věděl jsem to i já, ovšem doktorka je diktátorka, které se pacienta neptá zda vyšetření rozumí a chce ho podstoupit. A že masáž, která všude probíhá pár minut a je minimálně zpočátku vedena citlivě a až poté se případně přitlačí na intenzitě mi přišlo samozřejmé. Možná je to tím, že doktora prostatu nemá, tak neví, jak může bolet a myslí si, že takto citlivý a křehký orgán snese tyto mechanické iritace, ale není tomu tak. Bohužel člověk se chce chovat slušně a lékařce neodmlouvat, ale prostě takovýto typ vyšetření má navrhnout a říci o čem je a jak bude probíhat a zda pacient souhlasí, nikoliv ho nařídit a beze slova provést tímto stylem.