Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

MUDr. Monika Purmová, FEBU vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studií nastoupila na Urologickou kliniku Všeobe...

1.5

Š
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Byl jsem velmi nespokojený, doktorce Purmové jsem se snažil vysvětlit co mi je, přinesl jsem zprávy z předchozích návštěv nemocnice aby se lépe zorientovala v historii problému, začátek léčby jsem totiž absolvoval tam. Vůbec jí nezajímalo, co tam je za výstupy, jen mě osočila, že obcházím nemocnice. Přitom jsem neměl jinou možnost protože mi v jedné řekli, že mě zaléčí akutně a pak si mám najít ambulantního urologa, jenže díky tomu, že objednací lhůta na Uroklinikum byla skoro měsíc, musela jsem mezitím jít ještě do jiné nemocnice na ambulanci abych nepřerušil léčbu. Léčil jsem si urogenitální infekci včetně zánětu nadvarlete způsobenou E.coli. Požadoval jsem vědět, jak dlouho se tedy mám dále léčit, jakými atb., jaká je prognoza. K mému údivu mi bylo řečeno, že bolesti budu mít pořád, že to je bolestivý syndrom. Přitom potíže se zlepšovaly a bylo to měsíc od začátku infekce. No a když jsem přišel na kontrolu v červenci, tak si doktorka vůbec nepamatovala, že jsem měl infekci E.coli protože si neudělala kopie mých lékařských zpráv, které jsem přinesl v dubnu a tvrdila mi, že mi předtím v nemocnicích, které jsem obešel žádnou infekci nenašli. Po celou dobu velmi nepříjemná s nezájmem pochopit intenzitu a typ bolesti pacienta.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní MUDr. Monika Purmová je nejlepší uroložkou, kterou jsem poznal. Vždy ochotná, komunikativní a úsměvná. Mě moc pomohla a kdykoliv se na ní mohu obrátit. Moc děkuji.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Doktorka mě při bolesti varlat udělala jen ultrazvuk a otestovala moč proužkem papírku, kde jí vyšlo údajně, že nemám zánět protože tam nejsou leukocyty...na ultrazvuku prý taky nic neviděla přitom jsem měl bolest nadvarlete silnou a doma to musel ledovat...neposlala mě na krev, kultivaci moči ani ejakulátu...udělala jen výtěr na chlamydie, které se nepotvrdily a řekla, že mám bolestivý syndrom a asi jsem moc sportoval...nakonec u jiného doktora protože bolest byla silná a začalo mě bolet i v zádech lékař udělal kultivaci moči a ejakulátu, kde vyšla E.coli...dostal jsem antibiotika na 2 týdny Ofloxin a bylo vyřešeno...ale tato doktorka mi tvrdila, že mám bolestivý syndrom a ne zánět...důrazně nedoporučuji, navíc na kliniku se nedá vůbec dovolat...volají pak zpátky za x hodin.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha urologické konzultace

Bohuzel musim naprosto souhlasit s nazorem Jiriho (srpen 2019). Pani doktorka je arogantni a bez empatie k pacientovi. Pacientovi potize, bolesti naprosto neveri. Nevim, do jake laboratore vzorky posila ani jake metodu pro stanoveni agens pouzivaji, ale ocividne neni presne. Zaplatila jsem si soukromou laborator se stanovenim agens modernimi metodami DNA analyzami a ejhle... puvodce se nasel i pres lecbu atb. Mila pani doktorka nejenze pacientovi neveri, ale jeste se po Vas sveze. Pri opakovanych problemech s infekcemi Vas necha popsat, kde Vas boli a jak se to projevuje, pak Vam rekne, ze Vam to neveri, ze Vas na drazsi vysetreni neposle a primo Vam rekne, at si najdete jineho urologa. Príma reseni. Takze tuto urolozku nedoporuji.

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Zánět močové trubice a prostaty

Naprosto arogantní doktorka, zákeřná bez citu ke zdraví pacienta. Při řešení zánětu močové trubice a prostaty na mou žádost udělala výtěr z močové trubice, to proběhlo v pořádku, ovšem na kontrole vznikl problém. Protože se ve výtěru nic nenašlo řekla, že mám počkat 3 měsíce, když jsem říkal, že to je dlouhá doba stav neléčit, říkala, že antibiotika mi dávat nebude, což mi nevadilo, nechtěl jsem je, když se zeptala co tedy chci, tak jsem navrhl vyšetřit moč nebo ejakulát. Na můj návrh vystřelila, že mi tedy udělá masáž prostaty a ihned vstala od stolu a začala si chystat věci s tím ať si jdu lehnout na lehátko. Přišlo by mi normální pacientovi toto vyšetření navrhnout, nikoliv mu oznámit, že se to udělá a nezeptat se ho. Poté ani nevysvětlila co masáž bude obnášet a jak probíhá. Když jsem stál u lehátka a chtěl jsem říci, že masáž prostaty nechci riskovat kvůli možnému zhoršení stavu, tak mě dvakrát poměrně přísně zaurgovala at si lehnu a dám kalhotky ke kolenům. Člověk zkrátka neměl prostor říci, že nechce nebo se zeptat, jak to bude probíhat. V domnění, že masáž prostaty probíhá pár minut a začíná se šetrně jsem ač nerad "masáž" podstoupil, ovšem doktorka strčila prst přes konečník k prostatě a ihned začala velmi násilně na prostatu tlačit, žádná komunikace s pacientem zda může přitlačit, zda ho to bolí nebo něco takového, celé to trvalo asi 10 sekund, kdy jsem se bolestí musel zvednout a zatáhnout zadek, až pak skončila, ovšem následky byly takové, že mi prostata za půl dne otekla, zhmoždila se a začala velmi bolet. Výsledkem tedy je, že člověk přišel s občasným pálením v oblasti prostaty a odešel s bolavou prostatou způsobenou velmi nešetrnou mechanickou iritací. Prostata před tímto byla 10 gramů a nyní je 20 gramů, tlačí mě a je rozbolavěná, když jsem toto doktorce za pár dnů říkal se stížností, tak jejím řešením byly léky na bolesti a prý, že jsem moc citlivý asi. Každý urolog ví, že masáž prostaty se ani u aktuálního zánětu dělat nemá, věděl jsem to i já, ovšem doktorka je diktátorka, které se pacienta neptá zda vyšetření rozumí a chce ho podstoupit. A že masáž, která všude probíhá pár minut a je minimálně zpočátku vedena citlivě a až poté se případně přitlačí na intenzitě mi přišlo samozřejmé. Možná je to tím, že doktora prostatu nemá, tak neví, jak může bolet a myslí si, že takto citlivý a křehký orgán snese tyto mechanické iritace, ale není tomu tak. Bohužel člověk se chce chovat slušně a lékařce neodmlouvat, ale prostě takovýto typ vyšetření má navrhnout a říci o čem je a jak bude probíhat a zda pacient souhlasí, nikoliv ho nařídit a beze slova provést tímto stylem.