Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

O mně

MUDr. Monika Purmová, FEBU vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Po ukončení studií nastoupila na Urologickou kl...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Zdravím , k paní doktorce Purmové chodím již 3 rok, vždy mi velmi pomohla při opakovaných obtížích se
záněty moč.mechýře, dle doporučení jsem až na občasné náznaky bez obtíží. Velké díky jí i sestřičce za velmi ochotný přístup a pomoc při řešení problémů. Jsem ráda, že se mám kam obrátit a doporučuji všem se nebát a problém řešit včas. Díky moc za vše

J
Ověřený profil
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Každá návštěva probíhá vždy profesionálně, jsem velice spokojen. Rychlé vyšetření a odeslání do nemocnice mě zachránilo od velmi velmi bolestivého zánětu. Popravdě mám problém se studem u lékařů z předešlých vyšetření u jinných lékařů. K paní doktoce vím že se mohu obrátit s jakýmkoliv problémem a dotazem.

C
Ověřený profil
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

I went to see dr. Purmova 4 years ago when she was still working at TH Klinika.
My problem was that I feel like going very frequently to the bathroom (every 20 minutes) and is burning me.
After checking the urine sample, she told me that is negative and that my problem is gynaecological.
It's true that I have some bacteria in my vagina but that was not the cause of my frequent urination.
After some time, I went to see her again in Uroklinikum, and my GP talked to her that I still do not feel good and if she can do the urodynamic procedure for me to find out if I have hyperactive bladder.
Dr. Purmova called me and scheduled an appointment for the urodynamic procedure, and after the procedure she concluded that I have hypersensitive (so not hyperactive) bladder.
I consulted with some urologists in my home country and they suggested what pills to take, and then I told her if she could prescribe them to me.
I tried different pills, but none of them helped me to feel a relief of my symptoms.
After a couple of months of trying different pills, I asked her if I could do the biopsy of the bladder (under general anaesthesia) to find out what is going on.
I was not successful with the biopsy (the doctors at the hospital where I went did not do the biopsy in the end, because they thought that my bladder looks good).
Then, dr. Purmova told me that I could do a dilatation of the urethrae...Jesus Christ. How the hack is this going to help me with my symptoms??
She even told me that many women have this problem of frequent urination like I have.
Really??
I left Uroklinikum disappointed.
I found the team in Uroklinikum treating people very superficially and with no interest to really help!

I went to to a different clinic where I had to pay a higher annual fee, but I did not care at that stage anymore, because I needed help, not stupid answers (like many women have this problem. No wonder, if she is taking care of them like she did with me...then these people are a lost case), and a very cold approach.
In this new private clinic I started all over the investigations, urine examination, urodynamic, biopsy of the bladder and in the end the conclusion is that I have IC (Interstitial Cystitis).

Dear dr. Purmova, my problem is not gynaecological, and it's not all in my head...it's Interstitial Cystitis which is causing frequent urination (every 20 minutes) and burning. If you are not capable of helping people, you should not do this job. Yes, you speak English (which is nice)...but besides of that...nothing to say...and all the rest is history.

I do not recommend dr. Purmova to anyone. Seeing her it's a waste of time and energy....and you won't receive any real help.

J
Ověřený profil
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Byl jsem spokojený s příjemným, korektním přístupem a pečlivě provedeným vyšetřením. Objednací doba byla přijatelná s ohledem na čas dovolených a také ve srovnání s jinými pracovišti.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Dobrý den, pane Chytile, děkuji za hodnocení. Pokud budete cokoliv zase potřebovat, neváhejte se objednat. Přeji pevné zdraví

T
Ověřený profil
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Dne 24.5.2021 jsem navštívil MUDr. Moniku Purmovou, na návštěvu lékařky jsem čekal cca. 2 měsíce, v ordinaci jsem poté byl 10 minut. Jsem velmi zklamaný z kvality a rozsahu služeb. Zároveň jsem byl velmi nemile překvapený odměřeným, autoritativním a nepříjemným vystupováním MUDr. Purmové. Požadoval jsem určitá vyšetření, která by objektivizovala můj urologický, ale i celkový stav. Jednalo se o spermiogram, kultivaci ejakulátu, vyšetření z krve na PSA a testosteron. Vše důležitá a adekvátní vyšetření spadající pod obor urologie. Bohužel kromě spermiogramu mi ostatní vyšetření byla odmítnuta s velmi strohým a slabým odůvodněním. Na klinice, která má honosné reklamy, aby pacienti chodili na prevenci, nabízí komplexní urologickou prohlídku a platí se roční poplatek bych čekal daleko více. Zjistit pouze informace o spermiích mi přijde málo. Partnerka mívá občas gynekologické záněty a chtěl jsem zjistit zda v semenných váčcích či prostatě nemám infekci uropatogenními bakteriemi (např. E.coli atd.). Dle MUDr. Purmové se však nechráněným pohlavním stykem tyto uropatogenní bakterie nepřenáší, mně se to ovšem již v minulosti stalo a způsobilo vážný močopohlavní zánět. Žádanky na požadovaná laboratorní vyšetření tedy bez řádného odůvodnění nevystavila. Naopak mi udělala ultrazvuk ledvin, močového měchýře a varlat, což je pro mě vyšetření k ničemu bez výpovědní hodnoty, to má v pořádku téměř každý, pokud zrovna nemá rakovinu dané oblasti. Daleko více by mě zajímaly hmatatelné a měřitelné výstupy z laboratorních vyšetření. Bohužel jsem se ale cítil jak na úřadě u úřednice, která je zrovna naštvaná a odešel jsem během 10 minut pouze s 1 žádankou na vyšetření z těch, o které jsem měl zájem. Další věc, která se mi nelíbila na MUDr. Purmové byla ta, že mě vyzvala abych si lehl na lehátko a sundal kalhoty, bohužel sama od sebe neřekne jaké vyšetření a z jakého důvodu chce provádět, musel jsme se ptát, jinak bych si lehl, svlékl se a vůbec nevěděl, co se bude dít, kvůli čemuž jsem byl značně nervózní. Je velmi nepříjemné pokud lékař chce provádět fyziologické kontaktní vyšetření a vy do poslední chvíle nevíte, co přesně bude dělat. Opravdu nedoporučuji.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Vážený pane Kvasničko, mrzí mne, že jste nebyl s přístupem paní doktorky Purmové spokojen. Vaší stížnost prověřím a budeme reagovat i na vaší mailovou zprávu. Na vyšetření jste určitě nečekal 2 měsíce. Naopak my jsme čekali opakovaně na vás, protože jste své vyšetření dvakrát zrušil jen několik dní před jeho uskutečněním. Určitě jste měl pro zrušení vážné důvody, ale díky tomuto se vaše vyšetření posunulo z března až na konec května. S pozdravem. Petr Kocian, ředitel

P
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Dodatek k mému hodnocení MUDr. Purmové z 26.11.2020. Byl jsem opět u paní doktorky, tentokrát na cystoskopii. Přestože tento zákrok není z nejpříjemnějších, díky paní doktorce proběhl hladce. Takže trvám na svém předchozím hodnocení. A velké díky i její sestřičce. Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Hezké dopoledne, pane Zachrlo, děkuji za hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s péčí spokojen. Sestřičce váš vzkaz s radostí předám. Přeji vám pevné zdraví.

N
Ověřený profil
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Milá, vstřícná lékařka. Vše vysvětlila lidsky a detailně k tomu. Ráda se případně vrátím, pokud se objeví nějaké další problémy. Jsem ráda, že jsem UroKlinikum objevila.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám, Nino. Takové hodnocení je pro mě radost číst. Těší mě vaše spokojenost a ráda vás zase uvidím. V případě zdravotních problémů se neváhejte zase objednat.

V
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Paní doktorka Purmová vstřícná,příjemná velmi kladný přístup k mému nemocnému manželovi (77r.) Vše nám vysvětlila s citem k pacientovi. Stejně tak sestřičky.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Milá paní Vrbová, děkuji vám za názor a kladné hodnocení. Vám i manželovi přeji pevné zdraví a kdykoliv budete potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

P
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Včera jsem byl poprvé na vyšetření u pí.MUDr. Pumové. Po recenzích na tomto portále jsem byl trochu v obavách, ale ...
Paní doktorka mne mile překvapila. Je velmi příjemná a z hlediska odbornosti i velmi erudovaná. Jak jsem předeslal, byla to moje první návštěva, ale pokud budou další vyšetření ve stejném duchu, budu navýsost spokojený.
Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Pane Zachrlo, děkuji vám za kladnou recenzi. Moc mě těší vaše spokojenost. Budeme se na vás těšit na dalších návštěvách a opět pro vás uděláme maximum. Přeji pevné zdraví

A
Ověřený profil
Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Paní doktorku Moniku Purmovou všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Veškerá péče je poskytována lege artis, vyšetření šetrně, zručně s taktem, ale i s lidskostí a úsměvem.

Všem co něco trápí doporučuji nechat doma stud, objednat se k této lékařce a přesvědčit se o jejích profesních i osobních kvalitách osobně.

Aleš Šťastný

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za hodnocení, pane Šťastný. Jsem ráda, že jste spokojený s vyšetřením, přístupem, Vaše hodnocení je pro mne velkou motivací. Pokud budete potřebovat další vyšetření, neváhejte se na mě obrátit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

MUDr. Monika Purmová, FEBU vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Po ukončení studií nastoupila na Urologickou kl...

Více