Nemocnice na Bulovce
Budínova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Paní doktorka je kapacita ve svém oboru. Pomohla nám, když našemu dítěti jiný lékař špatně diagnostikoval stav kyčlí a nařídil špatnou léčbu. Naštěstí jsme se dostali k paní doktorce, která zjistila včas, že žádnou vadu nemá a léčba by jen škodila.
Je velmi zkušená, znalá nových přístupů, proaktivní a vše mile a lidsky vysvětlí.

Umístění: Nemocnice na Bulovce Jiný

Jsem pacientka onkologie na Bulovce již přes 20 let a vždycky jsem měla z kontroly trauma. Teprve když jsem začala chodit pravidelně k paní doktorce, přešel mě stres, kterým jsem před návštěvou ordinace mívala. Paní doktorka je příjemná a milá a nebojím se na nic zeptat. Profesionálka na svém místě.

Umístění: Nemocnice na Bulovce Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě. Ochotná, pečlivá, vnímavá a velice šikovná. Přeji mnoho pracovních a osobních úspěchů.

Umístění: Nemocnice na Bulovce Jiný

Moc ochotná paní doktorka se skvělým přístupem k pacientům. Jsme moc spokojený s léčbou. Můžu jen doporučit!

Ochotná, šikovná a velmi milá doktorka. Při hospitalizaci syna nám vše vysvětlila a výkon provedla také skvěle. Mohu jen doporučit!