Samostatná ordinace PL stomatologa
Kapitána Stránského 999, Praha

K paní doktorce chodím víc než 15 let. Na prahu puberty jsem měla řadu kazů, zubaři jsem nechodila, protože po hrůzném zážitku u zubařky při základní škole jsem se čemukoliv bránila. V kritické situaci, kdy mě k zubaři dohnaly bolesti, mě rodiče dovedli (skoro násilím) k dr. Klimešové. Paní doktorka se mnou měla velkou trpělivost, byl i jeden útěk z křesla. Pomocí znecitlovacích injekcí a jejího citlivého přístupu mi postupně opravila celá ústa a já se stala velmi svědomitou pacientkou. Chodím poctivě dodnes. Přístup lékařky se nezměnil, je profesionální, citlivá a odvádí dobrou práci.

K pani doktorce chodíme celá rodina již hodně dlouho. Jsme s ní velmi spokojeni. Je velmi milá, pečlivá, svědomitá.

Pani doktorka působila velmi mile. Nikdy jsem s ní problémy neměla. Ale od té doby, co mi rvala nerv ze zubu za živa, ( i když tvrdila, že ho umrtvila, ale tak to bolelo, až jsem brečela a křičela a ještě jsem dostala vynadat, že simuluju...) k doktorce nechodím.

K paní doktorce jsem chodila 15 let "z donucení" - byla jsem v její spádové oblasti. Pokud jsem přišla na prevenci, byla jsem za 3 vteřiny hotová a vše bylo OK. Zarážející jen bylo, že téměř pokaždé mi paní doktorka vysvětlovala prevenci, hygienu apod., což bylo na mnohem delší dobu. Při zákrocích mi ale nikdy nic nevysvětlovala, jen "diktovala" do karty. Ke změně lékaře jsem dospěla ve chvíli, kdy mi paní doktorka při rentgenu vložila pod jazyk dělicí plošku (neznám odborné výrazy) tak silně, že jsem krvácela. Na mé protesty, že to opravdu bolí, zareagovala přitlačením, že to tam mám málo. Pokračovala opravou zubu - stoličky, kdy kolem zubu dala kovový pásek, který jí vyjížděl. A já celou dobu jen slyšela, jak si stěžuje sestře, že to "vyndavám, nedržím to a že to snad dělám schválně", takže jej stále tlačila do dásně atd. Přiznám se, že mi i vyhrkly slzy. Paní doktorka byla neuvěřitelně rozčilená a to jsem byla ten den ráno druhý pacient! Jak pak může ošetřovat odpoledne nebo třeba děti?

Chválím paní doktorku kudy chodím. A že jsem u ní poměrně často a měla se mnou (aspoň v poslední době) fůru práce. naprostá spokojenost. Umí vždycky vysvětlit každý svůj krok, je citlivá a snad první zubař, ke kterému se nebojím chodit. Také si myslím, že prospěla změna sestřičky. Ta nová je velmi milá a šikovná.

K paní doktorce Klimešové docházím i s celou rodinou skoro patnáct let. Musím ocenit její skvělý lidský přístup ke všem zákrokům, které jsme u ní podstoupili. Dokáže vše v klidu a srozumitelně vysvětlit a dle mého názoru je při srovnání s ostatními stomatology špičková. Díky ní se naše děti nebojí chodit k zubaři.

K paní MUDr. Miroslavě Klimešové docházím už asi patnáct let a jsem plně spokojen.