Analýza nutričního stavu

Vyšetření močových cest

Základní vyšetření

Úsudek o zdravotním stavu

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

U paní doktorky jsou pacienty obě moje děti. Paní doktorka je velice pečlivá, vždycky jim nechá udělat všechny vyšetření, co je třeba, zároveň ale rozhodně pečlivě váží, kdy je skutečně nutné předepsat antibiotika. Všechno se mnou vždy probere a vysvětlí mi o jakou nemoc se jedná a jak ji léčit. Myslím, že se nám za ty roky, co jsme u paní doktorky, nikdy nestalo, že bychom čekali, když jsme objednaní. Když jsem jednou zapomněla zavolat, jak to s dětmi dopadlo, tak mi volala sestřička (která je velmi milá) a ptala se, jak se to vyvíjí. Ordinace je velká, světlá a vzdušná. I komunikace je skvělá - na emaily paní doktorka odpovídá téměř hned a v pracovní době se vždy hned dovolám. Takže za mě super a doporučuji.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

S paní doktorkou i sestřičkou máme velmi dobré zkušenosti. Rychlá a vstřícná komunikace emailem, telefonem i osobně. Vždy vše vysvětlí, léčení a nasazení potřebné léčby se zdravým rozumem. V ordinaci panuje dobrá a přívětivá nálada. Mohu vřele doporučit.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. Jiný

Se synem navštěvuji ordinaci paní doktorky již několik let. Je ochotná, pečlivá a léčebný postup řádně vysvětlí. Komunikace a organizace vždy funguje na jedničku. Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Umístění: PMR Medikon s.r.o.

K paní doktorce chodím od narození syna, tedy aktuálně rok a půl. Je to úžasná a pečlivá paní doktorka s velice milou a ochotnou sestřičkou. Paní doktorce mohu kdykoli napsat SMS nebo napsat email s akutním problémem, vždy zavolá a poradí, příp. odepíše. Syn není často nemocný, když už ho ale něco zaskočí, paní doktorka lečí s rozumem (když jsou atb nutné, jsou atb, bez debat). Za mě obrovská spokojenost a posílám velké díky!

Paní doktorka je úžasná, velice pečlivá, lepšího pediatra jsme si opravdu nemohli přát. Zodpoví vždy všechny dotazy a vždycky nám vychází vstříc, navíc je ordinace skvěle dostupná a vybavená. Paní doktorka tvoří skvělý tým s paní sestřičkou, která nám poskytla spoustu rad a tipů ohledně kojení atd. Opravdu není co vytknout.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka Ryjáčková pečuje o zdraví mé dcerky od jejího narození a můžu pouze doporučit. Je svědomitá, pečlivá a zodpovědná, takže mám vždy jistotu, že nic nepřehlédne ani nepodcení – a co víc si můžete pro své dítě přát... Paní doktorka je organizovaná a ve své práci má systém, který jí umožňuje být maximálně efektivní. Oceňuji zejména objednávání prevencí na stanovený čas a striktní oddělování ordinační doby pro nemocné pacienty a pro prevence. Se sestřičkou tvoří sehraný pár, což se pozitivně odráží do pohodové atmosféry celé ordinace. Další výhodou je také neustálé rožšiřování odbornosti paní doktorky i sestřičky, díky čemuž mohou nabídnut komplexní zdravotní péči o svoje pacienty (např. laktační poradenství, homeopatie,…). Asi největší dík patří paní doktorce za její ochotu řešit zdravotní urgence svých pacientů i nad rámec pracovní doby, čímž nepřímo přispívá k psychické stabilitě nás rodičů :o)

Umístění: PMR Medikon s.r.o.

Úžasný přístup paní doktorky a sestřičky. Komunikace na výbornou jak po telefonu tak i po emailu. Vše vysvětlí.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Uzasna pani doktorka doplnena uzasnou pani sestrickou! Obe profesionalne a pritom velmi ludske, pomozu, rozmyslaju komplexne a ponukaju alternativne riesenia. Neuveritelne flexibilne, riesia problem aj na dialku a castokrat aj presahujuci standardnu pediatricku ordinaciu. Je to ordinacia, kde by som s detmi chodila aj z druheho konca Prahy

Umístění: PMR Medikon s.r.o. vyšetření kojenců a dětí

Naprostá spokojenost - velice milý a vstřícný přístup. Komunikace - email/telefon vynikající, vše vždy rychle a snadně domluveno. Postupy jsou pokaždé vysvětleny a konzultovány, není problém se na všem domluvit ku spokojenosti všech. Rozdělení ord.doby na "zdravé" (objednané) a nemocné. Opravdu nemám co vytknout.”

Umístění: PMR Medikon s.r.o. Detska vysetreni

Pani doktorka je uzasna, mila, vstricna, vse vysvetli. Sestricka taktez. Obe jsou velke profesionalky a v oboru nadstandardne zkusene.Jsem velice spokojena, muzu jen doporucit.

• Potravinová alergie
  • Dušnost