Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorku mohu jen doporučit. Obě moje děti jí mají moc rády a návštěvy se nebojí. Reaguje rychle na email a v případě nouze pomůže i ve svém volném čase. Obě sestřičky, které jsem u paní doktorky zažila, byly stejně skvělé a o empatii není v této ordinaci nouze. Děkujeme

Umístění: PMR Medikon s.r.o. Jiný

Paní doktorka dodržuje časy objednání, obě moje děti vždy když je třeba pečlivě vyšetří, nic nepodcení a nebagatelizuje. Teď, když je nedostatek některých léků, tak paní doktorka nejdříve zjistí jejich dostupnost, abych nemusela lék marně shánět po celé Praze, případně napíše jiný vhodný, který seženu. Není problém se do ordinace dovolat, nebo komunikovat po e-mailu, vždy přijde rychlá odpověď (i mimo ordinační hodiny). Chválím i sestřičku, vždy je milá.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. Jiný

Paní doktroka i setsřička jsou naprosto báječné. Vždycky mi dobře poradí, uklidní a dětem pomohou od nemoci. Jsou skvělé a já jako maminka tří dětí jsem štastná, že máme takto pohodového pediatra.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorka je skvělá odbornice a úžasný člověk. Pečuje o našeho syna od jeho narození a velmi mi jako matce prvorodicce pomáhá. Vše mám moznost s ni konzultovat, vždy mi poradi, v klidu vysvětlí a náš syn ji i sestřičku zbožňuje. Je velmi mila a opravdu se stará, mam moznost konzultace i po emailu, kdy pani doktorka reaguje velmi rychle a to i mimo ordinacni hodiny. Moc děkujeme za tak úžasnou péči a komunikaci.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Chodíme k paní doktorce 4 roky s obema dětmi. Komunikace osobní i elektronická je prvotřídní. Odborné otázky vysvětli a je otevřená diskusi. Doporučuji svým známým.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorku mohu jen doporučit. Obě moje děti jí mají moc rádi a návštěvy se nebojí. Reaguje rychle na email a v případě nouze pomůže i ve svém volném čase. Obě sestřičky, které jsem u paní doktorky zažila, byly stejně skvělé a o empatii není v této ordinaci nouze. Děkujeme

Umístění: PMR Medikon s.r.o. očkování

Za nás naprostá spokojenost, vždy rychlá komunikace a moc milá ordinace. Nemůžeme nic vytknout :))

Umístění: PMR Medikon s.r.o. základní vyšetření

Paní doktorka je extrémně arogantní. Po odborné stránce nemohu soudit, ale způsob komunikace je strašný, nepozdraví a tváří se i mluví jako kdybychom jí otravovali tím, že jsme vůbec přišli.
Jen pro upřesnění jednalo se akutní, ale domluvenou návštěvu.
Bohužel to není 1. špatná zkušenost.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorku Ryjáčkovou mohu jen doporučit. Dlouhé roky k ní chodím s mými dvěma dětmi. Je svědomitá, pečlivá, empatická, milá a vždy ochotna pomoci. Objednává na konkrétní čas, takže člověk nečeká v čekárně neúměrně dlouho. Spolehlivě reaguje pomocí všech komunikačních kanálů – jak telefonicky tak i mailem. Už se mi i stalo, že odepsala na můj mail o víkendu večer.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. základní vyšetření

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi empatické, ochotné a vstřícné. Vždy vše vysvětlí jak dětem, ke kterým má navíc pěkný vztah, tak rodičům, nikdy nic nepodceňuje. Její lidský přístup je neocenitelný. Emailová komunikace také na jedničku, a když akutně potřebuji, i do ordinace se dovolám a necítím se, že obtěžuji. Mockrát děkujeme a vřele všem doporučuji.