Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: PMR Medikon s.r.o. očkování

Za nás naprostá spokojenost, vždy rychlá komunikace a moc milá ordinace. Nemůžeme nic vytknout :))

Umístění: PMR Medikon s.r.o. základní vyšetření

Paní doktorka je extrémně arogantní. Po odborné stránce nemohu soudit, ale způsob komunikace je strašný, nepozdraví a tváří se i mluví jako kdybychom jí otravovali tím, že jsme vůbec přišli.
Jen pro upřesnění jednalo se akutní, ale domluvenou návštěvu.
Bohužel to není 1. špatná zkušenost.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorku Ryjáčkovou mohu jen doporučit. Dlouhé roky k ní chodím s mými dvěma dětmi. Je svědomitá, pečlivá, empatická, milá a vždy ochotna pomoci. Objednává na konkrétní čas, takže člověk nečeká v čekárně neúměrně dlouho. Spolehlivě reaguje pomocí všech komunikačních kanálů – jak telefonicky tak i mailem. Už se mi i stalo, že odepsala na můj mail o víkendu večer.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. základní vyšetření

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi empatické, ochotné a vstřícné. Vždy vše vysvětlí jak dětem, ke kterým má navíc pěkný vztah, tak rodičům, nikdy nic nepodceňuje. Její lidský přístup je neocenitelný. Emailová komunikace také na jedničku, a když akutně potřebuji, i do ordinace se dovolám a necítím se, že obtěžuji. Mockrát děkujeme a vřele všem doporučuji.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi empatické a vše vysvětlí. Jsou chápavé ke stresu děti/maminek/rodičů a jejich rady je dokáží uklidnit. Jsou milé, vstřícné, nic nepodceňují a dokáží opravdu pomoct.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

Paní doktorka je profesionál a spokojenost je ve všech směrech i se sestřičkou. Paní doktorka nic nepodceňuje, vše vysvětlí a má neuvěřitelný přístup k dětem. Je to první doktorka, kterou syn nekousl a kterou má opravdu rád. Její cenné rady a lidský přístup je neocenitelný. Často je v práci i o několik hodin dřív, samozřejmě i po oficiálních ordinačních časech. Je to nejlepší doktorka, kterou jsme měli! Moc Vám děkujeme!

Umístění: PMR Medikon s.r.o. preventivní prohlídky

Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. úsudek o zdravotním stavu

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná, vždy se snaží vyhovět. Velmi mi pomohla s potvrzením, které jsem potřeboval hodně narychlo, i když byla sama v časové tísni. Děkuji a tuto ordinaci všem doporučuji.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. diagnostické vyšetření

Nejlepší paní doktorka. Opravdu pečlivá, výborná diagnostika a hlavně lidský přístup. Léčí jednotlivé děti individuálně dle jejich zdravotního stavu, ne dle tabulek pojišťovny. Snaží se provést všechny vyšetření než predepise antibiotika či další medikamenty. Moc jí doporučujeme.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

U paní doktorky jsou pacienty obě moje děti. Paní doktorka je velice pečlivá, vždycky jim nechá udělat všechny vyšetření, co je třeba, zároveň ale rozhodně pečlivě váží, kdy je skutečně nutné předepsat antibiotika. Všechno se mnou vždy probere a vysvětlí mi o jakou nemoc se jedná a jak ji léčit. Myslím, že se nám za ty roky, co jsme u paní doktorky, nikdy nestalo, že bychom čekali, když jsme objednaní. Když jsem jednou zapomněla zavolat, jak to s dětmi dopadlo, tak mi volala sestřička (která je velmi milá) a ptala se, jak se to vyvíjí. Ordinace je velká, světlá a vzdušná. I komunikace je skvělá - na emaily paní doktorka odpovídá téměř hned a v pracovní době se vždy hned dovolám. Takže za mě super a doporučuji.

• Potravinová alergie
  • Dušnost