Miluška Ryjáčková, pediatr Praha

Miluška Ryjáčková

Pediatr, Fyzioterapeut Více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: PMR Medikon s.r.o. preventivní prohlídky

Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. úsudek o zdravotním stavu

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná, vždy se snaží vyhovět. Velmi mi pomohla s potvrzením, které jsem potřeboval hodně narychlo, i když byla sama v časové tísni. Děkuji a tuto ordinaci všem doporučuji.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. diagnostické vyšetření

Nejlepší paní doktorka. Opravdu pečlivá, výborná diagnostika a hlavně lidský přístup. Léčí jednotlivé děti individuálně dle jejich zdravotního stavu, ne dle tabulek pojišťovny. Snaží se provést všechny vyšetření než predepise antibiotika či další medikamenty. Moc jí doporučujeme.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

U paní doktorky jsou pacienty obě moje děti. Paní doktorka je velice pečlivá, vždycky jim nechá udělat všechny vyšetření, co je třeba, zároveň ale rozhodně pečlivě váží, kdy je skutečně nutné předepsat antibiotika. Všechno se mnou vždy probere a vysvětlí mi o jakou nemoc se jedná a jak ji léčit. Myslím, že se nám za ty roky, co jsme u paní doktorky, nikdy nestalo, že bychom čekali, když jsme objednaní. Když jsem jednou zapomněla zavolat, jak to s dětmi dopadlo, tak mi volala sestřička (která je velmi milá) a ptala se, jak se to vyvíjí. Ordinace je velká, světlá a vzdušná. I komunikace je skvělá - na emaily paní doktorka odpovídá téměř hned a v pracovní době se vždy hned dovolám. Takže za mě super a doporučuji.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. pediatrická konzultace

S paní doktorkou i sestřičkou máme velmi dobré zkušenosti. Rychlá a vstřícná komunikace emailem, telefonem i osobně. Vždy vše vysvětlí, léčení a nasazení potřebné léčby se zdravým rozumem. V ordinaci panuje dobrá a přívětivá nálada. Mohu vřele doporučit.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. Jiný

Se synem navštěvuji ordinaci paní doktorky již několik let. Je ochotná, pečlivá a léčebný postup řádně vysvětlí. Komunikace a organizace vždy funguje na jedničku. Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Umístění: PMR Medikon s.r.o.

K paní doktorce chodím od narození syna, tedy aktuálně rok a půl. Je to úžasná a pečlivá paní doktorka s velice milou a ochotnou sestřičkou. Paní doktorce mohu kdykoli napsat SMS nebo napsat email s akutním problémem, vždy zavolá a poradí, příp. odepíše. Syn není často nemocný, když už ho ale něco zaskočí, paní doktorka lečí s rozumem (když jsou atb nutné, jsou atb, bez debat). Za mě obrovská spokojenost a posílám velké díky!

Paní doktorka je úžasná, velice pečlivá, lepšího pediatra jsme si opravdu nemohli přát. Zodpoví vždy všechny dotazy a vždycky nám vychází vstříc, navíc je ordinace skvěle dostupná a vybavená. Paní doktorka tvoří skvělý tým s paní sestřičkou, která nám poskytla spoustu rad a tipů ohledně kojení atd. Opravdu není co vytknout.

Umístění: PMR Medikon s.r.o. preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka Ryjáčková pečuje o zdraví mé dcerky od jejího narození a můžu pouze doporučit. Je svědomitá, pečlivá a zodpovědná, takže mám vždy jistotu, že nic nepřehlédne ani nepodcení – a co víc si můžete pro své dítě přát... Paní doktorka je organizovaná a ve své práci má systém, který jí umožňuje být maximálně efektivní. Oceňuji zejména objednávání prevencí na stanovený čas a striktní oddělování ordinační doby pro nemocné pacienty a pro prevence. Se sestřičkou tvoří sehraný pár, což se pozitivně odráží do pohodové atmosféry celé ordinace. Další výhodou je také neustálé rožšiřování odbornosti paní doktorky i sestřičky, díky čemuž mohou nabídnut komplexní zdravotní péči o svoje pacienty (např. laktační poradenství, homeopatie,…). Asi největší dík patří paní doktorce za její ochotu řešit zdravotní urgence svých pacientů i nad rámec pracovní doby, čímž nepřímo přispívá k psychické stabilitě nás rodičů :o)

Umístění: PMR Medikon s.r.o.

Úžasný přístup paní doktorky a sestřičky. Komunikace na výbornou jak po telefonu tak i po emailu. Vše vysvětlí.

• Potravinová alergie
  • Dušnost