Stomatologická ordinace

Stomatologická ordinace
Dejvická 38/919, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pana doktora jsem asi před 16 lety poznala na doporučení mě známé která k němu již chodila ,velký kaz na zubu velká bolest strach .Musím říct že díky panu doktorovi nemám takovou hrůzu z e zubaře .Opravdu velké díky za celou mou rodinu ,momentálně bydlíme 70 km od Prahy takže na zákroky kontroly dojizdime ale stojí nám to za to .Doufáme že pan doktor bude ještě dlouhá léta ordinovat , přejeme hodně sil a zdraví

Velice činorodý lékař, který dává dočasnou šanci na praxi mnohým zubařům. Kvalita péče je velice různorodá, dle toho, ke kterému lékaři se v jeho ordinacích dostanete. Pan doktor ordinuje trochu na jiné adrese než je zde uvedená. Dentální hygienu bohužel již neprovozují, odkazují na jiné pracoviště, kde si nedokáži udělat dostatek času na její vysvětlení. Rentgeny jsou dostupné. Ovšem za velký si budete muset připlatit na rozdíl od jiných pracovišť.

Rychly, kvalitni, peclivy, probere moznosti, materialy. V ordinaci oba typy rtg. Ale nove pacienty nebere..

Vřele doporučuji!!! Lepšího zubaře jsem neměl, vždy jsem nadmíru spokojen s jeho přístupem a odvedenou prací. Velká pochvala patří i paní sestřičce, přístup i snaha výběru nejlepšího termínu! Oběma velká pochvala a díky! Jentak dál...

Pana doktora opravdu sneslo nebe!Nepoznala jsem dosud lepšího lékaře! Veškeré problémy probere, jeho práce je velmi kvalitní!Od doby, co jsem ho doslova našla, se už zubaře nebojím! Sestřička je také ochotná, vždy se snaží najít co nejbližšší termín!

Skvělý, ochotný, vysoce profesionální, přitom lidský, empatický, úžasná péče o chrup celé mé rodiny. Pomocný personál velmi příjemný a spolehlivý, v žádném případě si nemůžeme stěžovat.

Nemohu se ubránit pochybám o autorech předešlých komentářů. Přijde mi přinejmenším podezřelé, jak jednohlasně vychvalují pana doktora i jeho zdravotní sestru. Pan doktor Krutina je kvalitní a schopný lékař, ale z té sestry, co tam má, mi upřímně vstávají vlasy na hlavě. Vůbec nechápu, proč si ji v té ordinaci nechává. Ta paní je nesnesitelně arogantní, o čemž se přesvědčíte téměř v jakékoliv situaci. A vůbec se nemusí jednat o akutní návštěvu, může jít klidně jen o nesmělý dotaz, jestli máte zaplatit poplatek. I v takovém případě mi odsekla, že to by mi už dávno řekla. A když jsem tam jednou přišla neobjednaná, tak jsem jí ještě v čekárně musela vysvělit, co mi je. Ona můj problém zjevně zlehčovala a chtěla mě odpálkovat, ať jdu zase domu. Nebudu ani popisovat, jak mě před ostatními pacienty v čekárně zesměšnila. O závažnějším případu by mohl mluvit můj známý. Ten měl problém, se kterým se do ordinace vypravil velmi brzy ráno, ještě než vůbec začli přicházet doktoři nebo pacienti. Přišel tam s rozsáhlým zánětem a opravdu velkými bolesti a tahle sestra ho přehlížela přes dobré dvě hodiny! Chápu, že se v ordinaci musí čekat, ale když tam přijdete s vážným akutním problémem a ještě k tomu jako první, tak by to snad sestra měla vzít v potaz! Nakonec to můj známý nemohl vydtžet, tak jí šel říct, že tohle přece není normální, a najednou ho vzali hned a pan doktor pak jen podotkl, že to ví, že tam čeká už od rána. Tenkrát dostal můj známý do pusy dren, nicméně to na odstranění zánětu nestačilo, tak se tam po dvou dnech vypravil zas a to dostal díky Bohu už i prášky-antibiotika a ta mu pak pomohla. I přes tento podivný průběh mám o panu doktorovi dobré mínění, své práci zjevně rozumí. Nicméně chci odejít, protože nemám trpělivost pokaždé muset "projít" přes jeho zdravotní sestru. Jsem z ní natolik znechucená, že bych radši běžela na pohotovost, než se potýkat s ní.

Kruťásek je nejlepší :o)

Rychlé a přitom velmi kvalitní ošetření, příjemné a uklidňující jednání, přijatelné ceny

Souhlasím s tím, že pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní, laskaví, ochotní a hlavně - odborníci! Pan doktor je velmi pečlivý, laskavý, vlídným slovem potěší a vše rychle vyřeší. Z vlastní zkušnosti vím, že tato povaha je obzvláště u lékařů spíše vyjímečná...