Ordinace ortopedická a traumatologická
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dnes jsem pana doktora navštívila poprve a jsem naprosto nadšená, že jsem měla štěstí se objednat právě k této kapacitě. Nikdy jsem na lékaře neměla štěstí a vždy jsem od nich odcházela naštvaná. Konečně lékař, který neléčí jen tělo, ale i duši a má jednání na úrovni. Přeji nám všem, třeba k nadcházejícímu "ježíšku", abychom měli více takových lékařů i v jiných oborech a to zde v Česku. Miroslava Kašparová, pacientka

Je zkušený,je lidský,má zájem dostat se vaší bolesti až "na kloub".Přeji našemu zdravotnictví více takových doktorů Richtrů a sobě pak abych je nemusela hledat lupou. Gregorová

Pan doktor je opravdu na poměry našich ortopedických lékařů velmi fundovaný a má přehled. Vše vysvětlí a má zájem se dobrat příčiny.Skvělá práce velice excelentního doktora v této době se málokdy vidí,že pro lidi doktor udělá tolik jako právě doktor Richtr. Jeho obětavost a důslednost při léčení je v této době potřebná a s klidem v duši mohu říci,že takové jednání jako je právě u pana doktora jsem nikde jinde nazažila.Je naprosto nejgenialnejši a nejužasnejší doktor,ale taky človek se srdcem na pravem místě,je zcela zbytečné jakkoli debatovat. S pozdravem Jitka Ostružlíková ( Jeho pacientka )