Adresa

Mazurská 484, Praha
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
30 názorů

Ověřeny pacient

I had bad experience with Dr.Mach and based on my experience I feel that doing treatment with him may be quite dangerous.

He is practicing highly questionable occlusal therapy and pushed me for unnecessary full mouth reconstruction, which should only be done in extreme cases, and on top of that it would require excellent skills from the dentist and from the lab technician.
In my case he showed that he does not have it: He made me occlusal split which did not fit well, even after it was sent to lab for correction once.
For reference, I had many occlusal splints and bite guard made for me in the past years and they all would fit right away.

Two months later he would tell me that he changed to new lab in US, and now wants to make new occlusal splint, and that he was never happy with prior technician and with labs in Czech Republic in general.
How can you trust the dentist and technician to make you all 30 crowns for your teeth when they cannot even deliver simple dental splint which would fit?

He still insisted that the only way for me is to do full mouth reconstruction, on top of that he even wanted to redo root canals on three teeth with no particular reason.

I consulted with multiple well known prosthodontists in USA and they all said it all absolutely unnecessary to do such full mouth restoration, nor need to touch those root canals,
in fact they all strongly oppose this type of occlusal dentistry, and for reference, no universities teach is as it is highly controversial study, and even those dentists who are involved in post-education cannot even agree with each other.


Dentist who was president of American College of Prosthodontics, invented implants and abutments for main implant manufacturer in US, teaches students in US universities, said that he is even careful not to change the bite with a single filling, yet Dr.Mach, who clearly showed lack on skills, wanted to change every single tooth in my mouth.


So I wasted two months with Dr.Mach and considerable amount of money, listening to all his theoretical knowledge without any results, but once I started working with new prosthodontist in US, within one week I had new provisional crowns, which made my bite comfortable, new splint which also fit perfectly, and in two months I had final crowns, and only needed six of them.

Beware!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s negativními názory. Pan doktor se věnoval mé dceři napsrosto zbytečně.
fotil, rentgenoval a kritizoval.
Nic nikdy nespravil - hrůza díky za současnou lékařku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Mám radost, že se najde někdo kdo jde s dobou a neustále se vzdělává v moderních trendech medicíny. Návštěvu u Macha si pochvaluji a těší mě i to, že se mi nyní dostává péče v nové špičkové ordinaci v centru Prahy. Marlos


P
Ověřeny pacient

Já s panem doktorem dobrou zkušenost nemám. Po preventivní prohlídce, kdy mi asi hodinu fotil zuby z nejrůznějších úhlů a dělal mi i rentgen, jsem se ho dotázala, zda mám nějaký kaz. Na to mi odpověděl: "Nic s čím byste šla zítra na pohotovost". Co je tohle za odpověď? Tak mám nebo nemám? Taky mi chtěl zase trhat osmičky, o kterých můj báječný bývalý zubař (bohužel zemřel) tvrdil, že jsou naprosto OK a totéž mi potvrdila moje nová zubařka. Prostě po dvou letech jsem to u něj vzdala a našla jsem si naprosto perfektní zubařku i s dentální hygienistkou jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Vůbec nerozumím lidem, kteří tomuto lékaři dávají špatné hodnocení, jedná se o naprosto profesionálního, šikovného a rychlého stomatologa, kterého jsem zvolil kvůli tomu, že má předchozí zubařka ohodnotila stav mého chrupu o dost horší známkou, dokonce mi hrozila extrakcí jednoho zubu - soukromnice, která by měla z každého předraženého zákroku pěknou sumičku, kterou bych splácel jako student pěkně dlouho! Z tohoto důvodu jsem vyhledal jiného, s více zkušenostmi a praxí, a nelituji toho. Měl jsem velký strach, jak to dopadne, ale nakonec vše bylo opraveno v daleko menší míře, než původní názory...a to rychle a profesionálně!
Ano, pan Mach Vám sice bude doporučovat a navrhovat metodiky čištění zubů, správnou volbu kartáčků a další rady pro udržení zdravých zubů (a neříkejte, že to umíte, když máte zubní kazy), avšak v žádném případě to není povinnost, do které jste nuceni. A ti, co zde lamentují nad tím, jaký je to neodborník a další věci...raději se zamyslete nad tím, že stomatolog (paradontolog) není kouzelník, neumí zachránit to, co se zachránit nedá a když už se o to snaží, což tento doktor dělá, ne vždy se to musí povést.


Jsem nadšený výborným přístupem pana doktora a hlavně ošetřením v pozdních večerních hodinách. Jako podnikatel si nemohu dovolit návštěvu lékaře přes den a čekat jestli se na mě dostate řada mezi 9-11hodinou jako to bývá v běžných zubních ordinacích...


Dlouho jsem v Praze hledal zubního lékaře,který by vyhovoval mým představám. K panu doktorovi jsem se nakonec dostal až na základě doporučení mých známých. Ti mi vysvětlili, jak to u něj chodí, že to není zadarmo,že ze začátku budu chodit asi častěji. Naštěstí to nebylo tak hrozný, jsou to už dva roky co mi dodělal poslední zub. Zuby jsou pěkný, nebolí, už to beru jako samozřejmost. Já ho můžu jedině doporučit.


Po 2 letech jsem byl na kontrole u jinyho lekare a zuby mam pry naprosto v poradku. A to mi delali i rengen. Takze asi dobre odvedena prace. Davam Machovi bod. Matej Lanskroun


S panem doktorem se známe už leta. Nikdy by nešel do zubu, kdyby nebyla stoprocentní hygiena. Taky je téma hygieny zdrojem našich vzájemných nekončících diskuzí a "handrkování" - čistil, nečistil, vymýšlím si, nevymýšlím si,zapomněl,atd. Samozřejmě, že vždycky něco najde, nevim jak to dělá, ale najde a ukáže. Někdy už mi hygiena leze i krkem, vynechám, ale hned se k tomu zase vrátim. Proto mně dost zaráží, že by doktor udělal výplň do zubu při zanícených dásních a ne jednu, hned dvě. To je nějakej renonc pisatelky.


S panem doktorem problém nemám, chodila jsem k němu, chodím k němu a asi k němu budu chodit už pořád, vyhovuje mi, nevím proč bych měla měnit. A navíc, co v puse jednou udělá je držák a za svou pusu se nestydím.
Sandra Tom.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti