Washingtonova 17, Praha
Klinika Laser Esthetic (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod
221 66.....
739 08.....

Běžný termín

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť pos...

• jizvy
  • bolest
  • pooperační bolesti

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Němčina

Po letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla podstoupit liposukci a rozhodně toho nelituji! Výsledek je skvělý, pan doktor má zlaté ruce a je to skvělý člověk. Všichni na klinice Laser esthetic, kde pan doktor působí byli moc milí a prostředí bylo moc příjemné. Určitě doporučuji.

Veliká spokojenost s panem doktorem! Byla jsem u něho na klinice Laser esthetic na tumescenční liposukci a výsledek je skvělý, navíc mě moc potěšil jeho přístup a starostlivost. Cítila jsem se tam opravdu dobře.

Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti. Trápily mne faldíky na břiše a proto jsem se rozhodla pro liposukci. Vybrala jsem si kliniku Laser Esthetic a pana doktora Entnera. Svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Liposukci jsem podstoupila před půl rokem a výsledek je perfektní! Dříve jsem si kupovala konfekční velikost 40 a nyní se pohodlně vejdu do velikosti 38. Nejsem již nejmladší - je mi přes 50 let - proto jsem se obávala, aby po odsátí tuku kůže nevisela. Moje obavy byly zbytečné, kůže se krásně zatáhla. Jsem spokojena jak s výsledkem, tak i také s prostředím kliniky a milým přístupem celého personálu. Pan doktor je velmi milý člověk a má úžasný smysl pro humor. Při operaci na sále jsme se s ním a sestřičkou hodně nasmáli. Kliniku i pana doktora mohu vřele doporučit. Tereza S.

U pana doktora jsem si nechala odsát tuk nad koleny, výsledek je pro mě nepříjemný, jelikož každá noha je odsátá na jiném místě, tudíž každá vypadá i po opravě jinak.

U pana doktora Entnera jsem byla na tumescentní liposukci vnitřních stehen na klinice Laseresthetic a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Tlustší nohy mě trápily již od mládí a nemohla jsem se jich zbavit ani pravidelným cvičením, ale teď už mám konečně po problému. Pokud bych na sobě potřebovala ještě něco "upravit", je pro mě volba doktora jasná..

Běžný termín

Washingtonova 17, Praha