Ordinace specialisty - chirurgie
U Nikolajky 31, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Pan doktor je profesionál. Pakliže se objeví jakákoli komplikace je vždy připraven rychle pomoci.

Doporučuji tohoto lékaře,protože má profesionální a lidský přístup.Pokud musíte déle čekat v čekárně,pan doktor vám to vynahradí svojí péčí,kterou dáva každému pacientovi bez rozdílu.

Pan doktor Bednář umí velmi profesionálně vystupovat. Napětí při vyšetření se snaží snížit odvedením pozornosti na jiné téma, což je vhodné. Nechová se nadřazeně a před vyšetřením pacientovi vše srozumitelně vysvětlí. Na všechny pacienty si udělá dostatek času, což se občas projeví delším čekáním v čekárně. Jedinou nepříjemnou věcí (alespoň pro mě) jsou dřevěné dvěře do ordinace, skrz které jsou slyšet hlasy a používané přístroje. Pacient, který je na řadě může tudíž tušit, s jakým problémem je dotyčný u doktora.

U pana doktora se cítím velice dobře. I když jsem tam šel se strachem, ljeho idský přístup mi velice pomohl a získal plně mou důvěru. Nyní jsem k panu doktorovi dovedl i manželku a její kamarádku. Obě rovně ž panu doktorovi důvěřují a jsou spokojeny.Přeji si, aby bylo takových lékařů-specialistů více . Zákrok byl perfektní. Nezbývá než poděkovat.
Ing.Vladimír Dočkal

Jediná vada na kráse je vždy delší čekání v ordinaci, jinak naprosto příjemná spolupráce.

Tento lékař je vysoce arogantní ve svém chování k pacientům

U pana doktora jsem byla několikrát,cením si jeho profesionality,empatie,lidského přístupu a času,který každému pacientovi věnuje.Všem ho ráda doporučuji!

Diky onemocneni bakteriologickeho puvodu jsem donucena chodit na chirurgii pravidelne. U tohoto doktora jsem byla 2x a byla to pokazde pozitivni zkusenost. Je fakt, ze v jeho ordinaci ale stravite dost casu, nevim jestli je to lokalitou Vinohradske nemocnice, ale pokazde jsem cekala aspon 90 min, dokud jsem prisla na radu. Doporucuji.

Pan doktor Bednář je velmi kvalitní, profesionální a příjemný lékař. Odstranil mi menší tukovou bulku na očním víčku. Jizva je prakticky neviditelná, vše proběhlo bez komplikací, a proto mohu pana doktora jen vřele doporučit. Jitka Roučková

Doporučuji, jizva po odstranění znaménka v obličeji velikost zhruba 2 cm, se kompletně zhojila, nyní po 2 letech ji vidím asi jen já a musím se hodně soustředit. Efekt velmi dobrý, chirurgické odstranění jsem zvolila kvůli histologickému vyšetření, které bylo naštěstí negativní a to je pro mne podstatné!!