Adresa

U Nikolajky 31, Praha
Ordinace specialisty - chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

K
Ověřeny pacient

Doporučuji tohoto lékaře,protože má profesionální a lidský přístup.Pokud musíte déle čekat v čekárně,pan doktor vám to vynahradí svojí péčí,kterou dáva každému pacientovi bez rozdílu.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Bednář umí velmi profesionálně vystupovat. Napětí při vyšetření se snaží snížit odvedením pozornosti na jiné téma, což je vhodné. Nechová se nadřazeně a před vyšetřením pacientovi vše srozumitelně vysvětlí. Na všechny pacienty si udělá dostatek času, což se občas projeví delším čekáním v čekárně. Jedinou nepříjemnou věcí (alespoň pro mě) jsou dřevěné dvěře do ordinace, skrz které jsou slyšet hlasy a používané přístroje. Pacient, který je na řadě může tudíž tušit, s jakým problémem je dotyčný u doktora.


D
Ověřeny pacient

U pana doktora se cítím velice dobře. I když jsem tam šel se strachem, ljeho idský přístup mi velice pomohl a získal plně mou důvěru. Nyní jsem k panu doktorovi dovedl i manželku a její kamarádku. Obě rovně ž panu doktorovi důvěřují a jsou spokojeny.Přeji si, aby bylo takových lékařů-specialistů více . Zákrok byl perfektní. Nezbývá než poděkovat.
Ing.Vladimír Dočkal


T
Ověřeny pacient

Jediná vada na kráse je vždy delší čekání v ordinaci, jinak naprosto příjemná spolupráce.


H
Ověřeny pacient

Tento lékař je vysoce arogantní ve svém chování k pacientům


B
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla několikrát,cením si jeho profesionality,empatie,lidského přístupu a času,který každému pacientovi věnuje.Všem ho ráda doporučuji!


Diky onemocneni bakteriologickeho puvodu jsem donucena chodit na chirurgii pravidelne. U tohoto doktora jsem byla 2x a byla to pokazde pozitivni zkusenost. Je fakt, ze v jeho ordinaci ale stravite dost casu, nevim jestli je to lokalitou Vinohradske nemocnice, ale pokazde jsem cekala aspon 90 min, dokud jsem prisla na radu. Doporucuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor Bednář je velmi kvalitní, profesionální a příjemný lékař. Odstranil mi menší tukovou bulku na očním víčku. Jizva je prakticky neviditelná, vše proběhlo bez komplikací, a proto mohu pana doktora jen vřele doporučit. Jitka Roučková


Doporučuji, jizva po odstranění znaménka v obličeji velikost zhruba 2 cm, se kompletně zhojila, nyní po 2 letech ji vidím asi jen já a musím se hodně soustředit. Efekt velmi dobrý, chirurgické odstranění jsem zvolila kvůli histologickému vyšetření, které bylo naštěstí negativní a to je pro mne podstatné!!


Pan doktor Bednář je vynikající chirurg, proběhly čtyři operace. Léčení bez komplikací a jizvy nejsou patrné.To je má zkušenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti