Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologie Jiný

Krasne prostredi cele kliniky..Nejskvelejsi pi.Dr.! Pi
Dr.ma k lidem uzasny lidsky a empaticky pristup a je moc hodna...Cisteni kamene je u ni bezbolestne. Pristup k detem je skvely. Syn se u pi.Dr.vubec neboji. Tesim se, az k pi.Dr.pujdeme na jare poprve i s dcerou.

Velká spokojenost!Paní doktorku jsme navštívili se synem(2,5 roku),když už syn nemohk vydržet bolestí zubu a museli jsme jet tedy do Brna na pohotovost.Byl to synův první radikální zákrok!Vždy jen samé prohlídky.Nejen že byla velmi milá na syna,také vše vysvětlila co bude se zoubkem provádět a chválila jej,což synovi také moc pomáhalo!!Za mě má paní doktorka VELKÉ plus!Moc moc děkujeme!Syn byl po té jako vyměněný!

K paní doktorce chodím už mnoho let a jsem s ní velice spokojen. Předtím jsem vystřídal několik zubařů a zubařek, ale Dr. Kozumplíková je z nich určitě nejlepší. Snaží se každý zub nejdříve zachránit než sáhne k radikálnímu řešení.

Paní doktorka je velice příjemná, pěkné prostředí a i sestřičky jsou vstřícné. Ošetření mě nikdy moc nebolelo. Bohužel zuby, které mi ošetřila, se mi zevnitř po velmi krátké době opět zkazily. Dva roky jsem si stěžovala na mírnou bolest jednoho zubu, který mi až na moji žádost zrentgenovala s komentářem, že tam žádný problém nevidí. Nový lékař mi s jistotou konstatoval velmi patrný kaz, zub již nebylo možné zachránit, resp. bylo nutné vytáhnout nervy. U dalšího zubu si kazu rovněž nevšimla, přestože jsem upozorňovala na pobolívání. Nový lékař mě rovněž upozornil akutní zánět dásní. Dále pak mi zubař zkonstatoval dalších cca 5 menších kazů. Podotýkám, že jsme paní doktorku v posledních dvou letech navštívila asi 5x, tedy častěji, než by bylo nutné. Rozhodně tedy nedoporučuji.

Celkove smisene pocity - spise negativni.
Extrakce 2 zubů moudrosti proběhla v pořádku.
Následná sklerotizace hemangiomu již moc profesionální nebyla. Z 2-3 obstriku bylo najednou 8 - vsechny placene - hemangiom se nezmensoval ale naopak rost. Vysvetleni proc se pokracuje v typu lecby jenz nema vysledky bylo na velmi chabe urovni "ja vim co delam a co je vam do toho...". Prestoze technicke vybaveni dovolovalo exaktne urcit zda dochazi ke zmene ci nikoli, tak pres me upozorneni nebylo pouzito s argumentem "ze to neni potreba, protoze si pani doktorka pamatuje jak to pred 2 mesici vypadalo". Nakonec po mem duraznem pozadavku probehlo chirurgicke odstarneni ktere jiz problem vyresilo. Too mohlo byt provedeno jiz po 3 neuspesnych obstricich a usetril by se jak cas, tak penize.
Extrakce zborceneho mrtveho zubu probehla snad v poradku, ale po zakroku mi nebylo oznameno, ze doslo i k nechtenemu poskozeni sousedniho zubu (temer pulka byla odlomena) a to ani na kontrolni prohlidce ktera probehla tyden na to. Po tomto jsem totalne ztratil duveru a presel k jinemu lekari.
Tuto posledni zalezitost povazuji za vazne profesionalni selhani ktere by mezi pacientem a lekarem nikdy nemelo nastat = zatajeni skutecnosti.

U paní doktorky jsem byla, před skoro už 4 lety, na lehčím operativním zákroku dvou zubů (cysty)nic příjmeného.Díky jejímu profesionálnímu přístupu k pacientovi jsem vydržela oba zuby najednou:-). Pokud bych měla jít opět na takový zákrok, tak jedině k ní. Je velmi milá s trpělivá. Rozhodně doporučuji!!!

Výborná a milá paní doktorka, velmi příjemný mladý personál. Předem vysvětlí co a proč bude dělat, na rovinu řekne, že je něco drahé a neúčinné a navrhne lepší (pro vaši kapsu i zuby) řešení. Delší objednací lhůty - cca 4 týdny na ošetření, 6 týdnů na prevenci. Každé pondělí na objednání vykonává drobné chirurgické zákroky přímo v ordinaci. Hezké prostředí novostavby, 10 m od zastávky MHD, před domem menší parkoviště (dá se celkem slušně zaparkovat, ani moc není třeba spoléhat na štěstí).

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den prosím vás cera sem byl na zubní a dostal jsem aulin tablety na bolesti ale vůbec mi nepomáhají můžu to nám udělat třeba že jsi vemu 3 nebo 4 dene když jsem dostal od doktora 2 dene ? A nebo můžu jsi vzít i jiné léky

Aulin je analgetikum s prodlouženým účinkem a můžete si vzít 1 tbl za 12 hod.

Michaela Kraus Kozumplíková