Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologie Jiný

Skvělá zubařka! Extrakce 2 kořenů rychlá a naprosto bezbolestná, Vřele doporučuji.

Skvělá paní doktorka, trhání zubu perfektní - mohu srovnat už 5 různých akcí u jiných lékařů, v křesle jsem se ani neohřála a jako bonus to po celém dni ani nebolí.

Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologie Jiný

S paní doktorkou Kozumplíkovou starší mám jen dobré zkušenosti. Paní doktorka vstřícná, moc milá a šikovná. Trhání osmiček byl bezbolestný zákrok na dvě minuty.

Nedoporučuju. Jedná se o paní, která se chovala, jako by měla předem předpojatý názor a nebyla ochotná vidět věci z druhé strany. Chová se způsobem, kterému chybí kvalita čestnosti, objektivní nestrannosti, spravedlnosti a empatie a nerespektuje názor a stanovisko člověka, s kterým jedná. Vůbec mi nevyhovoval způsob a řešení problému. Nevyhovoval mi také přístup ke mě jako pacientovi, kterému chyběl aspekt partnerské a rovnocenné komunikace, je to paní, které, když jí byly řečeny určité informace, tak ona jakoby je smetla ze stolu a ani je vůbec neposlouchala, přišlo mi, že to neumí, že neumí naslouchat. Připadalo mi, že zapomněla, že jednala s lidskou bytostí. Je mi líto lidí, kteří s ní přijdou do styku. Recenze je podaná anonymně z velmi vážných důvodů, a to především GDPR.

Bohužel nemohu doporučit. Došlo ke skutečnostem, které vedly ke ztrátě důvěry mezi pacientem a lékařem, a kdy se i pacient cítil býti jakoby zrazen v tom smyslu, že nebylo zohledněno svěřené tajemství a nebylo se mnou zacházeno v souladu s tím, jak by si to člověk představoval, kdyby situaci vnímal dle toho, jak známe Pythagorovu přísahu. JE to paní, jejíž chování a hodnocení informací, které jí byly podány, působilo velice zaujatě a jakoby měla předem nastavený názor, od prvního okamžiku, kterým nic nehlo, ani pádné, na papíře napsané, argumenty, od jiných lékařů, které by měly mít vliv na to, jakým způsobem ona celou situaci vedla. Také mě hodně bolela anestezie, ale to je jen maličkost. Z důvodu nedostatečné laskavosti a empatie této paní nemohu podepsat celé svoje jméno, ale měla jsem tu smůlu s ní být v kontaktu.

Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologie Jiný

Paní doktorka byla moc hodná a velice milá personál byl také velice milý tuto návštěvu hodnotím velice dobře

Dnes mi paní doktorka Kozumplíková trhala osmičku a musím, říci, že to bylo naprosto v pohodě. Trpělivě počkala až zabere injekce, neváhala přidat další. Jsem moc spokojený.

Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologie Jiný

Krasne prostredi cele kliniky..Nejskvelejsi pi.Dr.! Pi
Dr.ma k lidem uzasny lidsky a empaticky pristup a je moc hodna...Cisteni kamene je u ni bezbolestne. Pristup k detem je skvely. Syn se u pi.Dr.vubec neboji. Tesim se, az k pi.Dr.pujdeme na jare poprve i s dcerou.

Velká spokojenost!Paní doktorku jsme navštívili se synem(2,5 roku),když už syn nemohk vydržet bolestí zubu a museli jsme jet tedy do Brna na pohotovost.Byl to synův první radikální zákrok!Vždy jen samé prohlídky.Nejen že byla velmi milá na syna,také vše vysvětlila co bude se zoubkem provádět a chválila jej,což synovi také moc pomáhalo!!Za mě má paní doktorka VELKÉ plus!Moc moc děkujeme!Syn byl po té jako vyměněný!

K paní doktorce chodím už mnoho let a jsem s ní velice spokojen. Předtím jsem vystřídal několik zubařů a zubařek, ale Dr. Kozumplíková je z nich určitě nejlepší. Snaží se každý zub nejdříve zachránit než sáhne k radikálnímu řešení.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den prosím vás cera sem byl na zubní a dostal jsem aulin tablety na bolesti ale vůbec mi nepomáhají můžu to nám udělat třeba že jsi vemu 3 nebo 4 dene když jsem dostal od doktora 2 dene ? A nebo můžu jsi vzít i jiné léky

Aulin je analgetikum s prodlouženým účinkem a můžete si vzít 1 tbl za 12 hod.

Michaela Kraus Kozumplíková