Chirurgie a dětská chirurgie
Národní obrany 49, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie a dětská chirurgie Jiný

Jsem překvapená hodnocením níže, mám úplně opačné zkušenosti, vždy odborný, osobní a skvělý přístup. Naopak velká pomoc právě při špatné dg víkendového úrazu z nemocnice. Na to, kolik pacientů vždy v čekárně je, je celý tým milý, přesný a umí se zasmát. Špičková péče...

Umístění: Chirurgie a dětská chirurgie Jiný

desetiletý syn po pádu na schodech si týden stěžuje na bolesti, má ruku znehybněnou. Po osetreni nas lekar instruoval při přetrvávajících bolestech přijít znovu. Bohužel jsme natrefili na tuto pani. Syna ani mně se vůbec nezeptala co a kde ho bolí, ani proč tam jsme, ruku povrchne prohlédla (20s) a od boku rovnou vystrelila, ze nic nevidi a nic mu neni. Po opakovanem upozorneni ze syn ma bolesti prohlásila, že ho nic bolet nemuze a ze bolesti pouze simuluje (syn je sportovec, chodil na box, a nikdy nesimuloval a nemá důvod ani kvůli škole, protože se tam po lockdownu vysloveně těší). Neprofesionální, odborne nepeclive a přezíravé jednani, v podstate syna odmitla vysetrit a osetrit, hlavni dojem byl ze pacienti ji obrezuji. Nasli jsme si jineho, poctiveho a pecliveho lekare.

Osobně paní doktorku nemůzu v žádném ohledu doporučit. Je arogantní a bez špetky empatie... Nedoporučuji už vůbec maminkám s dětmi. Jednou a na vždy stačilo.

Před třemi měsíci mě v ordinaci paní doktorky Glezgové ošetřoval mladý muž. Bohužel se mi nepředstavil a stejně tak ve zprávě mám razítko paní doktorky. I když mi na prvotním pracovišti špatně určili diagnózu z rtg a pán si to znovu telefonicky ověřoval, na kontrolní rtg už mě znovu neposlal. Jednoduše mě odbyl. Rychle jsem jela jinam, kde mi pochopitelně rtg udělali, aniž bych si o něj musel říct. Sem už nikdy více.

Přišla jsem k "paní"doktorce s bolavým ramenem. Přes hodinu jsem čekala v čekárně do které jsem přišla jako druhá a do ordinace šla jako poslední.Svlékla jsem, řekla mi, že jsem křivá a poslala mě pryč, že to není pro ni. Žádné doporučení, nic. Byla jsem tam cca jednu minutu, ani nechtěla vědět můj problém. Sestřička mi při oblíkání ještě podle řekla "Nezapomeňte na 30Kč". Takovou neprofesionalitu jsem ještě nezažila. A to mi stačil pouhý obstřik proti bolesti.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, ještě k tomu vždy dobře naladěná, usměvavá a empatická. Nic neponechá náhodě a vše podrobně vysvětlí. Já i můj bratr k ní chodíme už 11 let. Vřele doporučuji. Kdyby byli doktoři ve svých oborech všichni takoví profesionálové, měli bychom se velice dobře, bohužel tomu tak není :-(.
I díky sestřičce je atmosféra na chirurgii vždy příjemná, ač tam všichni chodíme převážně s nepříjemnostmi.

Velice děkujeme Veronika a Pavel Šárovi

K pani doktorce chodime cela rodina již 10
let a musíme jen chválit.příjemná,empaticka,jemná,proste profesionál.Díky za vse.

Paní dokrorka mi odstaranila několik znamének a ani jedno, a to i přes moji velkou prosbu, neodeslala na biopsii!!! Hrubá chyba!!!

svědomitá, empatická, vzdělaná , dobře naladěná

Milá a odpovědná lékařka, chodíme k ní všechny - i má dcera a matka. A právě u matky diagnostikovala vážné onemocnění, kterého si nevšiml ani praktický lékař. Byla s naší rodinou v kontaktu a vše pěkně vysvětlila.