Umístění: Minident s.r.o. ošetření zubního kazu

Velice milý ochotný pečlivý pan doktor milý přístup i pro takové co se bojí jako já uklidní pomůže děkuji vám.Také díky sestřičce.

Umístění: Minident s.r.o. Jiný

Pan doktor je sympaťák, profik a svoji profesi ovládá excelentne. Navíc super lidský přístup, absolutně bezbolestná péče. Škoda, že už nenabira nové pacienty ale žádný div. Takového zubaře by přál každý. Je tu to prostě borec!

Umístění: Minident s.r.o. ošetření zubního kazu

Představte si, že jste nebyli u zubaře skoro 13 let. Ano, tak moc se bojíte zubařů. Nebo spíš toho, co Vám můžou provést...Vrtání, trhání, mučení v křesle a další ty hrozné věci, co se můžou stát. Tak to přece nebudete riskovat, že.. Tak k nikomu nechodíte a spoléháte na to, že si ty zuby prostě čistíte dobře. (Nečistíte, ale o tom ještě nevíte).. Tak moc se bojíte zubařů.
Časem ale přeci jen trošku bilancujete a řeknete si, že když už Vaše dítě má zubaře, mohli byste jej mít taky. Jste přece dospělí, chcete jít příkladem.. Ale to není otákzka jednoho dne, že.. To chce čas. Tak moc se bojíte zubařů.
Jenže pak jste donuceni okolnostmi (konkrétně ulomením plomby, následně části zubu a poté nevyhnutelnou noční návštěvou zubní pohotovosti) a zubaře si pokusíte najít (protože další návštěvu pohotovosti už si zopakovat nechcete, že ne).
Ale Vy chcete dobrého zubaře, ne jen tak ledajakého. Takže musí být: schopný, hodný, vstřícný, lidský, se smyslem pro humor a velkým pochopením. Musí používat bezbolestnou vrtačku a taky kleště a další nástroje. A milou sestřičku musí mít. (To bývá někdy problém - když je dobrý doktor, sestřička je nepříjemná a naopak. Jakoby existovala jakási nepsaná rovnováha). Mno a pak Vám dojde, že přesně tohle máte úplně před nosem, protože k takovému zubaři a takové sestřičce chodíte s Vaší skoro šestiletou dcerou bezmála 2 roky. A Vy máte víc štěstí než rozumu, protože Vás vezme! (Velké díky!)
Když jsem šla k panu doktorovi Kotasovi poprvé v roli pacientky, byla jsem hrozně nervózní. "Co si o mně pomyslí, že jsem nebyla 13 let u zubaře?" Nepomyslel si nic, anebo to aspoň gentlemansky nedal najevo. Dokonce neproběhlo žádné mučení. Naopak - díky panu doktorovi a jeho milé sestřičce jsem přišla o strach a vlastně i o stud, co se týče mých zubů. Už jsem u něj byla asi 5x (ta paseka v mojí puse se po 13 letech sama neopraví, že) a včera jsem dokonce přišla o svou jedinou prohnilou osmičku a bez problému a vážně bez mučení.
Nicméně je mi vždy vysvětleno, co a jak se bude dít a pan doktor mi trpělivě odpovídá na (podle mě) někdy dost hloupé dotazy (protože po 13 letech prostě nemáte přehled, co je ve stomatologii normální a co ne). Dokonce si myslím, že má pan doktor Kotas i superschopnost. Dokáže překládat, co říkám, když mám odsávátko v puse a zákonitě mi nemůže být rozumět vůbec nic. A pan doktor reaguje a navíc správně. V tom musí něco být:)
Každopádně jsem moc ráda, že mám tak dobrého zubaře. A že ten má tak fajn sestřičku a ta rovnováha je naštěstí narušena. Nebo není a nějaká jiná ordinace to má fakt hodně zlé:).

I já se musím připojit k velmi kladnému hodnocení pana doktora Kotase a všem vřele doporučuji. Jsem mu velmi vděčná za trpělivost, lidský, milý přístup, profesionalitu a preciznost s jakou své povolání vykonává. Je znát, že svou profesí žije a je jí zcela oddán. Opravený a dotvořený poničený chrup je k nerozeznání od zdravých a původních zubů. Díky jeho trpělivosti, sympatickému a milému chování jsem se také zbavila panického strachu ze zubaře. Z těchto důvodů jsme k němu přešli celá rodina. Pana doktora nám seslalo samo nebe! Hluboká poklona.
Draha Skotáková, Brno

Pan doktor je nejlepší zubař, se kterým jsem se kdy setkala!!! Je velmi milý, příjemný, pečlivý a hlavně má neskutečnou trpělivost jak s námi dospělými, tak i s dětmi! Moje dcerka s AS má panickou hrůzu ze všech lékařů, ale pan doktor si ji získal svým přístupem i chováním. Velmi si ho oblíbila! Zároveň je to první a jediný zubař, u kterého vůbec otevřela pusu na prohlídku a za to jsem mu neskutečně vděčná! Pana doktora doporučuji na milion % a zároveň mu tímto chci moc poděkovat, za jeho úžasný lidský a zároveň profesionální přístup a samozřejmě naše velké díky patří i jeho skvělé sestřičce a paní doktorce Kotasové z dentální hygieny!!! Za naši celou rodinu, Petra Vrbová, Brno

Jelikož jsem problematický pacient z pohledu ústní hygieny a také můj chrup nebyl v příliš zdravém stavu, když jsem se k panu doktoru poprvé dostavil, mohu pana doktora Kotase jen doporučit. Všechny problémy vyřešil jak efektně, tak i efektivně. Přístup pana doktora v ordinaci byl vždy příjemný a tolerantní k mým problémům s dávícím reflexem, jež mne doprovází při každé návštěvě u zubaře. Prostě profesionál, který má na prvním místě spokojenost pacienta. Vždy jak odjíždím z kontroly, jsem tak šťastný, že mám právě takového stomatologa, který má pochopení pro mé nedostatky, tak se usmívám na všechny lidi, které potkám na ulici! (Sice jen polovinou úst z důvodu umrtvení části chrupu, ale tím to je specifičtější!) Celá rodina DOPORUČUJE!

Dobrý den, po návštěvě p.Kotase se již nebojím vstupu do ordinace a ukázat svůj chrup.Dentista porozumí obavám z bolesti,injekce pro umrtvení nebolí,není bolesti i vrtání kazu i bez injekce,je to machr ve svém oboru ,dokázal mi opravit kvalitně za45min 3 zuby včetně blomb.Těším se na další návštěvu i na svůj zdravý chrup.Díky perfektnímu profesiálnímu přístupu bych jiného zubaře už nevolila.Ryšková Český Těšín

Vřele doporučuji!! Profesionální přístup, opravený zlomený zub je k nerozeznání od původního. Všechny zákroky probíhají bezbolestně a k mé naprosté spokojenosti.

super zubař!!!!!!!!! doporičujíííííííííííííííííííí .perfektní přístup, pracovní i lidský , je to profesionál,děkuji

Děkuji panu doktorovi Kotasovi za jeho skvělý přístup, který mi pomohl zbavit se strachu ze zubařů!!!! Veškeré zákroky jsou bezbolestné... Vždy je příjemný, milý a pečlivý.. Určitě doporučuji. K.