I já se musím připojit k velmi kladnému hodnocení pana doktora Kotase a všem vřele doporučuji. Jsem mu velmi vděčná za trpělivost, lidský, milý přístup, profesionalitu a preciznost s jakou své povolání vykonává. Je znát, že svou profesí žije a je jí zcela oddán. Opravený a dotvořený poničený chrup je k nerozeznání od zdravých a původních zubů. Díky jeho trpělivosti, sympatickému a milému chování jsem se také zbavila panického strachu ze zubaře. Z těchto důvodů jsme k němu přešli celá rodina. Pana doktora nám seslalo samo nebe! Hluboká poklona.

Minident s.r.o. (mapa)

Ošetření kořenových kanálků

Dentální hygiena

Estetická stomatologie +4 Více

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Preventivní prohlídky

Draha Skotáková, Brno

Pan doktor je nejlepší zubař, se kterým jsem se kdy setkala!!! Je velmi milý, příjemný, pečlivý a hlavně má neskutečnou trpělivost jak s námi dospělými, tak i s dětmi! Moje dcerka s AS má panickou hrůzu ze všech lékařů, ale pan doktor si ji získal svým přístupem i chováním. Velmi si ho oblíbila! Zároveň je to první a jediný zubař, u kterého vůbec otevřela pusu na prohlídku a za to jsem mu neskutečně vděčná! Pana doktora doporučuji na milion % a zároveň mu tímto chci moc poděkovat, za jeho úžasný lidský a zároveň profesionální přístup a samozřejmě naše velké díky patří i jeho skvělé sestřičce a paní doktorce Kotasové z dentální hygieny!!! Za naši celou rodinu, Petra Vrbová, Brno

Jelikož jsem problematický pacient z pohledu ústní hygieny a také můj chrup nebyl v příliš zdravém stavu, když jsem se k panu doktoru poprvé dostavil, mohu pana doktora Kotase jen doporučit. Všechny problémy vyřešil jak efektně, tak i efektivně. Přístup pana doktora v ordinaci byl vždy příjemný a tolerantní k mým problémům s dávícím reflexem, jež mne doprovází při každé návštěvě u zubaře. Prostě profesionál, který má na prvním místě spokojenost pacienta. Vždy jak odjíždím z kontroly, jsem tak šťastný, že mám právě takového stomatologa, který má pochopení pro mé nedostatky, tak se usmívám na všechny lidi, které potkám na ulici! (Sice jen polovinou úst z důvodu umrtvení části chrupu, ale tím to je specifičtější!) Celá rodina DOPORUČUJE!

Dobrý den, po návštěvě p.Kotase se již nebojím vstupu do ordinace a ukázat svůj chrup.Dentista porozumí obavám z bolesti,injekce pro umrtvení nebolí,není bolesti i vrtání kazu i bez injekce,je to machr ve svém oboru ,dokázal mi opravit kvalitně za45min 3 zuby včetně blomb.Těším se na další návštěvu i na svůj zdravý chrup.Díky perfektnímu profesiálnímu přístupu bych jiného zubaře už nevolila.Ryšková Český Těšín

Vřele doporučuji!! Profesionální přístup, opravený zlomený zub je k nerozeznání od původního. Všechny zákroky probíhají bezbolestně a k mé naprosté spokojenosti.

super zubař!!!!!!!!! doporičujíííííííííííííííííííí .perfektní přístup, pracovní i lidský , je to profesionál,děkuji

Děkuji panu doktorovi Kotasovi za jeho skvělý přístup, který mi pomohl zbavit se strachu ze zubařů!!!! Veškeré zákroky jsou bezbolestné... Vždy je příjemný, milý a pečlivý.. Určitě doporučuji. K.

Michael Kotas,
Michael je archanděl, a Michael Kotas je zřejmě jeho bratr, jenže místo meče umně zachází s tolik obávanou vrtačkou. Při první návštěvě mě zcela zbavil strachu a svým přístupem člověka k člověku, nikoliv lékaře k pacientovi, mě zcela okouzlil. Mladý, zručný, progresivní, vstřícný, srdečný a hezký! Co více dodat. Jen aby takový zůstal, aby si nenechal vzít mladistvé nadšení časem, rutinou ani lidmi.
Čížová Dagmar, Bohumín

Ošetření kořenových kanálků