Adresa

Pražská 96,
Zubní klinika Ascendent (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně
  • bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní klinika Ascendent

Konečně jsem našla zubního lékaře, ke kterému se nebojím chodit (naopak se na návštěvy spíš těším) a kterému můžu věřit. Pan doktor Magura je opravdu odborník a co víc, je na něm vidět, že miluje svou práci.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní klinika Ascendent

K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si jeho služby vynachválit, platí to pro celou kliniku Ascendent, jeho práce je precizní, konzultace srozumitelné, práce s pacientem v průběhu zákroku je velmi uklidňujícího charakteru, návrh řešení mých problémů a zpracování časového plánu připravil velmi rychle s ohledem na průběh, návaznost úkonů a finanční zátěž pro pacienta. S jeho prací jsem jednoduše velmi spokojen.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní klinika Ascendent Zubné kazy

K p. Dr. Magurovi som začala chodiť ako študentka. Hneď prvá prehliadka ohromila profesionalitou, prístupom a osobným zanietenim p. Dr. v problematike môjho chrupu. Následne liečenie započalo kompletným vypracovaním liečebného plánu, pričom každý jeden krok bol prediskutovaný so mnou a prispôsobený mojím finančným možnostiam nakoľko som bola študentkou a samoplatcom. Napriek tomu p. Dr. odviedol fenomenálnu prácu za výrazne sťažených podmienok a môžem len súhlasiť s predošlým komentárom, že moje zuby vyzerajú akokeby nikdy neboli liečené a prirodzene zdravé. Nakoľko som oboznámená p. Dr. si taktiež dáva záležať aj na ďalšom vzdelávaní a zdokonaľovaní svojich zručností v oblasti mikroskopickej stomatológii, pričom nadobudnuté poznatky prenáša okamžite do praxe. Na základe profesionálneho a ľudského prístupu, ochote vysvetliť a diskutovať možnosti, viditeľným a trvácnym výsledkom môžem p. Dr. len vrelo všetkým odporúčať.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní klinika Ascendent Nespokojenost s předchozím lékařem

Skvělý přístup, precizní práce - navíc celou dobu pod mikroskopem. Pan doktor si dá na všem záležet - dokumentuje si stav před a stav po, takže reálně vidíte kvalitně odvedenou práci. Opravené zuby pak vypadají, jako by na nich ani žádné plomby nebyly. Takto má vypadat stomatologie 21. století.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně
  • bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog