Magura Dental Studio
Skorkovského 58, Brno

Přijímám: dospělí

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Perfektná práca, perfektný tím, perfektný výsledok, profesionalita, prístup k pacientovi, vybavenie na vysokej úrovni. Celková spokojnosť

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Pan doktor a jeho sestřička jsou jedním slovem ,,úžasní". Přes velké bolesti, se kterýma jsme za panem doktorem přicházela a myslela jsme si, ze to bez extrakce nepůjde. Me pak doktor přijal a hned mě utěšil. Jeho uklidňující přístup a profesionalita je neskutečná.

Děkuji moc za Vaše skvělé ručičky. EM

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Špičkový lékařský tým, reprezentativní front office a pro zákaznicky orientovaný přístup. Kombinace, která je velice vzácná a která nepotřebuje další komentář…
Na základě dlouhodobé spolupráce mohu vřele doporučit!

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Konečně po 30 letech mám moderního zubaře, který má osobní přístup, top výbavu, studio a vždy vyjde vstříc. Za tenhle servis si rád zaplatím.

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Pan doktor je velice pečlivý a má zájem nejen o svou práci, ale hlavně o své pacienty. V životě jsem netušila, že budu ráda chodit k zubaři a nebudu se bát po tolika nepřijemných zkušenostech jinde. Jde vidět, že se pan doktor neustále vzdělává a posouvá dále v oboru. Má kolem sebe velice šikovný tým a moc milou sestřičku. Vážím si komunikace s panem doktorem, kdy mi vždy všechno vysvětlí a navrhne možné řešení. Vždy jsem maximálně spokojená a moc děkuji za Vaši péči!

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Pan doktor Magura je opravdu muž na svém místě. Používá ty nejmodernější technologie, vše řeší do posledního detailu, na jeho pacientech mu záleží, vždy vše srozumitelně vysvětlí a poradí, jak správně o své zuby pečovat.
Trhal mi všechny osmičky na ráz, hotovo bylo za 30 minut. Jeho práce je precizní a během zákroku byl opravdu velmi empatický. Vždycky jsem se trhání zubů bála, ale s panem Magurou to byla úplně jiná zkušenost - takhle si představuji stomatologii 21. století. Následné léčení otoků po zákroku trvalo pouhé 2 dny. Ještě jsem nezažila, aby bylo trhání zubů tak nenásilné a pohodové. Těším se na další návštěvu u pana doktora.

Umístění: Magura Dental Studio Jiný

Pán doktor poskytuje vysoko nadštandardné a odborné služby, ktoré viem ako lekár odborne zhodnotiť. Aj preto k nemu cestujem až zo Slovenska. Vrelo odporúčam.

Umístění: Magura Dental Studio

Pan doktor je nejen profesionál, ale jde vidět, že jej zubařina skutečně baví. Vyzkoušel jsem několik zubařů. Po doporučení od známého, který k panovi doktorovi Magurovi také chodí, jsem jej navštívil a byl velice spokojený. Ze zubařů vyloženě fobii nemám, ale kdyby každý zubař přistupoval k pacientovi, tak jako pan doktor Magura, tak by se zubařů nebál už nikdo. Práce je precizní, se vším všudy. Pan doktor komunikuje, doporučuje, jde vidět, že jej práce baví a pro každý zub udělá maximum. Vrtal mi celkem dva zuby, zákroky nebolely a nebyly nijak extra nepříjemné. Navíc, i přesto, že zuby čistím poctivě dva až třikrát denně, mám tmavší, žlutý odstín. Pan doktor mi doporučil bělení zubů, které není nijak moc drahé, až na počáteční investici v podobě přesně padnoucích formiček. Je bezbolestné a výsledek mě velmi překvapil. Zuby jsou krásně bílé, nejsou přecitlivělé, snad jen během bělení. Pana doktora vřele doporučuji

Umístění: Magura Dental Studio

Konečně jsem našla zubního lékaře, ke kterému se nebojím chodit (naopak se na návštěvy spíš těším) a kterému můžu věřit. Pan doktor Magura je opravdu odborník a co víc, je na něm vidět, že miluje svou práci.

Umístění: Magura Dental Studio

K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si jeho služby vynachválit, platí to pro celou kliniku Ascendent, jeho práce je precizní, konzultace srozumitelné, práce s pacientem v průběhu zákroku je velmi uklidňujícího charakteru, návrh řešení mých problémů a zpracování časového plánu připravil velmi rychle s ohledem na průběh, návaznost úkonů a finanční zátěž pro pacienta. S jeho prací jsem jednoduše velmi spokojen.