Pražská 96,

• onemocnění zubní dřeně
  • bolesti zubů

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní klinika Ascendent

Pan doktor je nejen profesionál, ale jde vidět, že jej zubařina skutečně baví. Vyzkoušel jsem několik zubařů. Po doporučení od známého, který k panovi doktorovi Magurovi také chodí, jsem jej navštívil a byl velice spokojený. Ze zubařů vyloženě fobii nemám, ale kdyby každý zubař přistupoval k pacientovi, tak jako pan doktor Magura, tak by se zubařů nebál už nikdo. Práce je precizní, se vším všudy. Pan doktor komunikuje, doporučuje, jde vidět, že jej práce baví a pro každý zub udělá maximum. Vrtal mi celkem dva zuby, zákroky nebolely a nebyly nijak extra nepříjemné. Navíc, i přesto, že zuby čistím poctivě dva až třikrát denně, mám tmavší, žlutý odstín. Pan doktor mi doporučil bělení zubů, které není nijak moc drahé, až na počáteční investici v podobě přesně padnoucích formiček. Je bezbolestné a výsledek mě velmi překvapil. Zuby jsou krásně bílé, nejsou přecitlivělé, snad jen během bělení. Pana doktora vřele doporučuji

Umístění: Zubní klinika Ascendent

Konečně jsem našla zubního lékaře, ke kterému se nebojím chodit (naopak se na návštěvy spíš těším) a kterému můžu věřit. Pan doktor Magura je opravdu odborník a co víc, je na něm vidět, že miluje svou práci.

Umístění: Zubní klinika Ascendent

K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si jeho služby vynachválit, platí to pro celou kliniku Ascendent, jeho práce je precizní, konzultace srozumitelné, práce s pacientem v průběhu zákroku je velmi uklidňujícího charakteru, návrh řešení mých problémů a zpracování časového plánu připravil velmi rychle s ohledem na průběh, návaznost úkonů a finanční zátěž pro pacienta. S jeho prací jsem jednoduše velmi spokojen.

Umístění: Zubní klinika Ascendent Zubné kazy

K p. Dr. Magurovi som začala chodiť ako študentka. Hneď prvá prehliadka ohromila profesionalitou, prístupom a osobným zanietenim p. Dr. v problematike môjho chrupu. Následne liečenie započalo kompletným vypracovaním liečebného plánu, pričom každý jeden krok bol prediskutovaný so mnou a prispôsobený mojím finančným možnostiam nakoľko som bola študentkou a samoplatcom. Napriek tomu p. Dr. odviedol fenomenálnu prácu za výrazne sťažených podmienok a môžem len súhlasiť s predošlým komentárom, že moje zuby vyzerajú akokeby nikdy neboli liečené a prirodzene zdravé. Nakoľko som oboznámená p. Dr. si taktiež dáva záležať aj na ďalšom vzdelávaní a zdokonaľovaní svojich zručností v oblasti mikroskopickej stomatológii, pričom nadobudnuté poznatky prenáša okamžite do praxe. Na základe profesionálneho a ľudského prístupu, ochote vysvetliť a diskutovať možnosti, viditeľným a trvácnym výsledkom môžem p. Dr. len vrelo všetkým odporúčať.

Umístění: Zubní klinika Ascendent Nespokojenost s předchozím lékařem

Skvělý přístup, precizní práce - navíc celou dobu pod mikroskopem. Pan doktor si dá na všem záležet - dokumentuje si stav před a stav po, takže reálně vidíte kvalitně odvedenou práci. Opravené zuby pak vypadají, jako by na nich ani žádné plomby nebyly. Takto má vypadat stomatologie 21. století.

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně