Adadenta - Stomatologické centrum Háje
Kosmická 537, 14900 Praha 4 – Háje, Praha

Paní ,doktorka je i přes svůj věk - mladá- naprostá jednička. Nejlepší zubní lékař, kterého jsem doposud poznala. její práce je naprosto perfektní. Tři zubaři se snažili o bílou plombu, vždy prosvítala na vnější straně zubu, až paní doktorka bez problému vytvořila ten zázrak. A to nemluvím o náročném trhání zubu, po kterém, když jsem odcházela z ordinace, jsem nekrvácela, snad jen 3 kapky, zachráněném zubu atd.

Musím uznat, že můj panický strach ze zubařů pomalu opadá. Paní doktorka Šestáková je velmi milá a hodná. Opravdu upozorní, co kde zabolí a všechno krásně vysvětlí. Mohu jen doporučit :-)

Paní doktorka je tou nejlepší zubařkou, které jsem kdy potkala. Má lidský přístup, na nic si nehraje, dopředu vždy řekne, co kde píchne, nebo zabolí. Ze zubařů jsem vždycky měla strach a nechala jsem vždy vše na tu dobu, co to začalo bolet, ale od paní doktorky Šestákové odcházím s úsměvem na rtech :-) jen tak dál!