Zprávy

MUDr. Martin Lukeš
    Želetavská 5/1447, Praha

Vážení klienti, chtěli bychom Vás informovat o prázdninové provozní době naší kliniky. Pátek 1. 7. bude klinika uzavřena, pouze odběry 8:00 – 12:00, recepce bude k dispozici 8:00 – 13:00 Pondělí 4. 7. bude klinika z technických důvodů uzavřena Úterý 5. 7. státní svátek Středa 6. 7. státní svátek PO klinika uzavřena – kromě 18. 7. ÚT 8:30 – 13:00 14:00 – 16:00 ST 8:30 – 13:00 14:00 – 16:00 ČT 8:30 – 13:00 14:00 – 16:00 PÁ 8:30 – 14:00 Recepce Vám bude k dispozici PO 8:00 – 17:00 ÚT 8:00 – 17:00 ST 8:00 – 17:00 ČT 8:00 – 17:00 PÁ 8:00 – 15:00

• Adresa

Urosanté s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Hotovost

Jednorázová návštěva • 2 500 Kč

Program PREVENCE plus: roční registrace • 4 900 Kč

Program VIP • 15 000 Kč

Jednorázová návštěva- 2.500,- ● Jednorázová konzultace bez zápisu do dokumentace Prevence Plus- 4.900,- ● 1x ročně komplexní urolo...

• Urologické onemocnění

• urologie

Znalost jazyků

• Čeština,
    • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 500 Kč

4 900 Kč

15 000 Kč

Umístění: Urosanté s.r.o. Program VIP

Vynikající specialista a vynikající člověk. Manželovi diagnostikovali rakovinu a lékař u nás to bohužel neřešil. Pan doktor nabídl manželovi léčbu (spaceoar), zařídil ozářky. Manžel je v pořádku. Není spálený, prostě je v pohodě. Jsme moc a moc spokojeni. Zůstáváme v péči pana doktora a moc a moc děkujeme jemu i kolektivu lékařů a sester. Necítíte, že byste byli někomu na obtíž. Velké spokojenost a vřelé doporučení.

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

Před 3 měsíci jsem byl na zákroku u MUDr, Lukeše( ošetření hyperplazie prostaty metodou Rezum). Oceňuji profesionální přístup před i po zákroku. Můj stav se výrazně zlepšil. Určitě doporučuji všem těm, koho trápí stejné problémy .

Umístění: Urosanté s.r.o. Jiný

Pan doktor Lukeš mi provedl navigovanou biopsii prostaty, zcela profesionálně bez komplikací, bez bolesti, vysvětlil postup, byl empatický s velmi individuálním přístupem. Upozornil mě na běžné s výkonem spojené komplikace( bolest, krvácení , tlaky při močení, citlivé vylučování moči, stolice) , které v mém případě vůbec nepřišly, z čehož lze soudit že je i velmi manuálně zručný. Šikovný lékař v nejlepších letech.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

S vysokou profesionalitou lekařů i personálu zde dostanete nejen kvalitní urologické vyšetření ale i vstřícný lidský přístup (vzácná to kombinace v ČR). V příjemném prostředí čekárny i ambulance vše probíhalo k mé spokojenosti a tyto služby/servis mohu jen doporučit.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Mohu jen potvrdit nadstandardní a komplexní péči. Na této klinice si vždy připadám jako klient. Zkušení a velmi ochotní lékaři i sestry. Veškeré úkony mi byly trpělivě vysvětleny a vždy mi vyšli vstříc s ohledem na moje časové možnosti.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana doktora Lukeše se léčím s dlouholetými chronickými obtížemi a jako první mi nastavil léčbu tak, že pociťuji výrazné zlepšení. Prostředí kliniky je velmi příjemné, sestry vždy milé a profesionální. Určitě doporučuji.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor působil nesmírně příjemně a měl velmi "pro-zakaznicky" přístup. Žádné povyšování apod. Cítil jsem se v ordninaci velice uvolněně a za jeho přístup mu velmi děkuji.

Umístění: jiné místo Aplikace zl.zrn na PTC

Dnes můj otec absolvoval ambulantní zákrok v PTC na Bulovce.Vzhledem ke špatné zkušenosti z urologické ambulance v M.B.měl panickou hrůzu z očekávaného výkonu,ale pan Dr.Lukeš mu dokázal,že stejný výkon se dá "dělat" bezbolestně!Díky moc pane doktore....

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Urosanté s.r.o. Jednorázová návštěva

Velmi milý a vstřícný přístup pana doktora Lukeše i sestřičky, pan doktor rozptýlil moje obavy z vyšetření, takže příště bude návštěva u na klinice ještě příjemnější..

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor Lukeš je specialista na velice vysoké úrovni. Přístup k pacientovi a jeho problémům má pan doktor velice profesionální a citlivý. Vřele doporučuji.

• Urologické onemocnění

Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně
Andrologická sekce ČUS ČLS JEP
Onkologická sekce ČUS ČLS JEP
European Association of Urology
    • Členství v odborných a vědeckých organizacích:
    • 1994 kurz v urologické ultrasonografii
1997 kurz komplexní léčby karcinomu prostaty
2000 certifikát Endocrine Management of Prostate Cancer
2000 certifikát na TVT
2000 certifikát EAU (European School of Urology) Bladder reconstruction
2006 certifikát na laparoskopickou nefrektomii
2007 certifikát na laparoskopickou radikální prostatektomii
• od roku 2000 školitel postgraduálních kurzů – léčba lokálně pokročilého karcinomu prostaty
– transrektální ultrasonografie a punkční biopsie prostaty
    Zobrazit více

Znalost jazyků