Urosanté s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Hotovost

Jednorázová návštěva • 2 500 Kč

Program PREVENCE plus: roční registrace • 4 900 Kč

Program VIP • 15 000 Kč

Jednorázová návštěva- 2.500,- ● Jednorázová konzultace bez zápisu do dokumentace Prevence Plus- 4.900,- ● 1x ročně komplexní urolo...

• Urologické onemocnění

• 1999 - atestace II. stupně z urologie

• urologie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 500 Kč

4 900 Kč

15 000 Kč

Názory

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

S vysokou profesionalitou lekařů i personálu zde dostanete nejen kvalitní urologické vyšetření ale i vstřícný lidský přístup (vzácná to kombinace v ČR). V příjemném prostředí čekárny i ambulance vše probíhalo k mé spokojenosti a tyto služby/servis mohu jen doporučit.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Mohu jen potvrdit nadstandardní a komplexní péči. Na této klinice si vždy připadám jako klient. Zkušení a velmi ochotní lékaři i sestry. Veškeré úkony mi byly trpělivě vysvětleny a vždy mi vyšli vstříc s ohledem na moje časové možnosti.

Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

U pana doktora Lukeše se léčím s dlouholetými chronickými obtížemi a jako první mi nastavil léčbu tak, že pociťuji výrazné zlepšení. Prostředí kliniky je velmi příjemné, sestry vždy milé a profesionální. Určitě doporučuji.

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor působil nesmírně příjemně a měl velmi "pro-zakaznicky" přístup. Žádné povyšování apod. Cítil jsem se v ordninaci velice uvolněně a za jeho přístup mu velmi děkuji.

Umístění: jiné místo Aplikace zl.zrn na PTC

Dnes můj otec absolvoval ambulantní zákrok v PTC na Bulovce.Vzhledem ke špatné zkušenosti z urologické ambulance v M.B.měl panickou hrůzu z očekávaného výkonu,ale pan Dr.Lukeš mu dokázal,že stejný výkon se dá "dělat" bezbolestně!Díky moc pane doktore....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urosanté s.r.o. Jednorázová návštěva

Velmi milý a vstřícný přístup pana doktora Lukeše i sestřičky, pan doktor rozptýlil moje obavy z vyšetření, takže příště bude návštěva u na klinice ještě příjemnější..

Umístění: Urosanté s.r.o.

Pan doktor Lukeš je specialista na velice vysoké úrovni. Přístup k pacientovi a jeho problémům má pan doktor velice profesionální a citlivý. Vřele doporučuji.

G
Umístění: Urosanté s.r.o.

Již při první návštěvě jsem byl překvapen příjemným a moderním prostředím. Ačkoliv jsem šel na ošetřovnu s nervozitou, čekalo mě už po příchodu milé uvítání. Interiér působí útulným dojmem a především nadstandartně, než jak by člověk čekal. To mě příjemně překvapilo. Pan doktor Lukeš jednal profesionálně nejen jako lékař, ale i jako člověk. Nemáte o sobě pocit jako o zboží na běžícím páse, ale jako o pacientovi, se kterým je zacházeno s pečlivostí a úctou. Nervozita se rozplynula hned na začátku rozhovoru a já už teď vím, že na další setkání se mohu těšit, než se něčeho obávat. Rozhodně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urosanté s.r.o. Program PREVENCE plus: roční registrace

Se svými problémy jsem přišla za panem doktorem Lukešem na základě pozitivních ohlasů a děkovných slůvek jeho pacientů na těchto web. stránkách. Ano, pan doktor Lukeš je profesionální ve všech směrech. Spadl ze mě ranec obav a jsem moc ráda, že je také i mým panem doktorem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Urosanté s.r.o. Jednorázová návštěva

Jedno z nejhorších vyšetření pro muže je bezesporu cystoskopie. Zdali se jí bojíte, doporučuji kliniku pana doktora Lukeše. Zde je uděláno všechno proto, aby vyšetření bylo co nejméně nepříjemné a bolestivé.

• Urologické onemocnění

Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně
Andrologická sekce ČUS ČLS JEP
Onkologická sekce ČUS ČLS JEP
European Association of Urology
  • Členství v odborných a vědeckých organizacích:
  • 1994 kurz v urologické ultrasonografii
1997 kurz komplexní léčby karcinomu prostaty
2000 certifikát Endocrine Management of Prostate Cancer
2000 certifikát na TVT
2000 certifikát EAU (European School of Urology) Bladder reconstruction
2006 certifikát na laparoskopickou nefrektomii
2007 certifikát na laparoskopickou radikální prostatektomii
• od roku 2000 školitel postgraduálních kurzů – léčba lokálně pokročilého karcinomu prostaty
– transrektální ultrasonografie a punkční biopsie prostaty
Zobrazit více

Znalost jazyků