Martin Kouda, chirurg Praha

MUDr. Martin Kouda

Chirurg, Proktolog Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné náměstí 22, 110 00 Praha 1, Praha
CHIMARE clinic s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
27 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

MUDr. Koudu jsem vyhledal z důvodu akutního problému. Setřička i pan doktor byli velmi milí. Detailní vysvětlení vyšetření, anamenézy a následného zákroku. Vše bylo rychlé a bezbolestné. Mohu jen doporučit.


M
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

Nemám co bych vytkl. Nebudu říkat, že vyšetření konečníku je příjemná věc a vždy se na to těším, ale pak doktor je dokonalý profesionál s trpělivostí a lidským přístupem a opravdu se snaží pomoci. Většina vyšetření jde na pojišťovnu, takže mě kontrola i následný zákrok stál pouze pár korun, byl bych ale ochoten zaplatit i mnohem víc.


K
Ověřeny pacient
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsem se bála, protože jsem před 4 lety byla u jiného lékaře na proktologii a toto vyšetření bylo tenkrát velmi bolestivé a ponižující...
Bála jsem se ale zbyteně. Pan doktor byl velmi lidský, empatický, vše důkladně vysvětlil, při vyšetření mi říkal, co bude dělat a jak to budu cítit, takže jsem neměla pocit, že bych byla ponížena tím, že vystrkuji svůj nahý zadek na někoho...
Jsem velmi ráda za takového lékaře a vřele doporučuji, aby ti, kteří se bojí, odhodili svůj strach a stud a šli na ošetření včas!


M
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

Oceňuji zejména profesionální a zároveň lidský přístup. Operace píštěle u kostrče Limbergovou metodou proběhla bez jakýchkoli komplikací, za dva měsíce úplně zahojeno. Doporučuji.


E
Ověřeny pacient
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o.

Doporučuji. Pan doktor vše vysvětlí, uklidní. Výkony, které jsem absolvovala, byly bez komplikací. Léčba rychlá a účinná. Stojí to za to připlatit. Sestřička je také moc milá.


Ověřeny pacient
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. hemoroidy

MUDr,.Kouda je lékař na svém místě, odborník skvělý,pomůže radou, má citlivý přístup k pacientům, je ochotný, sdílný. Péče výborná, i když se platí a ne málo, přece jen to za to stojí vzhledem k péči ve veřejném zdravotnictví.


R
Ověřeny pacient
Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Svědění konečníku

Musím říct že jsem se ještě nesetkal s tak lidským přístupem pana Doktora Koudy k pacientovi, sestra taky perfektní při vyšetření zachovala diskrétnost prostě smekam..pan doktor Kouda mi vše důkladně vysvětlil a ukázal na připravené dokumentaci v lednu jdu na odstranění hemeroidu 2-3 stupně metodou Hal-Help.Tuto návštěvu jsem odkládal několik let a můžu říct jen to že stud tady opravdu není na místě .Kéž by naše zdravotnictví takto fungovalo všude!!!!!


G
Ověřeny pacient

K doktoru Koudovi jsem šel s hemoroidy. Perfektně je zvládl. Má excelentní profesionální i lidský přístup, ale to není všechno. Od roku 2011 jsem se léčil s cystou a píštělem, prošel jsem přes tři operace a půltucet lékařů, kteří všichni byli nemastní, neslaní a neschopní. Doktor Kouda navrhl radikální řešení a zítra nastane operace. Snad dopadne dobře. Pokud ano, budu litovat jen toho, že zde není možné dát deset hvězdiček. Pokud by v ČR byli všichni lékaři s takovým přístupem a profesionalitou, jakou projevuje doktor Kouda, nevadilo by mi ani soukromé zdravotnictví :)


Ověřeny pacient

K panu doktori jsem původně šel na operaci laserem vnitřích hemeroidů. Správně mi diagnostikoval ještě fisuru, kterou bylo třeba vyléčit ještě před operací. Fisuru jsem léčil dilatací a po určité době pan doktor konstatoval, že je vyléčená. Takže jsem šel na laser, který dopadl dobře.
Bohužel se ukázalo, že chronická fisura vyléčená nebyla a navíc se vytvořila ještě pištěl, která s ní patrně souvisela. Obojí muselo být odstraněno chirurgicky v nemocnici s následnou 3 měsíce trvající rekonvalescencí.


J
Ověřeny pacient

Kombinaci profesionálního a lidského přístupu pan doktor umí na jedničku. Vše detailně vysvětlí, probere. Opravdu není nic co bych mohl vytknout. Sestřička taktéž velice příjemná a milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý večer,
  má maminka má brennerův tumor v malé pánvy. nádor je již velkáý cca. 10 cm.. zasáhl hlavní cévu v noze.. na klinice nám řekli,že je tento nádor neoperovatelný díky této cévě. Napadlo mě, pokud by nešla amputovat noha, což jí navrhli i v motole v Praze.. co si o tom myslíte? jsem vážně již neštasná, mamince je pouhých 41 let :(

  Dobrý den,
  k doporučení vhodného postupu v tomto případě je nutné posouzení řady faktorů (zobrazovacích vyšetření, celkového stavu pacienta, technické možnosti odstranění nádoru, možnosti cévní náhrady....), což jistě v nemocnici Motol v týmu odborníků (onkolog, chirurg, ortoped, cévní chirurg, internista, rentgenolog....) posoudili. Jelikož v nemocnici Motol také pracuji a operuji, předpokládám souhlasné stanovisko s jejich navrženým postupem.

  MUDr. Martin Kouda

 • Dobrý den pane doktore.Mám na Vás dotaz.Prodělala jsem operaci hemeroidů jak vnějších, tak i vnitřních. Vnitří longovou metodou a vnější chirurgicky. Jenže bohužel konečník nevypadá moc dobře.Po stránce esteticky. Mám hodně vytáhlou kůži a mám i výčnělky. Na vašich stránkách jsem se dočetla, že toto odstraňujete. Chtěla jsem se tedy zeptat, když tohle odstraňujete operativně, zda jde jen o vnější zákrok a nebo budu mít opět dren v konečníku? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem L.

  Dobrý den. Výčnělky (kožní řasy, duplikatury) se odstraňují dle rozsahu a velikosti v lokální nebo celkové anestezii. Jedná se o snesení nadbytečné (povytažené kůže) z okraje řitního otvoru s provedením tzv. plastiky anu, (to znamená "vyhlazení" ). Pokud jsou vnitřní hemoroidy vyřešeny, do řitního kanálu se nezasahuje, výkon se provádí pouze zevně (dren tedy není potřeba). Indikací k tomuto zákroku je, že výčnělky pacienta obtěžují z hygienických, estetických nebo kosmetických důvodů.

  MUDr. Martin Kouda

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti