Martin Kouda, chirurg Praha

Chirurg, Proktolog Více

Senovážné náměstí 22, 110 00 Praha 1, Praha
CHIMARE clinic s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem si nechala chirurgicky odstranit kožní řasu po hemeroidu. Zákrok byl proveden velmi kvalitně, pan doktor byl příjemný.
Jediné, co bych vytkla, byly nedostatečné informace o režimu po zákroku. Po zákroku je určitě dobré užívat přípravek na změkčení stolice (laktulózu), což mě naštěstí napadlo samo od sebe, pan doktor to nezmínil. Bez přípravku tohoto typu by to jinak bylo extrémně nepříjemné.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

K panu doktoru Koudovi jsem se dostavil s píštělem (sinus pilonidalis), který mi operovali jinde a problém se vrátil. Po zákroku pana doktora mám již cca 10 let klid a chtěl bych mu touto cestou poděkovat a vyzdvihnout jeho dovednosti a přístup. Díky!

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

MUDr. Koudu jsem vyhledal z důvodu akutního problému. Setřička i pan doktor byli velmi milí. Detailní vysvětlení vyšetření, anamenézy a následného zákroku. Vše bylo rychlé a bezbolestné. Mohu jen doporučit.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

Nemám co bych vytkl. Nebudu říkat, že vyšetření konečníku je příjemná věc a vždy se na to těším, ale pak doktor je dokonalý profesionál s trpělivostí a lidským přístupem a opravdu se snaží pomoci. Většina vyšetření jde na pojišťovnu, takže mě kontrola i následný zákrok stál pouze pár korun, byl bych ale ochoten zaplatit i mnohem víc.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsem se bála, protože jsem před 4 lety byla u jiného lékaře na proktologii a toto vyšetření bylo tenkrát velmi bolestivé a ponižující...
Bála jsem se ale zbyteně. Pan doktor byl velmi lidský, empatický, vše důkladně vysvětlil, při vyšetření mi říkal, co bude dělat a jak to budu cítit, takže jsem neměla pocit, že bych byla ponížena tím, že vystrkuji svůj nahý zadek na někoho...
Jsem velmi ráda za takového lékaře a vřele doporučuji, aby ti, kteří se bojí, odhodili svůj strach a stud a šli na ošetření včas!

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Jiný

Oceňuji zejména profesionální a zároveň lidský přístup. Operace píštěle u kostrče Limbergovou metodou proběhla bez jakýchkoli komplikací, za dva měsíce úplně zahojeno. Doporučuji.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o.

Doporučuji. Pan doktor vše vysvětlí, uklidní. Výkony, které jsem absolvovala, byly bez komplikací. Léčba rychlá a účinná. Stojí to za to připlatit. Sestřička je také moc milá.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. hemoroidy

MUDr,.Kouda je lékař na svém místě, odborník skvělý,pomůže radou, má citlivý přístup k pacientům, je ochotný, sdílný. Péče výborná, i když se platí a ne málo, přece jen to za to stojí vzhledem k péči ve veřejném zdravotnictví.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Svědění konečníku

Musím říct že jsem se ještě nesetkal s tak lidským přístupem pana Doktora Koudy k pacientovi, sestra taky perfektní při vyšetření zachovala diskrétnost prostě smekam..pan doktor Kouda mi vše důkladně vysvětlil a ukázal na připravené dokumentaci v lednu jdu na odstranění hemeroidu 2-3 stupně metodou Hal-Help.Tuto návštěvu jsem odkládal několik let a můžu říct jen to že stud tady opravdu není na místě .Kéž by naše zdravotnictví takto fungovalo všude!!!!!

G

K doktoru Koudovi jsem šel s hemoroidy. Perfektně je zvládl. Má excelentní profesionální i lidský přístup, ale to není všechno. Od roku 2011 jsem se léčil s cystou a píštělem, prošel jsem přes tři operace a půltucet lékařů, kteří všichni byli nemastní, neslaní a neschopní. Doktor Kouda navrhl radikální řešení a zítra nastane operace. Snad dopadne dobře. Pokud ano, budu litovat jen toho, že zde není možné dát deset hvězdiček. Pokud by v ČR byli všichni lékaři s takovým přístupem a profesionalitou, jakou projevuje doktor Kouda, nevadilo by mi ani soukromé zdravotnictví :)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer,
má maminka má brennerův tumor v malé pánvy. nádor je již velkáý cca. 10 cm.. zasáhl hlavní cévu v noze.. na klinice nám řekli,že je tento nádor neoperovatelný díky této cévě. Napadlo mě, pokud by nešla amputovat noha, což jí navrhli i v motole v Praze.. co si o tom myslíte? jsem vážně již neštasná, mamince je pouhých 41 let :(

Dobrý den,
k doporučení vhodného postupu v tomto případě je nutné posouzení řady faktorů (zobrazovacích vyšetření, celkového stavu pacienta, technické možnosti odstranění nádoru, možnosti cévní náhrady....), což jistě v nemocnici Motol v týmu odborníků (onkolog, chirurg, ortoped, cévní chirurg, internista, rentgenolog....) posoudili. Jelikož v nemocnici Motol také pracuji a operuji, předpokládám souhlasné stanovisko s jejich navrženým postupem.

MUDr. Martin Kouda

Dobrý den pane doktore.Mám na Vás dotaz.Prodělala jsem operaci hemeroidů jak vnějších, tak i vnitřních. Vnitří longovou metodou a vnější chirurgicky. Jenže bohužel konečník nevypadá moc dobře.Po stránce esteticky. Mám hodně vytáhlou kůži a mám i výčnělky. Na vašich stránkách jsem se dočetla, že toto odstraňujete. Chtěla jsem se tedy zeptat, když tohle odstraňujete operativně, zda jde jen o vnější zákrok a nebo budu mít opět dren v konečníku? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem L.

Dobrý den. Výčnělky (kožní řasy, duplikatury) se odstraňují dle rozsahu a velikosti v lokální nebo celkové anestezii. Jedná se o snesení nadbytečné (povytažené kůže) z okraje řitního otvoru s provedením tzv. plastiky anu, (to znamená "vyhlazení" ). Pokud jsou vnitřní hemoroidy vyřešeny, do řitního kanálu se nezasahuje, výkon se provádí pouze zevně (dren tedy není potřeba). Indikací k tomuto zákroku je, že výčnělky pacienta obtěžují z hygienických, estetických nebo kosmetických důvodů.