Senovážné náměstí 22, 110 00 Praha 1, Praha
CHIMARE clinic s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o.

Doporučuji. Pan doktor vše vysvětlí, uklidní. Výkony, které jsem absolvovala, byly bez komplikací. Léčba rychlá a účinná. Stojí to za to připlatit. Sestřička je také moc milá.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. hemoroidy

MUDr,.Kouda je lékař na svém místě, odborník skvělý,pomůže radou, má citlivý přístup k pacientům, je ochotný, sdílný. Péče výborná, i když se platí a ne málo, přece jen to za to stojí vzhledem k péči ve veřejném zdravotnictví.

Umístění: CHIMARE clinic s.r.o. Svědění konečníku

Musím říct že jsem se ještě nesetkal s tak lidským přístupem pana Doktora Koudy k pacientovi, sestra taky perfektní při vyšetření zachovala diskrétnost prostě smekam..pan doktor Kouda mi vše důkladně vysvětlil a ukázal na připravené dokumentaci v lednu jdu na odstranění hemeroidu 2-3 stupně metodou Hal-Help.Tuto návštěvu jsem odkládal několik let a můžu říct jen to že stud tady opravdu není na místě .Kéž by naše zdravotnictví takto fungovalo všude!!!!!

G

K doktoru Koudovi jsem šel s hemoroidy. Perfektně je zvládl. Má excelentní profesionální i lidský přístup, ale to není všechno. Od roku 2011 jsem se léčil s cystou a píštělem, prošel jsem přes tři operace a půltucet lékařů, kteří všichni byli nemastní, neslaní a neschopní. Doktor Kouda navrhl radikální řešení a zítra nastane operace. Snad dopadne dobře. Pokud ano, budu litovat jen toho, že zde není možné dát deset hvězdiček. Pokud by v ČR byli všichni lékaři s takovým přístupem a profesionalitou, jakou projevuje doktor Kouda, nevadilo by mi ani soukromé zdravotnictví :)

K panu doktori jsem původně šel na operaci laserem vnitřích hemeroidů. Správně mi diagnostikoval ještě fisuru, kterou bylo třeba vyléčit ještě před operací. Fisuru jsem léčil dilatací a po určité době pan doktor konstatoval, že je vyléčená. Takže jsem šel na laser, který dopadl dobře.
Bohužel se ukázalo, že chronická fisura vyléčená nebyla a navíc se vytvořila ještě pištěl, která s ní patrně souvisela. Obojí muselo být odstraněno chirurgicky v nemocnici s následnou 3 měsíce trvající rekonvalescencí.

Kombinaci profesionálního a lidského přístupu pan doktor umí na jedničku. Vše detailně vysvětlí, probere. Opravdu není nic co bych mohl vytknout. Sestřička taktéž velice příjemná a milá.

V srpnu tohoto roku 2014 jsem byl u pana doktora MUDr Koudy na koloskopii. Ze všeho kolem ní jsem nabyl jasného názoru, že je to profesionál každým coulem, protože:

Jasně a trpělivě Vám vysvětlí Vaší zdravotní situaci a i její možná řešení. Finanční stránku věci řeší seriózně, vkusně a s citem. Celou dobu se cítíte jako člověk s důstojností a né jako nějaký výdělečný produkt. Pro ty co mají obavy z bolesti: zákrok mi byl na mou žádost proveden bez utěšujících prostředků. Nebyl jsem první, není to tak neběžné. Nic hrůzného se nekonalo. Je to hodně také o hlavě toho pacienta, jakou má fantazii. Je to sice občas cítit, ale asi jako když se napijete na ovoce a pobolívá Vás pak chvílema břicho. Dokonce jsme si mohli společně i s milou sestřičkou povídat. Výhoda toho je, že nejste jste po zákroku omámen utišujícími prostředky, ale svěží a radostnej i díky svý chlapský ješitnosti...

Jindřich Lípa

Moc doporučuji. Výborná komunikace se sestrickou,která je velmi mila a ochotná a pak doktor je úžasný. Vše vysvětlí a pomůže vyřešit vaše problémy.

Pan doktor je velice milý, udělá si na vás opravdu dostatek času, vše vám podrobně vysvětlí a navrhne vám různé léčebné metody daného problému. Při vyšetření je velice citlivý. Navíc jste objednaný na konkrétní čas a v ten také vstupujete do ordinace, žádné čekání! Sestřička je rovněž velice příjemná a ochotná. Byla jsem již u dvou předchozích proktologů a je zázrak, že po tom všem co jsem s těmito dvěma předchozími lékaři zažila, existuje někdo lidský, rozumný a milý.

Pan Doktor je velice přijemný a trpělivý, pomohl mi s hemoroidy po porodu. Velice profesionální přístup, doporučuji!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer,
    má maminka má brennerův tumor v malé pánvy. nádor je již velkáý cca. 10 cm.. zasáhl hlavní cévu v noze.. na klinice nám řekli,že je tento nádor neoperovatelný díky této cévě. Napadlo mě, pokud by nešla amputovat noha, což jí navrhli i v motole v Praze.. co si o tom myslíte? jsem vážně již neštasná, mamince je pouhých 41 let :(

Dobrý den,
    k doporučení vhodného postupu v tomto případě je nutné posouzení řady faktorů (zobrazovacích vyšetření, celkového stavu pacienta, technické možnosti odstranění nádoru, možnosti cévní náhrady....), což jistě v nemocnici Motol v týmu odborníků (onkolog, chirurg, ortoped, cévní chirurg, internista, rentgenolog....) posoudili. Jelikož v nemocnici Motol také pracuji a operuji, předpokládám souhlasné stanovisko s jejich navrženým postupem.

MUDr. Martin Kouda

• Dobrý den pane doktore.Mám na Vás dotaz.Prodělala jsem operaci hemeroidů jak vnějších, tak i vnitřních. Vnitří longovou metodou a vnější chirurgicky. Jenže bohužel konečník nevypadá moc dobře.Po stránce esteticky. Mám hodně vytáhlou kůži a mám i výčnělky. Na vašich stránkách jsem se dočetla, že toto odstraňujete. Chtěla jsem se tedy zeptat, když tohle odstraňujete operativně, zda jde jen o vnější zákrok a nebo budu mít opět dren v konečníku? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem L.

Dobrý den. Výčnělky (kožní řasy, duplikatury) se odstraňují dle rozsahu a velikosti v lokální nebo celkové anestezii. Jedná se o snesení nadbytečné (povytažené kůže) z okraje řitního otvoru s provedením tzv. plastiky anu, (to znamená "vyhlazení" ). Pokud jsou vnitřní hemoroidy vyřešeny, do řitního kanálu se nezasahuje, výkon se provádí pouze zevně (dren tedy není potřeba). Indikací k tomuto zákroku je, že výčnělky pacienta obtěžují z hygienických, estetických nebo kosmetických důvodů.

MUDr. Martin Kouda