Nemocnice na Bulovce
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice na Bulovce Zduřelá burza

MUDr. Kafuňek mi operoval zduřelou burzu a obrušoval kloub.
Podle recenzí jsem se bála pana Kafuňka a skutečně mi napoprvé připadal docela "ostrý". Nic to ovšem nemění na tom, že byl zcela věcný, vše mi vysvětlil jasně, i rentgeny a postup operace i jak dlouho bude pravděpodobně trvat rekonvalescence. Operována jsem byla v Brandýse n. L. Vše se rychle zhojilo a nyní po dvou měsících, nemít jizvu, nic nepoznám. ☺ Čekací doba je sice nepříjemná, ale zato se mi pan doktor se sestřičkou opravdu věnovali, když už jsem přišla na řadu. A musím dodat, že při posledních dvou návštěvách jsem odcházela s milým pocitem nejen z hojící se nohy. Panu doktorovi velmi děkuji.

Mudr. Kafunek mi v Brandyske nemocnici operoval pretrzeny krizovy vaz. Jsem velice spokojena s vysledkem operace. Jsem rok po operaci a mohu sportovat v plnem rozsahu jako pred urazem.

MUDr.Kafuněk mne operovat meniskus v únoru 2016. S výsledkem jsem spokojená.
Hodně chodím delší výlety a tak to pak trochu bolí. Ale to je už můj problém a také vyšší věk. Koleno zklidním, doplním kolagen a jde se znovu. Chce to hlavně posilovat celé tělo.Ta bolest se domnívám, vychází ze špatného postavení kloubu. Tak nesvádět bolest na špatnou operaci a zapracovat na posílení střední části těla. To vřele doporučuji.

doktor Kafuněk mi operoval utržený meniskus a při té příležitosti mi rovnou zbrousil výrůstky na čéšce. Jsem 3 měsíce po operaci a jizvy nejsou už téměř vidět, rekonvalescence byla velmi rychlá. S doktorem jsem byla více než spokojena, mluví věcně ale srozumitelně a zdá se mi pohodový a dobře naladěný. 100% bych doporučila.

Nesouhlasím s níže uvedenými negativními hodnoceními. Pan MUDr. Kafuněk mě před rokem operoval rameno, které dodnes výborně drží, rekonvalescence byla blesková, komplikace absolutně žádné. Nebýt jizvy, ani si už dneska nevzpomenu, že mám to rameno operované (a to mě od toho zákroku odrazovalo několik lidí, i z řad lékařů). Pan Kafuněk odvedl stoprocentní práci a za to mu patří můj obrovský dík. Jestli nehraje s pacienty během ordinačních hodin paci-pacičky, to je mi upřímně fuk.

Pan doktor Kafuněk je evidentně profesionál a své práci rozumí. Podal nejsrozumitelnější výklad problému, s jakým jsem se kdy setkala, navíc zodpověděl každý dotaz k mé spokojenosti a tak, abych ho i já jako laik pochopila. Podle mého udělal skutečně maximum. Chválím a doporučuji.

Pan Kafuněk má opravdu svérázný přístup ale je to dobrý doktor. Byla jsem u něj včera 8.2.2010 a fakt se mi věnoval, sestra trochu morouz, ale jinak super, fakt má dost takových věčných stěžovatelů, musí vidět že máte opravdu problém. zatím mu děkuji a budu s ním pokračovat i nadále. Ze všech ortopedů mi zatím jen on pomohl.

Výborný, ochotný, odborně zdatný. Díky.

Doktor Kafuněk je trochu morous a občas mě svým svérázným přístupem dost zaskočil. Člověk si na jeho přístup musí zvyknout. V čekárně jsou vždy dlouhé fronty, tím myslím klidně i hodinu a půl čekání. Ale to je tím, že se pacientům opravdu věnuje. Když máte otázky klidně s vámi stráví 30minut aby vám vše vysvětlil. Já sem s panem doktorem velice spokojená a mohu jej jenom doporučit.

Doktor Kafuněk mi vždy vše popsal a vysvětlil a doporučil další postup léčby. Velmi mi pomohl po otevřené zlomenině stehení kosti,kde jsem první operaci absolvoval v Havlíčkově Brodě a noha se mi vůbec nehojila a šrouby v noze mi popraskaly. Nový hřeb,operaci a následný zákrok ještě dále konzultoval na konzíliu na Bulovce. S panem doktorem jsem velmi spokojený a moc mu děkuji. Pavel J. Ledeč nad Sázavou.